Blue Ray Sony UBP-X8002M- Chyby pri prehrávaní

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Staršísmutný 21. 11. 2020 09:24

Zdravím priatelia, prosím o radu, pomoc. Som už dôchodca, po dlhom váhaní som si zakúpil uvedený prehrávač. Hneď po zakúpení pred dvoma mesiacmi sa na ňom prejavovala porucha pri prehrávaní CD: sekanie, nedokončenie nahrávky ale prehrávanie stále tej istej skladby, nežiadúce medzery pri prehrávaní, neukončenie nahrávky disku ale opakované prehrávanie jednej skladby. Vzhľadom na koronavírus som premeškal možnosť vrátenia. Ide o prehrávanie originál CD, žiadne napálené. Rovnaká porucha aj pri vložení úplne nových, práve vybalených diskov. Keďže prístroj je nový a v záruke, dvakrát som to riešil s autorizovaným servisom, dvakrát zamietnuté a prístroj vrátený, nakoľko v servise sa porucha údajne neprejavila. Pri opakovanom telefonickom kontakte so servisom priamo s človekom, ktorý to opravoval /veľmi ústretový človek/ navrhol premiestniť prehrávač čo najďalej od zosilňovača a reproduktora. Toto som urobil a zdalo sa, že porucha je odstránená. Po pár dňoch je ale všetko späť, rovnaká porucha sa stále, dokonca intenzívnejšie prejavuje. Nechcem urobiť nejakú chybu v postupe reklamácie. Poradíte niekto, ako postupovať? Prístroju už nedôverujem, najradšej by som dosiahol jeho výmenu za nový alebo vrátenie peňazí. Ďakujem za Váš čas a odpoveď. Jozef

Staršísmutný
Kolemjdoucí
Staršísmutný
Kolemjdoucí