O2 TV jak připojit více televizí???

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod matysbrno 5. 11. 2007 21:21

čau lidi, dnes jsem zašel do prodejny O2 a jelikož musím používat(vzhledem ke svému bydlišti) jejich připojení k internetu zajímalo mě jak funguje O2 TV a jestli jsou schopni mě ho zapojit. Jaké však bylo moje překvapení, když mě slečna za pultem řekla, že signál je veden pouze do jejich dodaného settopboxu a ještě pouze do jedné televize !!! :shock: Zůstal jsem stát jako opařený. Na otázku když mám tak jako většina lidí v této zemi televize 2-3, tak mě řekla, že musím službu zaplatit tolikrát kolik chci používat televizí!!! :shock: Ptám se tedy, je vůbec nějaká možnost, jak ten dementní nápad hoden O2 obejít a možnost rozšířit signál do více televizorů?
Prosím o příspěvky k tématu a bez poznámek typu proič používat O2 nebo proč nechci příjem přes satelit. Děkuji.
GIGABYTE Nforce 590 Sli AM2, AMD X2 4850+ EE, 4870, ram 2x 2GB
matysbrno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod POiNTER 5. 11. 2007 21:42

matysbrno: Do O2 sa nevyznam, ale predpokladam ze funguje ako vacsina IPTV... pokial chces na vsetkych TV pozerat v rovnaky cas inu stanicu, tak to asi bez dalsieho STB nepojde. Ci je aj nejake cierne riesenie (pouzitim nejakych ilegal dekoderov) to neviem.
Philips 60PFL9607S
POiNTER
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matysbrno 6. 11. 2007 07:14

Děkuji za příspěvky a teď bych vás poprosil o zkušenosti s cslinkem. Jde mě o kvalitu signálu, jelikož vše sleduji přes projektor potřebuji kvalitní obraz. Příjem přes cslink je stejný jako O2 TV? Jedna parabolá = jedna televize?
GIGABYTE Nforce 590 Sli AM2, AMD X2 4850+ EE, 4870, ram 2x 2GB
matysbrno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kwak 25. 11. 2007 13:10

ahoj mam podobnej problem jako matysbrno, mame doma 3 tv, kdys sem volal na O2 linku tak mi rekli ze maji settopbox kterej umi pripojit maximalne dvě televize a na obouch poběží stejnej program :lol: . Takze podle vas by to neslo vyřesit tak ze bych si koupil nekde settopbox kterej by umel pracovat se třema tv?
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 25. 11. 2007 15:08

matysbrno píše:Jedna parabolá = jedna televize??/quote]


Přímo takhle to není, na jedné parabole můžeš mít konvertor s více výstupy a k nim připojeno více přijímačů, každý s vlastní dekódovací kartou (případně existuje řešení které dokáže sdílet jednu kartu až pro 3 přijímače)
marts
Expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků