UPC - retenční nabídky

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jardaj1212 8. 10. 2011 21:05

Ahoj, chci se zeptat jaké se Vám podařilo získat retenční nabídky u UPC...
mám satelitní připojení - službu moje rodina začínal jsem před asi 10lety na 689,- Kč poté jsem žádal o ukončení a dostal se na 450,- Kč a v současné době to mám za 299,- Kč.
Dík za vaše příspěvky. Jarda

//následující příspěvek uživatele s nickem kokrhacek, který odporoval pravidlům SF a slušnosti byl odstraněn. K odstranění přispěl i fakt, že uživatel takto bez vysvětlení „vykřikoval“ ve více částech fóra. MgX
jardaj1212
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vizzir 29. 4. 2012 16:29

Ja jsem se dostal po 2 pokusech na 379 za internet 30Mb (od 1.5. navysuji rychlost). Ale by to pomerne slozite, urcite tezsi nez u mobilnich operatoru.
vizzir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod josephe 8. 2. 2013 07:19

Po zaslání výpovědi na internet jsem loni dostal nabídku 50% sleva na internet 50Mb cca 424Kč s modemem, letos od ledna po tom samém kolečku s výpovědí mi i bez přemlouvání nabídli 60Mb za 359Kč s modemem.
HTC U11 4GB/64GB, T-Mobile
josephe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 2. 2013 19:56

Uvádět jen nějaký megabity bez porovnání download vs. upload a bez uvedení i případnýho stupně agregace jest srovnáním na Pikaču...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod volis 20. 2. 2013 22:02

Přesně tak. Už jsem s nima k 31.1. 2013 skončil nadobro. Už mě na nic neukecají. Při jejich tarifu 60Mb byl přitom download max. 2,2MB . Ted mám - Česká síť - download 3MB a za 240Kč a pohoda :-)
Nokia 6300, Koss Porta Pro
moc tomu nerozumím :-)
volis
Junior

Odeslat příspěvekod jito 21. 2. 2013 15:08

S UPC to bude asi jako s každým providerem.Bude záležet na místních podmínkách.Já mám od UPC připojení 120Mb,a download je stabilně 16-17MB.A cena je 250kč.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod josephe 28. 3. 2013 23:51

Tak to ví každý své, jak je to s rychlostma u UPC, uvedl jsem jakou jsem dostal slevu za uvedený tarif z nabídky jejich tarifů.
HTC U11 4GB/64GB, T-Mobile
josephe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 22. 4. 2013 21:20

Ahojky, nenašel jsem téma přímo UPC - nemáte někdo info, zda UPC neplánuje navýšit rychlosti u nižších tarifů? Mám ten základní 5 Mb/s za 249,- + wifi modem pronájem.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod jito 23. 4. 2013 06:35

Zruš smlouvu,a oni ti nabídnou něco lepšího...To je normální postup.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 4. 2013 08:18

Přesně tak - oznam jim požadavek na výpověď smluvního vztahu a uvidíš, jak se začnou podbízet s lepší nabídkou...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod msimcard 4. 6. 2013 13:48

Nemá někdo aktuální info, co nabídnou při rušení 30M internetu? Momentálně cena 570 Kč se mi zdá příliš.

díky za info
msimcard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kitos 21. 6. 2013 09:09

To co nový zákazník určitě tj. 312 + 50modem na rok. Je potřeba argumentovat nějakou jinou alternativou, ať již např. nějakým levným ADSL (můžeš mít a nebo nemusíš mít free od O2 co by ti to zlevnilo, ale to oni nevědí, že to nemáš), komerčním operátorem wi-fi v okolí a nebo prostě jen tím, že se domluvíš raději se sousedem, co má taky UPC a za příspěvek např. 200 tě na ní pustí. Počítej s tím, že ti na zákaznické lince ti nic nenabídnou a tak to chtěj tedy zrušit. Řeknou, že to předají dál a za <týden zavolají. Pokud to mohou dát novému, tak to jde jistě i pro stávající, ať tvrdí cokoliv.
Já osobně jsem jednou chtěl snížit rychlost (cílem bylo platit méně), takže udělají jednou v systému někde "click" a chtěli za to asi 300. Pokud bych skončil smlouvu, poslal jim modem zpět (ten někdo od nich musí přebrat, překontrolovat apod.) objednal novou službu (takže mi budou posílat smlouvu a mít s tím další práci) tak by to stálo 1Kč +1Kč (něco jako za "smlouvu" a to druhé za zapojení takže technik 30-60 min na cestě a 30 min b bytě). Tak jsem říkám, že raději ušetřím 298 korun a zaměstnám jejich x lidí. Tak se pak ozvali a dali nabídku jako stávajícím klientům, tj. stejná rychlost nižší cena.
kitos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod msimcard 21. 6. 2013 15:07

Akorát jsem někde slyšel, že takový ten nápad, že službu zruším a pak následně objednám v akci pro nové zákazníky není již možný. Mají to ohlídaný. Jedině na jiné jméno atd.
msimcard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -tomtom- 21. 6. 2013 16:56

Je to možné. např. rakouské UPC vyžadovalo po zrušení služby 6 měsíců pauzu, teď to snížili na 3 měsíce. Po této době tě opět berou jako nového zákazníka. Ale s tím objednáním na jiné jméno by neměl být problém, už jsem měl kabelovku UPC v cizím bytě, kde jsem vůbec nebydlel. Stačilo, že jsem platil.

A co se týká té slevy po výpovědi, nejspíš ti nejdřív nabídnou slevu 20%, když vytrváš měli by jít níž.
-tomtom-
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 20. 8. 2013 15:24

UPC Fiber Power 30 - až 30 000 / 1 024 - včetně wi-fi modemu na rok za 330,- Kč tak tuto nabídku jsem dostal dneska. Nyní platíme celkově za základní net 5000/512 + TV Starter a Telefon 100 cca 590 Kč.

Co mě celkem zarazilo (nepříjemně), když zruším internet, tak se poplatek za wi-fi modem přesouvá automaticky na pevnou linku, žádná možnost "neplatit" pronájem, dříve, jak jsem měl původní modem, tak se nic neplatilo za něj, jak jsem neměl internet.

Nabídka pevného internetu je stále v ČR mizerná, jak jste v paneláku, kde působí převážně UPC, O2. Ne každý potřebuje bleskové rychlosti. Postačila by mě stávající rychlost, ale cena tak o polovinu levnější.

Wi-fi modem musíte používat od UPC v pronájmu nebo zakoupit, ale vzhledem k modemu a ceně, tak radši platíme pronájem. Asi cca 12 měsíců.

Netušíte, zda od září budou ceny za internet nižší než nyní, mám na zvážení této nabídky 15 dní.
pedro-81cz