LG DVT589H možnost manuálního ladění?

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod n.martina 11. 3. 2011 23:02

Ahoj, poradil by mi někdo, jestli je možné u LG DVT589H nějak manuálně naladit kanály?
Aještě jestli jde uložit si naladěné kanály v pořadí jakém chci já,nikoliv jaké určí automatické naladění. V manuále o těchto věcech není ani zmínka.... No asi nepůjdou,ale kdybyste někdo věděl jak na to..
n.martina
Junior

Odeslat příspěvekod jito 12. 3. 2011 06:57

Nevím jaký návod máš ty,ale v návodu na LG.cz na straně 11 je Upravit kanál-Tato volba vám poskytuje možnost vymazání nebo přemístění nastavených kanálů.
http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/vid ... VT589H.jsp
O ručním ladění tam není ani slovo.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n.martina 12. 3. 2011 12:25

Ten návod saozřejmě mám. Asi tedy ta možnost není. Prostě, co se automaticky naladí nemůžu už nijak změnit.U analogového příjmu se programy také naladily samy,ale byla možnost si nějaký třeba nenaladěný kanál vybrat,uložit a manuálně dolaďovat. Což zřejmě u digitálního přijmu není. U tohoto DVBT jsem zkoušela toto: vybrat si kanál konkrétně 59 uložit ho. Jenže kanál,který se automaticky nenaladil nelze ani ukládat. Postupovala jsem podle manuálu,ale nic se neuložilo.
Také jsem zkoušela na ovládání stisknout tlačítko dsplay - zde se po druhém stisknutí objeví intenzita a kvalita signálu, jenže ani to nelze nijak zvyšovat nebo snižovat.
n.martina
Junior

Odeslat příspěvekod jito 12. 3. 2011 12:28

Chápu.
Jediná možnost je automatické ladění,z toho se nedá dostat.
Ale to ruční přemístění programů funguje,ne?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků