Zkusenosti s O2 TV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod KubbY 2. 12. 2008 09:08

V podstate sis odpovedel sam :-) kazdopadne O2 kazdy router cekuje v laborce a ne vsechno vzdy funguje tak jak ma i pri spravnem nastaveni. Ale jinak ano, nastavuje se BM, IP pool, priorita, atd.
Ou tů - ken dů
KubbY
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 21. 2. 2009 11:50

Nova Sport HD pro všechny zákazníky O2 TV :hmm:

http://www.o2-tv.cz/o2tv/cz/nova_hd/index.html
Ou tů - ken dů
KubbY
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neroslav 21. 2. 2009 12:38

Jo,ale to nesmíš mít televizi panasonic,jináč máš smulů!
Neroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 21. 2. 2009 12:42

Neroslav proč je problém u TV Panasonic ? Díky za info.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neroslav 21. 2. 2009 13:23

Protože jejich STB nekomunikuje přes výstup HDMI s televizí panasonic,mužež propojit jen přes scart!
Neroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KubbY 21. 2. 2009 19:51

Nekupuju výrobky Panasonic :-) Každopádně stačí do TV nahrát nový FW a funguje to v pořádku ;-)
Ou tů - ken dů
KubbY
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neroslav 22. 2. 2009 11:59

To by mě zajímalo,jak to zrobit! Ten problém nemám jenom já,ale asi všichni majitelé novějších panasonicu.10 měsícu jsem měl propojení STB-televize HDMI kabelem bez nejnenších problému,ale v řijnu udělali upgrade a a od té doby ani tˇuk. O2 uznavá,že chyba je na její straně,ale je jím to
celkem jedno.Teď co spustili Novasport HD mně todost štve,ale když jsem volal na jejich linku "tech.pokroku",tak mi slečna doporučila jako dobré řešení zrušení smlouvy!Tak jí asi poslechnu.
Neroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KubbY 22. 2. 2009 16:37

Zruš a nebudeš mít vůbec nic :-) Panasonic neuznává určité standarty, problém je jen s ním, s nikým jiným. Nejlepší na tom je, že i výrobci, kteří používají panely Panasonicu problém nemají a víte proč? Protože mají vlastní OS pro jejich TV. Zaspal předevsím Panasonic a nikoliv O2, proč by O2 mělo na vlastní náklady řešit, že Panasonic nepoužívá technologické standarty? Kdysi jsem tuto značku zavrhl kromě autoradií a udělal jsem dobře. Nechápu lidi, kteří kupujou jejich předražený šmejdy...

Řešení? Zkus stahnout jiný FW do televize, nebo ji raději prodej a kup si Samsung (záruka funkčnosti a nikdo nedělá lepší panely). Možná pak budeš překvapený kvalitou Samsungu...
Ou tů - ken dů
KubbY
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neroslav 22. 2. 2009 19:32

A proč bych neměl nic? Mužu jít na skylink a je taky po problému. Ale proč to běželo 10 měsícu a pak najednou ne.Mě je u ***** kdo za to muže,já jsem zakazník a platím si službu,řekl bych,že taky předraženou! Ja jsem s panasonikem spokojený,otatní vstupy HDMI není problém až na STB O2.
A O2 by mělo řešit tento problém s panasonikem ve vlastním zájmu,pro spokojenost zákazníka!myslíš,že teď budu kamarádum doporučovat O2? Ani náhodou,Když platím chci perfektní službu,což se neděje ale to je věc O2.
Jen tak mimochodem,letos slíbili balíček HD programů to se taky nebude týkat majitelů panasoniku?
Neroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Neroslav 22. 2. 2009 19:41

A ještě něco,proč na webu O2 píšou intenzivně pracujeme na odstranění zavady! Již pět měsiců? Tak ať tam radši napišou majitelé panasonicu vleste nám na záda!
Neroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod balik123 26. 3. 2009 12:42

Zdravim, prave se rozhoduji pro prechod na digitalni Tv a mam na vyber bud O2 nebo UPC a nevim co si vybrat. Ani s jednou firmou jsem nemel nidky zadnej problem takze jsem nezaujatej.

Aktualne mame od O2 pevnou linku a od UPC 20 MB internet.

Televizi planujeme koupit plazmu panasonic a mame domaci kino a HDD rekorder panasonic (pisu kvuli kompatibilite) U UPC by me tento video rekorder byl asi an nic jelikoz nema DVB-C u O2 myslim ze by sel pouzit. Tak i tak budu potrebovat ten jejich STB.

Prave set-top-box se me hodne zamlouva u O2 at uz ten jejich dalkovy ovladac ktermy muzu ovladat vsechno a nebo mnozstvi vystupu na zadni strane. UPC digital ma zanamej a ten zakladni model STB je fakt desnej.

Dekuji za jakoukoliv pomoc pri rozhodovani.
PC: Intel, NVIDIA, WD (viz profil)
Notebook: Samsung ATIV Book 9 Plus
Mobil: Samsung Galaxy Note 3
Foto: Nikon 5100 + 18-105 VR + SB-700
balik123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubbY 26. 3. 2009 18:43

Jde-li o kvalitu obrazu (a na LCD o ni jde hodne) tak jednoznacne O2, jelikoz DVB-C v podani UPC je HUMUS :-)

Jinak STB od O2 je co se vybaveni tyce opravdu parada...
Ou tů - ken dů
KubbY
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neroslav 27. 3. 2009 07:21

Pozor na kompatibilitu panasonic přes HDMI s STB od O2!
Dodneška se nic nezměnilo HD výstup prostě nejde a nejde i když neustále na lince technického pokroku tvrdí intenzivně pracujeme na odstranění závady.
Neroslav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KubbY 27. 3. 2009 10:00

Asi jak který typ, např. na této Panasonic VIERA TX-32LMD70F to funguje bez problémů...
Ou tů - ken dů
KubbY
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neroslav 27. 3. 2009 11:23

To je docela možné,ale na Panasonic Viera TH-50PZ70E kurňa ani náhodou... : :pozor
Neroslav
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků