Jaký poskytovatel TV?NETBOX, UPC nebo jiný?

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kAdEtT 4. 2. 2020 05:56

Zdravím,

potřeboval bych poradit jakého poskytovatele TV si mám vybrat. Mám možnost v baráku Netbox,UPC, nebo mám zkusit T-mobileTV,DigiTV nebo jiné? Jde mi o kvalitní obraz a kvalitní set top box-ideálně s RF nebo BT ovladačem. Díky za rady
i7-7700, MSI GTX 1060 GAMING X 6G, Samsung SM951 512GB, Kingston HyperX Savage 480GB, ASRock H270M-ITX/ac, Corsair LPX 16GB DDR4 2400, Fractal Nano S Window + 2xAC F14 Silent, RM550x, Fera 3
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod polda 4. 2. 2020 07:11

Taky záleží co za programy.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 4. 2. 2020 07:26

Porid si UPC s CA modulem v TV a nepotrebujes zadny STB...zalezi, co od toho vsechno cekas.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kAdEtT 4. 2. 2020 07:59

Jeste je otazka, jestli ten netbox nebo upc jsou kabelovky nebo iptv? Je v tom rozdil? Tv mam přes 4 roky starou a zvykl jsem si dost na rf ovládání, kdy nemusíš mířit přímo na tv ovladačem, což netbox má bt. Nevím jak to má upc.
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 4. 2. 2020 08:40

UPC je kabelovka. Pokud mas TV s DVB-C tunerem (coz jsou dnes v podstate vsechny), tak staci jenom ta karta do TV a nic se jinak nemeni. Ovladas to normalne dalkacem od TV a nepotrebujes nic jineho.
Musis si ujasnit, co od toho ocekavas - jestli jenom TV a nebo i nejake nahravani na disk, zpetne prehravani a pod...
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kAdEtT 4. 2. 2020 09:36

Urcite vyzaduju i zpetny prehravani. Netbox ma u nekterych programu tyden zpet a u jinych dva dny. Vyuzivam i nahravani u nich kde je 10hodin.
kAdEtT
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 4. 2. 2020 14:57

Ja treba mam TV od UPC - ale mam jenom tu kartu v TV.
V TV mam permanentne zastrceny ext. hdd, na ktery si co potrebuju shlednout nahraju, podivam a smazu.
Zbytek - co se tyce zpetneho prehravani 7 dni resim bud v PC a taky mini androidem permanentne zasrceneho za TV v HDMI (aplikace HBO Go, Horizon...).
Tu jejich STB bednu proste nechci.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xMaster Seller 15. 2. 2021 20:56

Taky řeším připojení k vysílání programů jednu TV a první na raně se nabízí UPC a Netbox. IPTV zatím netřeba, nějaký apky tam jedou. Ale satelit, ani DVB-T2 se nekoná. Mám za to, že Netbox neposkytuje kabelovku, ne?

Platí pořád, že od UPC stačí jen ta karta? V TV je pochopitelně Cl slot a dokonce zdvojený tunery, takže by to bylo škoda hnát přes další DVB-C zařízení. Akorát nevím o co všechno bez jejich HD Mediaboxu přijdu? Cenově teda o 70,- kč míň za nájem / měsíc. Nějaké typy jak to s UPC pořešit?

Krabka navíc někde za TV by mi asi nevadila, ale chtěl bych se vyhnout dalšímu ovladači to je vlastně celé! :)
xMaster Seller
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 15. 2. 2021 22:10

kAdEtT píše:Jde mi o kvalitní obraz a kvalitní set top box-ideálně s RF nebo BT ovladačem.

Zkus O2TV:
- obraz srovnatelný se satelitem
- 7denní zpětné prohlížení čehokoliv a 30denní individuální nahrávání
- ovladač kombinovaný IR i BT
- STB bez připomínek, prostě funguje, jak má
Pozn.: Moje zkušenosti vychází z připojení optickým kabelem (jen) 25 Mbit.
Naposledy upravil Denkez dne 15. 2. 2021 22:55, celkově upraveno 1
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 15. 2. 2021 22:20

Všechny novější stb mají ovládání BT ' stačí umístit za TV a jen ovladač od TV nebo obráceně. Do O2 jedině pokud tě zajímá sport. Jinak radši ostatní .
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denkez 16. 2. 2021 07:16

Do O2 jedině pokud tě zajímá sport.
Důvod?
Sleduji hlavně dokumenty, filmy a zpravodajství, sport okrajově, a žádné omezení nepozoruji.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 16. 2. 2021 08:56

Nářků na O2TV je plnej facebook.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Denkez 16. 2. 2021 09:27

Hmm..., tak to asi žiju v jiném světě.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 16. 2. 2021 09:43

Lepší bejt připraven než překvapen.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tajnik 16. 2. 2021 12:17

xMaster Seller píše:Taky řeším připojení k vysílání programů jednu TV a první na raně se nabízí UPC a Netbox. IPTV zatím netřeba, nějaký apky tam jedou. Ale satelit, ani DVB-T2 se nekoná. Mám za to, že Netbox neposkytuje kabelovku, ne?

Platí pořád, že od UPC stačí jen ta karta? V TV je pochopitelně Cl slot a dokonce zdvojený tunery, takže by to bylo škoda hnát přes další DVB-C zařízení. Akorát nevím o co všechno bez jejich HD Mediaboxu přijdu? Cenově teda o 70,- kč míň za nájem / měsíc. Nějaké typy jak to s UPC pořešit?

Krabka navíc někde za TV by mi asi nevadila, ale chtěl bych se vyhnout dalšímu ovladači to je vlastně celé! :)

Mám Vodafon, dříve UPC. Karta stačí.
tajnik
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků