Digitalna TV od UPC (SK a CZ)

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod avfi 4. 3. 2008 22:55

Vyzerá to tak, že môj STB sa zbláznil - na obrazovke svieti hláška "Nová verze SW pro váš přijímač, chcete aktualizovat?". Ak dám Áno, vypíše "Aktualizace, čekejte prosím", za 2 sekundy vypíše "Stahování neúspěšné" a reštartne sa. Ak pri otázke na update dám Nie, reštartne sa tiež. Ak pri výbere nevyberiem nič, asi za 15 sekúnd sa STB taktiež reštartne. Reset do defaultných nastavení nepomohol, silno zvažujem otrieskať tú sprostú krabicu o chodník pred domom...
avfi
Junior

Odeslat příspěvekod phoenix 4. 3. 2008 23:40

moj settopbox sa dnes vecer zacal spravat podobne. akurat nepise nic o novom softvere, iba z nicoho nic napise, ze "aktualizacia, cakajte" a potom to zmizne. ale ziadne restarty niesu. ked dam manualne vyhladat novy SW tak ziadny nenajde.
phoenix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.doc 5. 3. 2008 20:14

Mne aktualizácia prebehla korektne, avšak nič nového, lepšieho som v SW nepostrehol. Kostičkuje, seká sa a žiadny nový kanál namiesto cs filmu.
martin.doc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod black13 6. 3. 2008 09:27

jedina nova vec, ktoru som si po aktualizacii vsimol je nove kvetinkove logo UPC pri zapnuti (teda bol som z toho cely hotovy...:-)). ak si niekto vsimol nieco naozaj pozitivne - dajte vediet.
co sa tyka odobratia kanalov CS Film a Motors TV - pisal som e-mail na UPC a ta odpoved fakt stoji za to:

Snažíme sa poskytovať služby podľa požiadaviek našich zákazníkov a z tohto dôvodu z času na čas upravujeme ponuku programov tak, aby odrážala krivku sledovanosti jednotlivých staníc. Chceme, aby bola ponuka služby UPC DIGITAL - ponúkajúca takmer 80 televíznych programov – zároveň žánrovo atraktívna a svieža. To znamená, že sa snažíme programy s najnižšou sledovanosťou meniť tak, aby divák vždy dostával maximálnu kvalitu. Z tohto dôvodu bolo v ponuke UPC DIGITAL ukončené vysielanie programov Motors TV a CS Film. Veríme však, že si napriek tomu vyberiete z bohatej ponuky programov UPC DIGITAL, ktorá poskytuje široký výber atraktívnych programov všetkých žánrov

no comment
black13
Junior

Odeslat příspěvekod kuko61 8. 3. 2008 10:51

Mne prebehla aktualizacia firmware v poriadku pred niekolkymi dnami, ziadne nove funkcie som nezistil, akurat EPG sa nacitava este pomalsie ako predtym...co ma dost sklamalo, kedze uz predtym to bolo niekedy zufale...prave do noveho firmware som vkladal nadeje...
Ale je mozne, ze problem s EPG nie je v STB ale u UPC...
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phoenix 9. 3. 2008 13:24

mam upc digital, BA stare mesto. dnes v noci som zistil ze mi ide HBO, aj ked ho nemam predplatene. HBO2 a comedy nejdu. ide to este niekomu z vas zadarmo? ci maju teraz nejaku promo akciu, alebo co...lebo nikde na nete som o tom nic nenasiel. alebo cim by to mohlo byt, ze mi to funguje?
phoenix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuko61 9. 3. 2008 19:10

HBO ide aj mne, mozno nejake promo...
Raz mi uz pustili programy, ktore su navyse v Exclusive ponuke s tym, ze mi poslali na STB spravu, ze vraj na moju ziadost (o nic som vsak neziadal) Tak som cakal, ako dlho to vydrzi, ale asi po 10 dnoch mi to vypli :)
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 9. 3. 2008 19:29

To HBO jde minimálně od pátka,můžete být klidný zase to nepůjde.Je běžné že přes víkend občas nějaký zakodovaný kanál jde volně,před týdnem šlo HBO Comedy a ještě dříve Cinemax.Jestli je to chyba UPC nebo promo,to nevím.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prusvit 10. 3. 2008 16:36

Zajímavé - před časem jsem si zde stěžoval, že onen slavny STB přes avizovanou podporu DD ji alespoň na HBO nebral v úvahu. Náhodou jsme po aktualizaci sw poskakoval po programech a ejhle, na VOOM HD naskočil 5.kanál DD. (Bohužel obraz ne :-) , ale doufám, že brzy k výměně STB dojde)
prusvit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AndyDavor 14. 3. 2008 20:54

Neviete o tom, ci ide rozparovat kartu so settopboxom. Ci to niekto nevie cracknut alebo pod. Ten settopbox je dost nanic, tak by som radsej tu kartu vopchal do TV.
AndyDavor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 14. 3. 2008 23:14

Chtěl jsem vyměnit "zamrzající" STB od UPC.Přišla tato vtipná odpověd:Doporučujeme zabezpečit, aby byl set top box propojen koaxiálním kabelem (dodaným k set top boxu) přímo do zásuvky kabelové televize a z výstupu set top boxu nebyl veden koaxiální kabel do dalšího zařízení. Zkontrolovat případné rušení signálem od mobilního telefonu, rádia, Wi-Fi zařízení, které by se mohli nacházet v blízkosti set top boxu.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 3. 2008 11:18

V UPC-čku sú ale dobrý humoristi,asi zabíjajú nudu.Ta aktualizácia je na h...o,nikdy nič nového,ale to má aj digi-tv,tam navyše ešte aj poprehadzuje programy,to asi aby sa človek nenudil.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DaveDave 15. 3. 2008 12:33

AndyDavor píše:Neviete o tom, ci ide rozparovat kartu so settopboxom. Ci to niekto nevie cracknut alebo pod. Ten settopbox je dost nanic, tak by som radsej tu kartu vopchal do TV.


http://www.lica.cz/clanek-ca-modul-conax-cas7.htm
DaveDave
Junior

Odeslat příspěvekod Pafka_024 17. 3. 2008 09:42

Také jsem si stěžoval na UPC ohledně častých výpadků a zamrzajícího STB po aktualizaci SW. Odpověď, která mi přišla byla velice zábavná - Zkontrolujte připojený scart a coax. kabel.
Technici, kteří následně přišli STB zkontrolovat byli taktéž velice humorní. Výpadky signálů jsou prý normální, zamrzání STB je prý také normální a že STB je na tom kvalitativně tak, jako kdybych ho koupil v LIDLu. A jako perličku mi na konec poradili, abych to celíé radši zrušil, že kvalita analogu je lepší a za ty prachy to prý nestojí. Fakt profesionální přístup. Každopádně se tou jejich poslední radou budu asi řídit.
Pafka_024
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cumel30 17. 3. 2008 21:24

Písal som že sú humoristi a ešte si aj odháňajú zákazníka,takže nie len Slovensko je banánová republika.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků