Výběr UltraHD blu-ray přehrávače

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fideee 26. 9. 2022 09:19

Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit s výběrem blu-ray přehrávače. Budu pouštět jen blu-ray disky, takže jde mi hlavně o kvalitu, tichou mechaniku apod. Cena by měla být kolem 5000.

A měl bych tu tři kandidáty:

Sony UBP-X700
Panasonic DP-UB424EGK
LG UBK90

Který z nich je nejlepší? Co by jste doporučili?

Ještě bych zmínil, že budu pouštět i disky z UK import, tak jestli to bude problém. A také zmíním řetězec a to je Philips 65PML9506 a Denon DHT-S716H. Sony má právě HDMI audio, tak jestli to využiji.

Děkuji mockrát za rady.
fideee
Junior

Odeslat příspěvekod Tapir1 27. 9. 2022 08:01

Nemám srovnání všech specifikovaných, ale pouze zkušenost s modelem Sony UBP-X800. Nicméně, pokud chceš player pouze jako zdroj BR, bude celkem jedno jaký zvolíš. Obrazově jsou všechny OK a vzhledem k tomu, že zvuk půjde ze soundbaru, tak ani kvalita zvukového výstupu nemá podstatný význam. Pouze pozor, abys pak nevyužíval USB vstupy u playerů pro přehrávání různých obrazových či zvukových formátů. Zde již rozdíly existují, viz recenze. Jinak za mne Sony byl obrazově i zvukově skvělý (šel do AVR právě díky separátnímu HDMI audio). Možná by stál za úvahu také nějaký bazarový kousek. 8-)
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE Casea Upgrade, Denon DVD 3910, Quadral Signum 90; Portable - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron, Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + Hiby FC3 MQA, Blon-BL03, TWS - Panasonic RZ-S500W, TV - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků