Skylink - signál

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 20. 2. 2015 10:08

Já včera večer náhodně přepnul na Nova HD - jela tam tuším Ordinace, kterou nesleduji, jenže jsem se otočil a nepřepl hned dál. No a jak jsem se pohledem vrátil zpět, že budu pokračovat v přepínání, viděl jsem dramatické zakostečkování. Tudíž - ač podobné seriály nesnáším - jsem se přemohl a obraz pozoroval. Opakovalo se to ještě mnohokrát.

Z výše uvedeného důvodu se ptám, jestli někdo zaznamenal to samé. Předpokládám, že v rodinách máte notorické sledovače telenovel, kteří by vám podobnou anomálii nahlásili :-)

Díky
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod farnell 20. 2. 2015 13:57

Tieto problemy nie su v poslednej dobe ojedinele. Udajne uz aj paraboly s priemerom pod 90 cm a vratane maju obcasne vypadky.
Podaktori uzivatelia skylinku uz referovali ,ze problem nepozoruju az s parabolami s priemerom 105 cm.
Holt vysoka cena za poskytovanie sluzieb si uz ziada aj vysoku cenu hardweru :D, zeby dan za komfort?
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dagy2 20. 2. 2015 16:11

Tak ja furt na 85cm a stále OK. A občas aj tá nova beží u mňa a no štvorčeky, no kocečky
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 20. 2. 2015 17:47

Kdybych pozoroval úbytek kvality a síly signálu, řekl bych - chyba je na mé straně, ale takto?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod farnell 20. 2. 2015 20:07

Dagy2 píše:Tak ja furt na 85cm a stále OK. A občas aj tá nova beží u mňa a no štvorčeky, no kocečky

Jedna lastovicka leto nerobi....
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Předchozí stránka