Zkusenosti s O2 TV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod matluba 1. 12. 2007 21:05

mě se to také neukláda, takže obzaz vypadá hrozně, snad se to znovu zaktualizuje
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 4. 12. 2007 21:22

Tak jak se vám líbí nevé interaktivní menu a info ?? mě to teda mile překvapilo
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod beat 5. 12. 2007 12:12

Teď jsem to zkouknul a vypadá to dobře...
Jinak jsem zkusil nastavit HDMI na 720p, uložit...znovu zapnout a bylo to tam uložené. Jenže nemám kabel. I když by nebyl problém na chvíli odpojit PS3.

Ale chci se zeptat...jde do TV opravdu 720p signál a fungujou přitom SCARTy? Jde mi o rekordér...
Nechci mít dilema - buď rekordér nebo HDMI. Chci mít oboje. TV přes HDMI a rekordér přes SCART.
Děkuji :mrgreen:
beat
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 5. 12. 2007 14:21

ani PS3 neodpojuj bohužel mi O2 se svěšenou hlavou uznámili že je ten firm. k ničemu že sice můžeš navolit 720 a 1080, ale je ti to kničemu, protože ten příjmač stejně neumí to video převzorkovat.. takže do té doby než bude Nonstop Kino HD a podobné programy tak ti je to k ničemu... tohle mě docela zklamalo no
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod beat 5. 12. 2007 23:55

Proč tam teda ty možnosti u HDMI zpřístupnili? :shock:
beat
Junior

Odeslat příspěvekod matluba 10. 12. 2007 06:45

beat píše:Proč tam teda ty možnosti u HDMI zpřístupnili? :shock: /quote]


No to jsem se ptal taky.. a bylo mi krásně odpovězeno :) Co dnes není HD ready nebo Full HD dnes nikdo neche , ale jestli to opravdu vzorkuje to už nikdo nepozná . Bohužel je to smutné, ale prostě O2 dá hodně na komerci každopadně mi bylo jedním dechem doplněno že od ledna budou HD kanály (což znamaná že to nebude převzorkovávat) a to ti pujde v plné kvalitě a možná pozdějí se objeví firm. , který převzorkovávat bude. Prostě zatím je to jen všechno ve fázy příprav no...
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod petrpetr27 10. 12. 2007 10:59

Ahoj,

jsem taky velice spokojenym uzivatelem o2tv a chtel bych se zeptat zda se da STB nastavit tak aby se zapnul na posledne pustenem kanale a ne na tom menu.

Jeste by me zajimalo. Zda kdyz si koupim STB s HDD (vyrabiho ta sama firma co tento) mi tv pojede.
petrpetr27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kirk. 13. 12. 2007 17:39

Dnes jsem objevil nový kanál Nova Cinema (32) a zkušební vysílání Nova HD (161)... kdyby o tom ještě někdo nevěděl :wink:
Kirk.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sandstorm 17. 12. 2007 13:27

Mě fungovala Nova Cinema jenom jeden den, ted když to přepnu na 32, tak tam nic neni, nevíte jak je to možný?
Sandstorm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beat 17. 12. 2007 13:46

Nova Cinema je v balíčku "Filmy plus" ... pokud máš tento balíček a nejde ti Nova Cinema, zavolej si na O2TV.

Jinak bych se chtěl zeptat - máte správný čas na settopboxu?
Na displeji na STB mám hodiny správně, ale v EPG už ne. Takže když zmášku INFO mám špatné informace a hodiny mám o hodiny zpět...
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Sandstorm 19. 12. 2007 21:32

Tak filmy plus nemam, ale ten první den mi šla normálně i když nemam ten balíček, ale pak právě asi třetí den zmizela
Sandstorm
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Greg 25. 12. 2007 14:56

Zdravim panove, aktualne mam doma DigiTV a jelikoz me behem mesice ceka nakup fullHD tv, tak jsem premyslel jestli O2TV nebude na fullHD vypadat lepe... mate nekdo zkusensoti s O2TV ve fullHD? to HDMI uz funguje?
Greg
Junior

Odeslat příspěvekod mikulasandelcert 2. 1. 2008 12:24

poklona, po novém nastavení stb na hdmi nejde spustit audio přes externí zesilovač, který je připojený přes analogové cinch kabely ... je možné, že by za to mohlo nastavení hdmi, které teď proběhlo? audio v televizi běží normálně, ale ze stb se zvuk jinak než přes hdmi nedostane ... vyřešil by to audiodigi kabel ze stb?

díky
mikulasandelcert
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 2. 1. 2008 12:54

Greg:
Fakt si myslis ze kdyz nedokaze 100% kvalitne vyuzit klasicke rozliseni, ze HDTV na tom bude lepe?
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suvel 8. 1. 2008 14:22

POZOR NA OBJEDNÁVKY U O2!
Zhruba v půli prosince jsem si objednal O2 TV. Koncem prosince mi bylo sděleno, že technik přijde dnes. Když dlouho nešel, zavolal jsem do O2 a tam mi řekli, že jsem objednávku služby stornoval!!! Takže pozor - důvěřuj, ale neustále prověřuj!
suvel
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků