Krabičku na Disney Plus

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ondrej1 7. 12. 2022 14:37

Máme doma televizi Samsung UE40J6272, které bezva fungují smart funkce (Netflix, Youtube, HbbTV), ale neexistuje pro ji aplikace na Disney Plus. Teď to dělám tak, že přes HDMI připojím notebook a pouštím to přes něj, což sice bezvadně funguje, ale není to nijak elegantní.

Takže chtěl bych pořídit nějakou krabičku výhradně na Disney+ (ostatní bude na televizi, jak je dosud). Požadavky
  • Bezproblémové Disney+
  • Připojení přes wifi, přednostně 5 GHz ac, ale 2.4 GHz n vyhoví
  • Snadné ovládání (tady teda nevím, vůbec, co si představit. Je potřeba spustit Disney+, vybrat film, ten spustit a případně pozastavit)
  • Rozlišení FullHD (4k není v plánu a nová televize to stejně+ bude řešit)
  • Rozumná značka výhodou

Napadlo mě: https://www.datart.cz/multimedialni-cen ... cerny.html. Jiný nápad?
Ondrej1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tielk100 7. 12. 2022 18:21

Google Chromecast s Google TV HD (EU verze) bílá

https://www.mironet.cz/google-chromecas ... +dp548533/

Je to jako android tv vcetne instalace aplikaci do chromcastu.
U toho tvého myslím to musíš z něčeho streamovat třeba z telefonu.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod Ondrej1 13. 12. 2022 16:46

Díky, pohrál jsem si obojím a vzhledem k časově omezenému používání rozhodla cena. Chromecast 3 je "good enough" a o (skoro) pět stovek levnější a castování z tabletu jako obsluha dostačuje. A díky za upozornění na Mironet, vzal jsem to tam.
Ondrej1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johnnny64 29. 6. 2023 23:24

Ahojte,

strcim to sem. Mam TV TCL smejdnieconieco s GoogleTV, sle TV je otravne pomaly takze to chcem vyriesit krabickou. Idealna by bola Apple TV, ale nepodporuje Magio, takze zrejme mi neostava nic ine nez rychlejsie GoogleTV. Na inom TV mam Chromecast a cajk, ale chyba mi ethernet. Mate odskusane alternativy? Zvazujem Xiaomi MI TV 2 kde sa da dostat ethernet cez USB adapter, ale zase zablokujem USB ktore sa moze hodit.

Jedine alternativy k tomuto som nasiel potom od Meecool, tie su vybavene slusne, ale znacka mi nic nehovori, neviem ci nemaju nejak k horsiemu upraveny SW a ako je to s updatmi.

Vdaka
Johnnny64
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 30. 6. 2023 06:49

Proč nenapíšeš přesný typ TV? Proč? Aby dotaz byl celistvý. Nikdy nevíš, kam se dotaz stočí. A podobný problém může zajímat více čtenářů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johnnny64 30. 6. 2023 07:14

Pretoze ak by som mal podobny problem, nasiel by som sa tu v nom aj v pripade, ze nie je uvedeny presny model.

Ale vycitku beriem. Ide o TCL58P635 ale myslim, ze toto je obecne problem tych lacnych TV, specialne s Google/Android TV.
Johnnny64
Junior

Odeslat příspěvekod hifionania 30. 6. 2023 11:21

@Johnnny64
Meecool nebrat.
Radsej Homatics alebo Nokia. Homatics je vnutornostami to iste co Nokia Streaming Box 8000.
Pripadne zober sice drahsiu 8010 ale uz podporujucu AV1, 4gb RAM a 32gb flash.
https://digitalne.ellano.sk/recenzie-a- ... g-box-8010
A mas tak nadlho vystarane ci uz TCL budes alebo nebudes mat.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Johnnny64 30. 6. 2023 12:56

O nepriestrelne riesenie do buducna mi nejde, aj tak by som najrasej to Apple TV, ale zatial to zial nejde :)

V kazdom pripade, ta Nokia vyzera solidne. vacsia ram, vacsia pamat sa moze tiez hodit a rychlejsi ethernet (neviem ci to ma zmysel, ale som zan rad).

Zaujima ma akurat jedna vec. Uvadzaju tam Android TV 11 a ja by som dal prednost Google TV kvoli buducim updatom. Pokial viem, Google TV je prave postavene na Androide 11, akurat neviem, ci verzia 11 automaticky znamena Google TV, alebo ho tato krabicka proste nema.
Johnnny64
Junior

Odeslat příspěvekod Mahe 30. 6. 2023 16:09

Mahe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 30. 6. 2023 16:53

jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johnnny64 3. 7. 2023 05:28

Vdaka za tipy. Za slusne vyzeraju oba, Nokia je jedboznacne vykonnejsia, ale za dvojnasobnu cenu. To si mysim este nechat prejst hlavou :)
Johnnny64
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků