Nová O2 TV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Denkez 1. 4. 2023 11:06

Hora porodila myš a O2 spustilo "novou" TV. Vcelku dobře fungující portál zcela přepracovali a spustili něco, co by se dalo nazvat spíše zmetkem.
První věc, která mě nazlobila (spíše tedy nas***a), byla, že zrušili možnost vytváření vlastních programových seznamů. Takže existuje jen jeden jejich seznam a abych se v tom vyznal a měl přímý přístup na "své" programy, skončil jsem s papírovým seznamem vedle DO. Skvělé!
Dalším nesmyslem je chaotické chování EPG, které vůbec nerespektuje přirozené potřeby uživatele.
Lahůdkou je také první spuštění v případě, kdy se settop box připojuje na WiFi.
A tento paskvil vymýšlel tým jistě dobře placených lidí několik měsíců!
Jaké máte zkušenosti vy?
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepe 66 1. 4. 2023 11:33

Ja tedy naštěstí s novou O2TV 2.0 osobní zkušenost zatim nemám. Jelikož jsem dlouholetý zákazník O2 a jako takovému mi nová verze O2TV bude zpřístupněna až v poslední fází. Nejdříve to O2 prý testuje na nových klientech :-) Za což jsem rád, ale bohužel mne to taky asi brzy nemine. Budu se však snažit zůstat u staré verze jak nejdéle to půjde. Zatim jsem bohužel moc dobrého na tu novou verzi nikde neslyšel.
Co se týče toho jejich set-top-boxu, ten jsem vyhodil už před lety a nahradil ho tehda mediaboxem Tesla XA400 a šlapalo to dobře. Teď jedu O2TV přes aplikaci v TV Sony s GoogleTV a funguje to výborně. Z toho jejich updatu na novou verzi mám ale celkem obavu.
Pepe 66
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 1. 4. 2023 12:06

Kdy bude uživatel přepojen na Novou verzi, to nijak neovlivní. A také není možné návrat zpět, čili vybrat si, jakou verzi bude používat.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kutil71 1. 4. 2023 13:07

Dobrý den, tento týden mi přišlo od O2:

"novou O2 TV máme i pro vás. Řešením, jak zachovat sledování na nepodporované televizi, je O2 TV Box.Ten teď díky níže uvedeném odkazu pořídíte s 50% slevou, to znamená za 2 070 Kč, případně na splátky rovněž s 50% slevou, tedy za 35 Kč / měsíc. Pozor: odkaz je platný jen do 15. 6. 2023 a je možné jej využít až po vašem přihlášení do Moje O2. Odkaz je platný pouze pro vás (je nepřenosný na jiného zákazníka)."
Tak nevím, radost z toho taky nemám, ale asi přejdu na novou O2TV. Také by mě zajímali zkušenosti a názory uživatelů. Pěkný den.
Kutil71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepe 66 1. 4. 2023 13:34

Denkez píše:A také není možné návrat zpět, čili vybrat si, jakou verzi bude používat.

Jednoduše tu novou odinstaluju a nainstaluju jinou starou verzi, pokud to bude delat neplechu a aktualizaci vypnu.. Ovsem je tu moznost, ze casem bude O2 ty starsi verze aplikaci blokovat. Ale doufam, ze do te doby tu novou verzi uz snad trochu vychytaj. Nic jinyho asi nezbyva :-))
Pepe 66
Junior

Odeslat příspěvekod Denkez 1. 4. 2023 13:57

V případě příjmu prostřednictvím O2 TV set-top boxu nebo novějšího O2 TV Boxu není možná odinstalace nové aplikace a přechod na původní.
Pokud na nějakou otázku neznáme odpověď, ještě neznamená, že tato odpověď neexistuje.
Denkez
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tesarpa 13. 8. 2023 14:45

Tak už na mne došlo... V něčem je nové rozhraní lepší, ale člověk si víc všimne věcí, které chybí nebo jsou jinak, než je zvyklý. Používám webové prostředí na Macu. Mně zatím vadí:

1) Nejde pustit stanice jedním klikem v EPG jako taková, musí se vždy vybrat konkrétní pořad a proklikat se detailem pořadu.

2) Šipka zpět z přehrávání vrací na detail pořadu. Byl bych raději, kdyby vracela rovnou do EPG.

3) Zmizely prokliky na IMDB u filmů - to mi docela vadí.

4) Na mém MacMini (i7) z roku 2012 stará verze jela úplně hladce. Nová hraje taky dobře, ale CPU asi zatěžuje více, protože se mi pouští větráček. To mi jiné weby s videoobsahem nedělají, takže asi O2TV nebude dost optimalizovaná.
tesarpa
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků