1 družice nebo 2 družice

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zemko 17. 11. 2009 19:32

mám menší problém, tápám v tom k čemu je dobré mít jednu a k čemu dvě družice (příjem signálu), jedná se o AStru 3A a Astru 1E

chci koupit http://www.gps-navigace-shop.cz/satelit ... a-ferguson ale nevim jestli verzi pro 1 nebo pro 2 druzice...

diky ;-)
zemko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 17. 11. 2009 20:43

Nejdřív k tomu linku:ta karta je na 1 rok,pak si budeš muset doplatit.
K čemu je dobré mít 2 družice?Jak bych to napsal? :hm Pokud chceš koukat např.na Eurosport International nebo 50 německých programů,tak vem variantu pro 2 družice.Pokud ne,tak nemusíš.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod zemko 17. 11. 2009 21:04

jo to vim...jsem s tim smirenej...ale nenasel jsem vhodnejsi alternativu za takovouhle cenu...mozna jsem jen blbe hledal, ale tak za ten rok ty 2000 nekde usetrim :)

a k tem druzicim...diky :) jsem rad, ze nemam potrebu koukat na nemecky kanaly :D
zemko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nikdo 17. 11. 2009 22:30

To myslím nejsou jen německý. CNN, BBC atd. Já zvolil obě a věru nelituju. Projdi si seznam vysílaných kanálů, ať nerozhodneš ukvapeně a nelituješ.
nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod zemko 17. 11. 2009 23:06

no tak stejne na to doma koukaj jen rodicove a bratr...z toho bracha pujde na intr a ja jsem na kolejich v Praze...a ze by nasi koukali na zahranicni kanaly se rict neda...mne slo jen o to vedet jakej v tom je rozdil :) ale diky panove :)
zemko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dagy2 18. 11. 2009 16:05

To Zemko:
pýtal si sa na dve družice alebo dve TV? Vidím že v linku máš 2 sólo Fergusony.

Napr. v Metre/Makru Opticum Multiroom pre 2 TV, 2 družice so sólo twinLNB (takže si tam môžeš nastaviť aj české programy z 19.2E v budúcom roku z 1W + 2 Diseq a PLNÁ KARTA SKYLINK + 2mesiace MULTI -> o 1000Kč viac než tvoja ponuka (ale už máš kartu "navždy" a 2 twin LNB).
Alebo http://www.nakupnasplatky.cz/objects/1074936208.html tu je to za 4876Kč s plnou kartou CS Link + 2mesiace Gčko. Ale mám podozrenie že to nie je 2 družice nezávisle v popise je len 1xDiseq.
Dagy2
Pokročilý