UPC - nabídka digitální televize

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondas 7. 11. 2007 18:11

Zdravím,
volala mi slečna z obchodního oddělení UPC, že má pro mě (jakožto stávajícího zákazníka) výhodnou nabídku :P . Mám u nich komplet + internet (cca 1278 Kč), ona mi nabízela digitální vysílání, tzn. jeden set-top-box zadarmo (zhruba 15 kanálů navíc oproti současnosti), na druhou televizi bych měl to co teď a to celé včetně internetu zhruba o 50 Kč levněji než doteď.

Říkala sice, že nabídka platí, jen pokud objednám přes ni, že jinak by to vyšlo dráž, ale i tak se mi to zdá nějak podezřele výhodné. Nevíte, jestli je v tom nějaký háček, nebo je to prostě jenom nějaká akce?
-„Wait a minute. You're actually saying that you need someone dumber than you are?“
-„You may have come to the right place.“
ondas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 11. 2007 18:54

Háček bych viděl v tom, že to bude časově omezená nabídka.
Oops!
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondas 7. 11. 2007 19:20

A co to může potom znamenat? Že mám jenom omezený čas, abych ji využil (objednal), nebo se po nějaké době změní na nabídku/službu nevýhodou?

Omlouvám se, jestli jsou to hloupé otázky, ale nerozumím tomu a nerad bych udělal chybu...
-„Wait a minute. You're actually saying that you need someone dumber than you are?“
-„You may have come to the right place.“
ondas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukin 7. 11. 2007 20:28

Že zdraží, co si pamatuju, když jsme měli kabelovku, tak pořád jen zdražovali...
Po nás potopa.

na doma: foobar2000 + Carat RUBY2 / NAD C545BEE + C352BEE + KEF iQ30 + Audio-Technica ATH-A900X
do práce: HRT microStreamer + Audio-Technica ATH-A500X
kukin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 7. 11. 2007 20:33

ondas píše:A co to může potom znamenat? Že mám jenom omezený čas, abych ji využil (objednal), nebo se po nějaké době změní na nabídku/službu nevýhodou?

Omlouvám se, jestli jsou to hloupé otázky, ale nerozumím tomu a nerad bych udělal chybu...y/quote]
No, že tu zvýhodněnou cenu budeš platit třeba jen první 3.
Oops!
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bolobo 4. 12. 2007 15:31

pravdepodobne ide o to, ze momentalne nie ste zaviazani a mozete od nich kedykolvek konkurencii.
ak si date nove, o nieco lacnejsie sluzby, mozno na vas tolko nezarobia, ale maju vas na rok/dva isteho, co je pre nich dolezitejsie. najma na dynamicky sa rozvijajucom trhu.
bolobo
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků