Levná IPTV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod asmircz 16. 10. 2020 10:00

Do telky si naistalujete aplikaci Smart IPTV a nebo SSIPTV a oni vám to dají bud identifikaci vaší MAC ADRESI a nebo KODU který najdete v aplikaci. Podle toho kterou aplikaci mate.
Dokonce když vyberete SSIPTV APP je viditelny url na playlist odkud to stremuji. Odkaz na telce jsem vyfotil a opsal v PC v notepadu a pak ten url dal do browseru a ono mi to stáhlo cely playlist m3u. Z kterým manipuluji jak chci a přehrávám na čem chci.

-- 16. 10. 2020 11:21 --

Reklamu nedělám ale mam to , za první jsem jugoš a cela nabídka vyhovuje a když ne ,tak kvůli SPORTUM za krabičku cigaret a i tak by to vzal. A funguje mi v LG telce na 100 procent. Někomu se to určité hodí.
asmircz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 16. 10. 2020 10:37

Když už chceš někomu něco doporučit, tak musíš napsat přesný návod, jak na to. Tak jednoduché to není...
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod asmircz 20. 10. 2020 10:27

1. Předem si do svoji telky (android nebo webos) z app storu výrobce stáhni a nainstaluj aplikaci SS IPTV která je zdarma.
2. Otevři ji abys prostudoval kde , co a jak se ovládá. Hlavně abys uměl získat v aplikaci kód který poslouží pro uploadovaní M3U PLAYLISTU , který se děla na stránkách SS IPTV PLAYERU.
3. Ted klikni na odkaz https://pixtergo.com/?mref=48 ve svému browseru na počítači.
4. Jak ti se stránka načte , v dolním pravém rohu jsi všimneš CHATU z už svíticí jednou zprávou. Otevři Chat zadej svůj email a zafajfkuj to je jedno co.
5. Jak začne komunikace mezi vámi , napiš třeba přeloženou Anglistčini že chceš NA 48 HODIN TESTOVACI OBDOBI.
6. Zeptají se vás jestli mate nainstalovaní SS IPTV v telce a budou požadovat KOD který musíte v tom to okamžiku získat ze svoji SS IPTV aplikaci ve vaši televizi.
7. Ted je to už na nich , oni vám ten playlist sami nahraji, po restartu telky už vám kompletní služba pofrčí na 48 hodin.
8. Spokojení ze službou - tak jim pošlete těch 3 euro na učet za jeden měsíc.
9. Nespokojen - Vyprdni si na něj !!!
10. SNAD TO ZVLADNETE ...

https://pixtergo.com/?mref=48
asmircz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Quido56 25. 10. 2020 20:23

ale zapomel jsi napsat ze to jsou pouzwe exyu kanaly :-)
Quido56
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asmircz 29. 10. 2020 00:09

Pracuje se na přidaní cz a sk tv kanálu , zatím je udělaná smlouva jen z Nova tv a ti už funguju a jsou v nabídce a budou všechny a legálně z možnosti zpětným dvoudenním dívání . Do 30TI dnu všichni cz sk tv budou. Mam o tom přímí přehled . Pro android už je apka a i s google chromecastem. A přímo do televizi se čeká na schválení aplikace od výrobců tv přístrojů. ne existuje aby někdo konkuroval s cenou za službu. no uvidíme ....
asmircz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod asmircz 31. 10. 2020 07:28

tak jen nouzově můžete zkusit: https://onlinetv.asmir.cz
a nebo fórum: https://asmir.cz

Omluvám se ADMINOVI toho to fóra a pokud možné ať moje odkazy nepovažuje za nějaké spamy. Každý webmaster má radost z každého členu a návštěvníku jeho stránek. Hezky zdravím všechny členy toho to FORA.
asmircz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod asmircz 1. 11. 2020 18:23

omluvam se !!!
Naposledy upravil asmircz dne 2. 11. 2020 03:50, celkově upraveno 1
asmircz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2020 18:54

Budu muset požádat o omezení aktivity v odkazech. V pravidlech je napsáno, že odkazy na soukromé aktivity nejsou povoleny. Jestliže chcete zařídit reklamu, pak se domnívám, že není problémem zaslat Vám patřičný odkaz/email, kde se na všem domluvíte.

Každý webmaster má sice radost z každého člena a návštěvníka, ale já zde nefunguji na svém soukromém písečku a byť zdarma, tak v rámci loajality hájím zájmy majitelů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asmircz 2. 11. 2020 03:55

Mate RECHT.
asmircz
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků