STB Technisat DIGIPAL ISIO HD

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Cambr 20. 9. 2019 14:07

Přeji hezký den a zároveň se ptám, nemá-li někdo zkušenost jak se přihlásit ke sledování programu
"Film Popular" v tomto STB Technisat DIGIPAL ISIO HD. Když program v Hbb Tv spustím a chci se v pravém
horním rohu obrazovky přihlásit, tak přihlášení nefunguje. Postupuji dle poradny, která je u tohoto programu.
V PC mi tento program v plném rozsahu po přihlášení funguje, ale v STB se mi přihlášení podle jejich rady
nedaří, jdou mi pouze minutové ukázky. Na jiných programech, kde Hbb Tv je spuštěno, tak mi vše
funguje bez problému, takže závada v STB nebude. Za případné rady předem děkuji Sam.
Cambr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dagy2 28. 9. 2019 06:00

Ahoj, popiš lepšie čo ti vlastne nefunguje:
- zapnem program KinoSvet
- červené tlačítko otvorí HbbTV
- v aplikácii HbbTV vyberiem FILM POLPULAR
- otvorí sa mi prvá stránka s ponukou
- v pravom hornom roku kliknem na "Přihlásit"
- otvorí sa mi okno, ktoré píše "Pro přihlášení otevřete ve svém mobilu, tabletu nebo PC tuto adresu: u7.fppl.cz"
- otvorím v PC uvedenú adresu a chce po mne user/password.
Ďalej skúšať neviem, pretože nemám tuto videoteku zaplatenú a nemám o ňu záujem, keďže videotéka obsahuje hlavne negativistické filmy a toho mám dosť v pracovnej dobe :-( .
Minutové ukázky ako píšeš fungujú samozrejme bez registrácie
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martin_a41 4. 11. 2019 10:27

Zdravim, chci si ten setobox pořídit na Amazonu, protože ta cena tam je úplně jiná nez v Čr, ale mam strach, ze přístroj nebude v Češtině. Máte nekdo s tim zkusenosti? Diky Martin
martin_a41
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dagy2 5. 11. 2019 11:11

Každý Technisat má výbavu v několika jazycích - čeština je snad u všech. A to bez ohledu zda jej koupíš v e-shopu výrobce, v Alze, Amazonu, Vietnamu, Antartktidě nebo u někoho kdo si říká "certifikovaný nebo výhradní dovozce Technisat do ČR".

Ale protože stránky výrobce trvdí že:
Digipal ISIO HD, Digipal DAB+ mají menu angličtina, nemčina, francouzština
Digipal T2/C DVR mají menu v 14 jazycích včetně češtiny.
https://www.technisat.com/de_DE/DIGIPAL ... 792-22589/

zeptal jsem se právě teď za tebe v Technisatu: škoda že nelze pťilepit k odpovľdi obrázek.
Dietmar říká, že vyzkoušel na DIGIPAL ISIO.
Mimochodem v e-shopu Technisatu jsou teď slevy, do 14 dnů můžeš vrátit, při objednávce nad 40EUR doprava zdarma...
Ceny jsou opravdu jinde než v ČR. Já kupuji Technisaty buď v DE nebo vrácené do Alzy od těch co s tím neumí 8-D
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 5. 11. 2019 18:48

Dagy2 promiň, nepochopil jsem tu odpověď, ohledně CZ jazyka v Technisatech.

Ptal ses v Technisatu a Dietmar říká, že vyzkoušel na Digipal ISIO co? Jazyk CZ byl/nebyl?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dagy2 5. 11. 2019 23:15

no čtu to po sobě a píšu blbosti.
takže trochu jinak:
1/ všechny Technisaty které jsem měl doposud v rukách ať již koupené v ČR, SR, Nemecku měli vždy 14 stejných jazykových mutací včetně češtiny.
rovněž televizní přijímače Technisat, které jsou třeba rozšířené v hotelích v DE mají vždy všech 14 jazykových mutací

2/ U DigiPalu píše stránka výrobce tak jak píšu - 2 zajímavé typy pouze DE/EN/FR, třetí typ Digipal T2/C DVR 14 obvyklých jazyků. tohle se mi nezdálo, takže jsem chatoval s on-line servisem

3/ Dietmar odpověděl, že to vyzkoušel na DigiPalu ISIO a čeština TAM JEDE.

Klidně kupujte v Německu, jedná se o stejný typ jako dovezený do ČR pouze je levnější :lol:
Dagy2
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků