Sportovni HD programy (nejlevnejsi volba?)

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod aerinqq 19. 10. 2016 22:49

Zdravím,
měl bych dotaz, jaká je nejlevnější možnost získat sportovní HD programy? (jde mi vyloženě jen o Nova Sport 1, 2 HD, Eurosport 1, 2 HD a ČT4 Sport HD.
Mám internet od UPC 200 plus a jsem v pronájmu v bytě, kde je zavedený i Skylink (momentálně pouze základní balíček).
Co jsem se díval tak je možnost balíček flexi 7 od Skylinku (7 programu podle vlastího výběru za 250 měsíčně), nebo od UPC kombinace internetu co mám s televizi Horizon (300 kč měsíčně).
Popravdě ostatní stanice mě nezajímají, na televizi sleduji jen sport, neexistuje nějaká levnější varianta (např. nějaká internetová televize?)
Mám novou Samsung smart TV (UE48H6270).

Díky
aerinqq
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 20. 10. 2016 06:29

pozri aj Digi tv
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 20. 10. 2016 12:38

U Skylinku máš Eurosporty 1 a 2 HD i v balíčku Smart.. O moc levnější než Flexi 7 to není (pár kaček), ale dostaneš víc jiných programů..
Mr.Semtex
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 20. 10. 2016 15:00

250kč je hodně?
IPTV dostat do TV je krkolomné.Další faktor-zapomeň u IPTV na příjem v 1080i.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aerinqq 21. 10. 2016 01:04

Netvrdím, že za tu službu to je hodně, ale jak říkám, vše co potřebuji jsou 4 stanice, zbytek mě nezajímá, tak jen zjišťuju, zda konkrétně pro můj případ neexistuje nějaká levnější alternativa.
aerinqq
Junior

Odeslat příspěvekod jito 21. 10. 2016 14:12

Já to chápu.
Já sleduji cca.8 programů,a kvůli tomu musím platit nabídku kabelovky,kde je cca.120 programů.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků