O2 televize a tv tuner

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod triccarico 15. 5. 2007 17:34

Nejsem moc zkušenej v pocitacich, a chci se zeptat. Pořizuji si O2 digit. televizi. chtel bych si to napojit na pocitac a tam se divat a nahravat filmy. Ale nevim jakou Tv kartu si mam koupit do pocitace aby jsem s ní mohl propojit set-top-box. musi to byt digitalni karta, nebo staci analogová - abych nestratil kvalitu O2 digit. televize a aby to slo nahravat. Prosim poradte mi jestli mate zkusenosti ev. i nejaky typ karty. . Dik
triccarico
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukáš V. 20. 5. 2007 18:34

Nejsem si zcela jisty ale O2 ti doda vlastni specialni settopbox, ktery s pc nijak nepropojis (tj. nebudes moct ukladat stream videa do pocitace). Jedina moznost je koupe tv karty, ktera obsahuje AV vstup a obraz i zvuk prenaset analogove do pc. Toto reseni ale neni moc vhodne, dochazi k degradaci kvality videa.
Lukáš V.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul Atreides 22. 5. 2007 11:29

Ze SetTopBoxu jde do televize SCART - TV karta musi tedy podporovat scart vstup, nebo si koupite kabel, na jehoz druhem konci bude ze SCARTU na Cinch.
Zatim jsem z O2TV nic nehraval, ale nevidim duvod, proc by to neslo - nahravani z STB pres video mam vyzkuseno
Paul Atreides
Junior

Odeslat příspěvekod qwe2 22. 5. 2007 22:12

O2TV mám,můžete máhrávat buď AV=do PC kartu s AV vstupem,nebo klasicky TV tuner - STB má vlastní modulátor .STB má taky HDMI výstup,ale to nevím jak by jste využil pro nahrávání do PC z hlediska vstupu do PC.
qwe2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matluba 1. 9. 2007 07:47

já to také řeším klasickým AV kabelem, na nějakou strátovost analogovím kabelem nekoukej, nepoznáš to, možná až se začne vysílat plně HD, ale kryž si nahraješ Růžovou zahradu tak rozdíl nepoznáš :D
matluba
Junior

Odeslat příspěvekod raj 15. 10. 2007 18:56

No tady bych doporucil nastavit v setupu frekvenci na ktere ma setobox vysilat a pomoci RF OUT poslat standartnim koaxem do sveta.-). Takze zadne speciality netreba.
raj
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků