Zkusenosti s O2 TV

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod taxik 19. 7. 2007 16:36

petr09 píše:a už nemusíte platit žádné poplatky a ještě máte plno volných programů a máte i stejné programy jako na O2TV, tyto náklady se časem vrátí narozdíl placení paušálu společnosti O2
taxik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petr09 19. 7. 2007 16:56

no a nebo jsou i dalsi dekodovaci moduly, ktere spolu s czechlink chytaji jak ceske tak nektere zahranicni programy
petr09
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D0bra 19. 7. 2007 17:34

Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti a porovnání Digi TV a O2TV? Hlavně by mne zajímala kvalita obrazu i zvuku a případně i zkušenosti s objednávkou i zapojením. Kabelovka není v dosahu a UPC Direct je zbytečně drahé.

Předem díky,
Dobra
D0bra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod boban 29. 7. 2007 12:08

Jsou lidi, co mají doma pořád klasickou obrazovku crt a upc prostě kostičkuje
- čas neexistuje -
boban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kaytee 29. 7. 2007 17:25

Taky se podelim s zkusenostma. Samoinstalacni balicek prisel 5prac. dnu po objednavce ikdyz me strasili, ze to muze trvat az 3 tydny. Nainstaloval jsem sam a behem 10minut (vcetne vymeny stareho modemu za adsl2) vsechno fungovalo. Kvalita super, vypadky jsem nazaznamenal zadne (stejne jako u ADSL, kde za 3roky pouzivani jsem mel dva vypadky z cehoz jeden byl asi 3hodiny a druhy den), prepinani programu je v rozumnem case a aspon okamzite vim, co zrovna bezi a jak to bude jeste dlouho trvat (info na obrazovce)..

jedina vec, co mi na tom vadi je mirny zpozdeni proti klasickymu vysilani.. je to sice asi jen tak 2sec., ale kdyz koukam na hokej, tak soused uz rve a ja jeste gola nevidel:)
kaytee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xdavid 30. 7. 2007 12:09

S-Tony píše:Pokud máš na UPC kostičky, tak to je vina TV a né signálu. Já jsem viděl UPC v několika domácnostech a žádné kostičky tam nebyli.

Viděl bych to že máš nějaké levné LCD HD ready.l/quote]


To je zvláštní, že mi to doma kostičkuje na ormální televizi (ne LCD). == > Problém bude asi na straně buď UPC nebo přímo ČT1, Prima a pod. Na televizi bych to nesváděl, analog si těžko kostičky vymyslí.
xdavid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod basty 30. 7. 2007 12:21

kaytee píše:Taky se podelim s zkusenostma. Samoinstalacni balicek prisel 5prac. dnu po objednavce ikdyz me strasili, ze to muze trvat az 3 tydny. Nainstaloval jsem sam a behem 10minut (vcetne vymeny stareho modemu za adsl2) vsechno fungovalo. Kvalita super, vypadky jsem nazaznamenal zadne (stejne jako u ADSL, kde za 3roky pouzivani jsem mel dva vypadky z cehoz jeden byl asi 3hodiny a druhy den), prepinani programu je v rozumnem case a aspon okamzite vim, co zrovna bezi a jak to bude jeste dlouho trvat (info na obrazovce)..

jedina vec, co mi na tom vadi je mirny zpozdeni proti klasickymu vysilani.. je to sice asi jen tak 2sec., ale kdyz koukam na hokej, tak soused uz rve a ja jeste gola nevidel:)
a internet? ten slape pekne?? kdyz si tak nahodou pustis CT1?
basty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jizva2 30. 7. 2007 16:24

Nemate nekdo zkusenost s HDMI vystupem na tom setoboxu...jestli funguje?
Jizva2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mamut 30. 7. 2007 17:07

Zdravím. Má někdo zkušenosti s O2TV na úhlopříčce kolem 1metru?
Dá se na to koukat?
mamut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mart106 2. 8. 2007 15:31

Zdravím, chci se zeptat, jak se technicky řeší zapojení O2 TV a zároveň přípojení ADSL internetu na PC, které mám v jiné místnosti.
Tyto místnosti nemám propojené datovým kabelem.

Musím si kupovat WIFI Router, který připojím k ADSL modemu dodanému O2, nebo existuje nějaké jiné řešení ?
mart106
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod schm20 8. 8. 2007 05:47

mart106: No jediné řešení asi je že s modemu, který budeš mít u PC natahneš síťový kabel do vedlejší místnosti k televizi.
schm20
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirk. 17. 8. 2007 18:39

Dá se ze set-top boxu vydolovat YPbPr signál? Teoreticky by to mohlo jít přes scart po RGB pinech. Nemáte to někdo odzkoušené :?:
Kirk.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KillerZero 18. 8. 2007 16:02

Kirk: oni k tomu nedávají manuál?
KillerZero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kirk. 18. 8. 2007 18:32

Manuál k tomu dávají, nicméně popis zapojení scart konektoru v něm není.
Kirk.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kirk. 18. 8. 2007 18:50

Pořídil jsem si O2TV s tím, že to set-top box propojím přes HDMI s 22"LCD u kompu (DVI) a budu si hezky přepínat vstupy mezi PC a TV přímo na monitoru. Vymyšlený to bylo hezky, jenže obraz ze set-top boxu horizontálně o pár řádků kmitá a obraz je tak dost nestálý, písmo rozmazané.. soudím že si monitor plně neporádí s 576i přes HDMI. :roll:
Tak mě napadlo zkusit to přes komponentní vstupy YPbPr, ale nevím jestli ze scartu leze RGB nebo právě YPbPr jako u všech novějších set-top boxů. Asi mi nezbyde nic jinýho než koupit kabel za 350,- a prostě to vyzkoušet.
Kirk.
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků