Panasonic DMR-EX87EP - prehrava DVD +R / +RW media?

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod EricDaze 15. 4. 2008 11:50

Zdravim, chcel by som sa opytat, ak tu je niekto majitelom DVD REC Panasonic DMR-EX87EP-K, ci prehrava DVD +R a DVD +RW media, pretoze ich mam doma dost a ak by ich nevedel prehravat, bol by to dost zasadny problem pri vybere mojho DVD REC. Na stranke uvadzaju ze prehrava, ale v navode je to dost nejasne, ci prehrava, alebo nie. Preto by som radsej vedel skusenost ludi, co tento rekorder maju. Dakujem za odpoved.
EricDaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepasch 15. 4. 2008 16:11

Nahrává i přehrává: DVD-R, -RW, -R(DL), +R, +RW, +R(DL), DVD-RAM,
Je to jeden z nejlepších HDD na trhu, hlavně co se týká editace a jednoduchosti ovládání. Zkoušel jsem Sony, Pioneer a LG a zůstal jsem u Panas. Už 3 roky. Jediná chyba je, že neumí přehrávat DivX z DVD RW, ale z R už ano! a z CD taky ano, což mě osobně nevadí. Nějak mi ty DivX na plátně moc nesedí. Ale jinak, super mašinka!
pepasch
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 18. 4. 2008 17:12

DVD+R přehraje pouze jako DVD Video, DivX z +R nepřehraje. Nicméně na DVD+R nahrává, dnes jsem to ráno zkoušel, takže ty + disky lze použít na uložení nahraných pořadů.

DivX Přehrávatelné disky [-R] [-R DL] [CD] (manuál strana 37)
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod EricDaze 18. 4. 2008 19:21

fatman píše:DVD+R přehraje pouze jako DVD Video, DivX z +R nepřehraje. Nicméně na DVD+R nahrává, dnes jsem to ráno zkoušel, takže ty + disky lze použít na uložení nahraných pořadů.

DivX Přehrávatelné disky [-R] [-R DL] [CD] (manuál strana 37)

Dik za radu :)

S DiVX to asi vyriesim asi SD kartou, 2 GB stoji par penazi 8-)
EricDaze
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CODY 19. 4. 2008 07:29

Nebyl bych si tak jistý, že DivX umí rekordér přečíst z SD karet :-\
CODY
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 19. 4. 2008 14:17

No, s tou SD kartou bohužel smůla, taky jsem myslel že využiju kartu k foťáku a nic. Z SD karty přečte pouze video z kamery (SD-Video) a JPG. Takže ani DivX ani MP3, pravděpodobně kvůli zamezení kopírování (tlak ochránců autorských práv), technicky by to asi problém nebyl. Na kartu nelze ani nahrát DivX a pak ho zpracovat v počítači, lze to přes DVD-RAM.
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior