Nova - Praha Modřany

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Martyy 2. 7. 2007 15:36

Mam dotaz - Zkusil jsem najit novu na frekvencich co jsou uvedene na parabola.cz (cs link), naslo mi ji spolu s dalsimi(hbo atd), ale pise ze je zakodovana, coz nechapu. Predem rikam, ze se v tom moc nevyznam. Kartu mame Trade and Technology - tzn., ze by mela jit zdarma stejne jako ct1,2 atd. Diky za odpovedi
Martyy
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 3. 7. 2007 07:49

Tak přesně s tímhle se potýkali asi tři lidi, co znám. Sice se v tom jaká karta atak nevyznám, ale nova a jeste asi dalsi 2 kanaly byly zakodovany. Jeden byl Na Beranku, další dva sousedi pod kopcem na poliklinice a vysledek stejnej. Mohu se zeptat jak to vyresili a pak napsat.
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ilja2001 3. 7. 2007 09:12

Pokud se nepletu, tak Nova je na kartách TaT "zdarma", ale je potřeba zaplatit aktivační poplatek cca 400 Kč.
ilja2001
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martyy 3. 7. 2007 15:03

tOplOaDer píše:Tak přesně s tímhle se potýkali asi tři lidi, co znám. Sice se v tom jaká karta atak nevyznám, ale nova a jeste asi dalsi 2 kanaly byly zakodovany. Jeden byl Na Beranku, další dva sousedi pod kopcem na poliklinice a vysledek stejnej. Mohu se zeptat jak to vyresili a pak napsat.a/quote]

To bych byl moc rad. Diky
Martyy
Junior

Odeslat příspěvekod Martyy 3. 7. 2007 15:08

ilja2001 píše:Pokud se nepletu, tak Nova je na kartách TaT "zdarma", ale je potřeba zaplatit aktivační poplatek cca 400 Kč. /quote]

Ted mi psal kamos a asi mas pravdu. Tak diky vsem :)
Martyy
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 4. 7. 2007 02:01

jj.. aktivacni poplatek rikali ze museli zacalovat :)..
tOplOaDer
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků