Digitalna TV od UPC (SK a CZ)

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jito 25. 2. 2009 13:44

Tak na to můžeš zapomenout.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanluko 2. 4. 2009 14:55

Akurat v cera mi prisli zapojit digital basic. ten set top box je onuca za 2,50 a chcel by som to spojazdnit cez CAM. Mam tv LG 32LG3000. Myslite ze mi to pojde?
milanluko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 2. 4. 2009 17:29

Tvoje TV nemá DVB-C tuner ani CI slot.
Smůla. :-/
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.doc 3. 4. 2009 11:28

Na Slovensku to nejde, pokiaľ viem,ani keď máš Digitálny C -tuner. Ja mám Sony KDL40W3000, dokonca aj CAM Conax CAS a nie je to možné.Ide to zatiaľ len v Čechách kde jedna firma ponúka spárovanie karty s CAM.
Celkom by ma zaujímalo, či by to fungovalo na Sovensku - CAM + spárovaná karta z CZ. Pochopiteľne registrovaná v Čechách, pretože táto firma to na Slovensko nedistribuuje.
martin.doc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marck.dawis 6. 5. 2009 15:16

Vedel by mi niekto povedať či je možné tento STB (http://www.upc.sk/televizia/upc_digital/dvr) prepojiť s PC a skopírovať z neho nahraté programy do PC?
chyby v texte boli urobene zamerne a sluzia na precvicenie vasej pozornosti
marck.dawis
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 7. 5. 2009 17:59

To jsem zkoušel ale vzdal jsem to.Někomu to jde,já mám smůlu.
Ta nahrávka není v formátu Video.TS,musí se převést.
Přístroj to umí,to je odpověď na tvojí otázku.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter85 12. 5. 2009 13:45

UPC sú shiti. Buď ti dajú zadarmo STB, ktorý stojí za prd, mrzne, kockuje a ktovie čo všetko ešte, ale môžeš si PRENAJAŤ vyššiu verziu STB, ale za poplatok 200 Sk, pričom odkúpenie STB nie je možné, rovnako ako ani nahradenie vlastným prístrojom. Mňa strašne štve, že sme všetci proti tomuto bezmocní a nikto s nimi ani nepohne.
Peter85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hiba 13. 5. 2009 19:34

Zdravim,
mam STB CV 5000 CINX...da sa nejakym sposobom prepojit s notebookom a cez neho pozerat tv?
hiba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ria613 14. 5. 2009 15:40

Dobrý deň,mám CV 5000 CINX a chcem sa spýtať,či sa dá nejakým spôsobom nahrávať ?

Ďakujem za vaše odpovede.
ria613
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 15. 5. 2009 13:33

Tento model má signál z dig.kabelovky přítomný v konektoru scart a kompozitní video-cinch.Nahrát to můžeš na zařízení které má příslušné vstupy.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baret200 25. 2. 2010 20:34

potreboval by som aktivacne kody alebo navod ako sa daju aktivovat programi na tomto modeme hmm?? lebo neviem co mam dat može mi dat niekto navod kam mam dat kodi alebo coo hmm??


Obrázek

na tento modem??
baret200
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 25. 2. 2010 21:21

Prosím tě,než tento svůj dotaz dáš na všechna možná fora,tak si přečti ty,na kterých jsi se už ptal.
Tento přijímač je pro digitální kabelovou televizi UPC Digital a k jejímu příjmu je potřeba přístupová karta.
Žádné kody ani jiné "finty na to neexistují!
Hmm.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků