Zly obraz - kablovka

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Winvik_BANKA 9. 5. 2014 16:21

Zdravim
mam problem s prijimom TV signalu proste mi uplne ovisol prijem. Snezi jak dive a niektore stanice uplne zmizli. Tie ktore ostali idu asi takto:

Obrázek

rad by som bol kebyze mi niekto napise ako postupovat, je to kablovka ale je nacierno takze nie je mozne to riesit cez poskytovatela

Dakujem
Naposledy upravil Winvik_BANKA dne 9. 5. 2014 17:16, celkově upraveno 1
Winvik_BANKA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 9. 5. 2014 17:04

Když je to na černo,tak není co řešit,ne?
To vypadá jako analogový příjem,digitální výpadek signálu vypadá jinak.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Winvik_BANKA 9. 5. 2014 17:12

Niekolko rokov som mal vyborny obraz nebol problem ziaden ale teraz to proste zmizlo. Mal som tam aj DVB-C digitalny prijem, preto som to zaradil do tejto sekcie. Ten zmizol tiez a ostal len takyto slaby analog.
Winvik_BANKA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 9. 5. 2014 17:23

Pokud to je tedy analog,tak jedině zkontrolovat rozvod,konektor atd.
Pokud nic nenajdeš,tak budeš mít odpojený přívod od poskytovatele.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 9. 5. 2014 17:31

Ja k tomu muzu napsat jedine: dobre ti tak. Kabelovka dnes stoji par drobnych.

A mozna jsem divny, ale stezovat si na nekvalitu ukradene sluzby muze jen uplny idiot.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Winvik_BANKA 9. 5. 2014 18:13

Par drobnych? No neviem ako je to v Cesku, ale tu stoji 17 - slovom sedemnast eur na mesiac! Co nie je par drobnych.
Ale kaslem na kablovku, nasiel som ucastnicku snuru a napojil som sa na spolocnu antenu, obraz super, stanic asi 30
Winvik_BANKA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 9. 5. 2014 22:02

V tomto konkrétním případě souhlasím s názorem, že pokud je příjem postaven na základě nelegálnosti, je hloupost radit jak stav vylepšit. Klidně se totiž může jednat o nějaké opatření vůči nelegálnímu příjmu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petulda 9. 5. 2014 22:18

zloděj:
Na TV máš na na kabelovku ne :-D? Ubohý alibismus na n-tou.
Víš, když člověk na něco nemá peníze, tak to neznamená, že to ukradne, ale že si to prostě nepořídí. Zvlášť pokud se jedná o úplně zbytné věci typu TV.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 10. 5. 2014 06:14

Ved to vyriesil. Tak....?

A Petulda vysvetli mi jedno.
Ak si chudobny a kradnes takeho cloveka nazyvame zlodej... Suhlas ?
Ak si bohaty a kradnes takeho cloveka nazyvame ako? Podnikatel,poslanec, minister, starosta? Aj u nich to nazveme "ubohym alibizmom" ?
A netvrd mi pre ziveho boha ,ze to tak nie je. Mam dost rokov na to aby ma dakto opijal rozkom....

Toho co kradne v malom maju hned, no ten co kradne vo velkom tie male zlodejiny mu prejdu a z tej vacsej sa uz dako z nakradnuteho vyplati.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Petulda 10. 5. 2014 08:20

araman:
Mam jiny pohled nez ty, ale tohle je forum o audio videu, takze to tu nebudu rozebirat. Za sebe si muzu jen prat, aby lidi s podobnym uvazovanim bylo co nejmene, at uz je meritko jejich "cinnosti" jakekoliv.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 10. 5. 2014 11:11

Ja Ti ten tvoj "nazor" neberiem, tiez si o inych myslim svoje...
A nauc sa aspon kopirovat nickname ja tvoj nemrvim....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 5. 2014 21:01

17€/mesacne nestoji kablovka nikde. Asi iba zo vsetkymi platenymi kanalmi.
U nas stoji kablovka 2,5 eur, 20 DVB-T programov, 12 analogovych.

8,4€ je pre 36 analogovych, 20 DVB-T, 80DVB-C, 20 riadii. 12 programov je HD.
HBO HD, HBO2, HBO comedy je za priplatok 6€
Kablovka v inom meste stoji 5€, neviem kolko programov.
Ked chces sledovat analogove HBO zdarma a mas nekvalitny signal, tak ti neporadim, lebo je to nelegalne aj ked taku moznost poznam a nie vzdy sa to da lahko.
Na volnu telku ti staci obycajna antena vymontovana zo stareho radia, alebo sietova sirokopasmova antena. Ale pozor vsade nieje signal.
Ale je to zadarmo. STV1HD, STV1 STV2, Markiza, Doma, Dajto, Wau, Plus, JOJ, TA3, Senzi, Slovaksport3. Pozri pokrytie jednotliyvych multiplexov na stranke volnej telky.

armaman ma pravdu s poslancami a ministrami. Kradnu skoro vsetci. Bohati aj chudobni. Podla toho, kto ma ake moznosti. Ked nema moznost, alebo sa boji, tak nekradne. A svatych je malo.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 10. 5. 2014 21:06

8,40Euro?Kam na ty ceny chodíš?
A 17 nikde?Tak dobré ráno...
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Winvik_BANKA 10. 5. 2014 21:52

Tu sumu mi zdelili ked som tam volal ze chcem prijimat analog kablovku legalne zaplatenu, nevymyslel som si to. Keby stala kablovka 2,5 eura, tak ju mam zaplatenu a neriesim to takto. Co spominas DVB-C tam je 99% kodovane. DVB-T v kablovke nebolo ziadne. Na HBO sa signal rozpadaval vzdy, nikdy sa nedal normalne pozerat.
Zatial idem na DVB-T z anteny, chytim to co spominal Kniter + regionalne stanice + rakuske a madarske programy ale tie aj tak nepozeram. Nieco mozno poriesimv ramci moznosti, nejaky ten satelit alebo tak. Toto bolo mozno znamenie ze treba vymenit ten analogovy prijem za digitalny :-D
Este jedna vec, ta moznost zadarmo prijimat analogove HBO - ja som pocul len o tom dat k tej rozbocovacej skrini antenu, co je ale uplna blbost lebo je to napadne jak prasa. Ale fungovat by to mohlo
Winvik_BANKA
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 10. 5. 2014 22:12

Nějaká studie poukazuje na fakt, že nejvíc kradou bohatí. Každá krádež je ale krádeží. Zatímco ukradený rohlík v obchodě, kvůli chudobě a hladu příslušného člověka, se dá chápat, pak krádež a případný neoprávněný zásah do zařízení jiné osoby/společnosti již nikoliv. Placenou nabídku k životu nikdo nepotřebuje.

Téma zamykám. Zde se opravdu nebude nikomu radit jak krást.

Winvik_BANKA ber to jako napomenutí.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků