Jak zkopírovat VHS kazetu na druhou?

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod trempik 20. 11. 2021 10:21

Ahoj. Mám samozřejmě dva VHS přehrávače a dva SCART kabely. Jen se mi nedaří dostat signál ze scart zdroje do scart příjemce. Na zdrojovém VHS dám play, na záznamovém VHS dám nahrávání. Nahrávací kabel scart je plně osazen piny i vodiči. Televizor se záznamovým VHS při samostatném play přes druhý scart zobrazuje předchozí , starý záznam. Oba přehrávače JVC jsou osazeny po dvou scartech, přičemž "záznamový" JVC má ještě navíc audio a video vstupy na cinch provedení. Pozn: Na záznamovém JVC VHS mi trvale svítí červeně značka, něco jako kazeta,ale vložená kazeta není chráněna před přepisem. Díky za návod.
trempik
Junior

Odeslat příspěvekod jito 20. 11. 2021 10:34

Pokud si dobře vzpomínám,tak na záznamovém VHS se musel vždy zvolit vstup-většinou se označoval AV1,AV2,EXT1,EXT2-podle druhu vstupu-scart,cinch atd.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eviljack 20. 11. 2021 12:20

Ta červená kazeta by měla znamenat, že běží nahrávání, ale asi neví, co zaznamenávat, jak píše jito - není vybrán zdroj.
Cambridge Audio CXA61 + PC / HifiBerry DAC2 Pro / xDuoo MU-602 + Heco Aurora 700
Onkyo TX-NR6100 + Heco Metas 500 set + Heco Krypton Subwoofer + Heco Aurora 200 jako DA
Projektor Benq W1090
Asustor Nimbustor 4 - AS5304T
eviljack
Pokročilý

Odeslat příspěvekod trempik 21. 11. 2021 09:37

Děkuji šikulové. Skutečně se musí zvolit vstup. Je to dávno, zapomněl jsem a navíc mi to docvaklo až při pohledu na dálkáč.
trempik
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků