Jak jste sledovali MS v hokeji 2012? (Anketa)

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Jak a přes co jste sledovali MS v hokeji 2012?
Na televizoru (DVB-T, pozemní vysílání, SD kvalita) 17 %  19%  [ 17 ]
Na televizoru (DVB-T, pozemní vysílání, HD kvalita) 5 %  5%  [ 5 ]
Na televizoru (DVB-C, kabelovka, SD kvalita) 4 %  4%  [ 4 ]
Na televizoru (DVB-C, kabelovka, HD kvalita) 16 %  18%  [ 16 ]
Na televizoru (satelit, SD/HD) 21 %  24%  [ 21 ]
Na televizoru (IPTV, HD kvalita) 4 %  4%  [ 4 ]
Na notebooku (on-line) 8 %  9%  [ 8 ]
PC + monitor (on-line) 12 %  13%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 87

Odeslat příspěvekod n.marek 23. 5. 2012 00:45

Jsem v Kanade, a CT bohuzel nedovoli online vysilani mimo CR (cemuz rozumim), takze jsem se tam pichnul pres free proxy, obcas se to trochu seklo, ale stalo to za to!
n.marek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tholec 23. 5. 2012 05:55

Ve škole na interaktivní tabuli, takže jako v kině. :)
tholec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Majsner 23. 5. 2012 06:07

Poltergeist píše:...ty 2 dementi co nikdy žádnej sport nedělali...

Jen pro upřesnění, z té dvojice je vždycky jeden bývalý hokejista, z nichž jeden (Hosták) hrál v naší reprezentaci (bronz 1990) a v NHL. Druhý (Pospíšil) "pouze" v extralize (2. místo 2003).
Majsner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akira.uzai 23. 5. 2012 06:54

šeďour píše:Proč tady odpovídaj hlavně lidi, který evidentně tenhle přiblblej sport nezajímá ?

Já taky fotbal nemusím...jo pardon, von to byl hokej, to je asi něco jinýho...
...teda hokej ani fotbal nemusím, ale nikomu svůj názor nevnucuju.A nikam vo tom nepíšu.
:hm

kdyby v anketě byla možnost "nikde, kanadský ani jiný fotbal nesleduji", tak by jen zvolili jednu z možností v anketě, takto o tom nemusí psát do diskuse
あきらうざい
akira.uzai
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 23. 5. 2012 07:26

Abox píše:Chybi mi tam volba nikde.

-//-
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod vit.jouda 23. 5. 2012 07:29

Tomuhle říkám ukázka stupidity :D Nejvíce odpovědí na téma JAK jste sledovali hokej je, nezajímá mě hokej. Proč máte potřebu nutně schazovat věci které se vás očividně netýkají? No nic, nebudu řešit psychologické problémy některých jedinců, a zpátky k tématu.

Hokej sleduji snad od 8 let. Letos jsem převážně sledoval DVB-T v HD na Full HD TV. Škoda že přenosy nejsou 1080p. Také jsem pár zápasů viděl přes internet, jak komentovaných tak jen čisté streamy. Musím říct že komentátory mám velice rád, převážně pana Zárubu a jeho úžasné hlášky :D, takže mi ve streamech chyběli. Rozhodně velmi pomáhají udržet přehled o hře pro laiky kteří neznají čísla každého hráče a přesná hokejová pravidla. A taky pobaví :).

Obecně jsem byl nadšen přítupem ČT. Mobilní aplikace, internetové přenosy ze všech zápasů, diskuse k vývoji hry, využití sociálních sítí, i ten emociogram mi přišel zajímavý. Snad jen jedinou výtku bych měl k tomu, že občas stream vypadnul, nedlo se připojit, popřípadě se nejvyšší kvalita trhala. Ale chápu že poslední zápasy měli obří sledovanost a servery ČT a lokální ve Finsku a Švédsku byli dosti přetížené. V nejhorším se dalo přepnout na nejnižší kvalitu, a i když samozřejmě obraz byl na hraně sledovatelnosti, alespoň jste věděli jak se hraje a detaily koneckonců doplnili komentátoři.

Takže velká pochvala ČT za velmi progresivní a moderní přístup. :)
vit.jouda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rypec 23. 5. 2012 08:36

Co mám vybrat? Sledoval jsem na notebooku, ale měl jsem připojený monitor a sledoval jsem DVB-T. :D
rypec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šeďour 23. 5. 2012 09:08

vit.jouda píše:Tomuhle říkám ukázka stupidity

Tak to máš stoprocentní pravdu.Jakýkoliv kecy vo hokeji nebo vo fotbale jsou jen ukázka stupidity.A zvlášť, když vidím někde v hospodě velkoplošnou obrazovku s rozmázlejma hráčema a stádo tupejch hlav co do sebe lejou pívo a fanděj...to je panečku hádé...

Bubaak to vystihnul hned na začátku :tleskani
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 23. 5. 2012 09:30

Jo no, ještě se mi libí jak jsou všichni najednou nacionalní. Všichni maj na autě vlaječky, nosí trička erbama a hrdě se hlasí k tomuhle státu.
Ta ostuda, kde všichni simulujou, jsou líní se hejbat a dělaj ze sebe nejlepší sportovce skončí. Všichni ti tupouni (co na to čuměj) se někde vožerou, všechno rozmlatěj/zeblejou (ještě se k tomu hrdě hlasí k ČR)... a den po té všichni strhaj vlaječky a dělaj jako by se nic nedělo, žádná čr, žádná "národní hrdost", nic.
Jinak na Rally, WTCC a GT1/2 koukám přes satelit v HD ready na FullHD TV, kvalita dobrá
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Odeslat příspěvekod Odar 23. 5. 2012 09:59

:lol:
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Shwollo 23. 5. 2012 10:44

No... takže postupne:
Zápasy SVK na STV 1 HD stream na VLC na externom monitore pripojenom k notebooku.
Ostatné zápasy väčšinou na ČT4 HD stream na VLC na notebooku (bežalo to v pozadí :D)
CZE:SVK a RUS:SVK na veľkoplošnej obrazovke v KE na amfíku - STV 1 HD ;)
takže do ankety asi nezahlasujem :D

vit.jouda píše:Tomuhle říkám ukázka stupidity :D Nejvíce odpovědí na téma JAK jste sledovali hokej je, nezajímá mě hokej. Proč máte potřebu nutně schazovat věci které se vás očividně netýkají?
true
Notebook: Acer Aspire 5920G | CPU: Intel Core 2 Duo T5750 | HDD: Hitachi 250 GB ATA | GPU: ATI HD 3450 | RAM: 2x 1 GB DDR2-667 SDRAM | Windows Seven Professional x86 / Ubuntu 11.4
Shwollo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armaman 23. 5. 2012 11:19

A jeje uz sa tu zas stretla banda zarucenych kritikov podla ktorych ak je daco inak tak je to blbost.
Uz im nestacia hole kozy a banda mrvakov na HighEnd Praha ,ale najnovsie im vadi aj sport v šenku....
Kua vy ste museli studovat asi vysoku "bifikundaciu" :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 23. 5. 2012 12:00

Já se díval na pár zápasů, i když nejsem nějak velký fanoušek, na extraligu nechodím, do hospody jdu jednou za čas na pivo a přístup některých lidí k fandění mě udivuje.. Ale je fakt, že naprosté odmítání něčeho na druhé straně, svědčí také o určité intelektuální poruše.. 8-)
Mr.Semtex
HD SATan

Odeslat příspěvekod šeďour 23. 5. 2012 13:18

Bubáku, protože nejdeme s tupým hokejovo/fotbalovým stádem, máme oba poruchu :pozor

:mrgreen:
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bubaak 23. 5. 2012 13:32

ale ja jí mám :mrgreen: A hrdě se k ní přiznám :mrgreen:
A proto si budu dělat srandu z lidí který mě obtěžujou a jsou mi zároveň k smíchu (takže se mě to týká daleko víc než bych si přál), než abych je tiše a bez projevení svého názoru nechal být. Oni to taky nedělaj :mrgreen:
Pochybuju že tihle sportovní nadšenci si někdy vzpomenou na Martina Doktora, Tomáše Enge, Antonína Charouze, Prokopa.... Který toho za svoje žití vybojovali mnohonásobně víc, co třeba ta stará smažka Petr Korda... ale proč se zajímat o sport u kterých se lidi nechovaj jak stáda býků ve španělsku :mrgreen:
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo

Předchozí stránkaDalší stránka