Existuje stolní DVD přehrávač v požadavcích: ???

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lukas321 14. 8. 2008 20:12

Zdravím, chci se zeptat zasvěcenějších. Vím co chci, ale nějak to nemůžu najít:

Kvalitní -
1. Stolni DVD přehrávač
2. HDMI výstup
3. Okem jasně znatelný Upscaling 1080p
4. USB vstup 2.0 /podpora audio i video s Flash popř. HDD FAT32/
5. Digital audio /optika nebo coax/ včetně 5.1 audio výstup!!!
6. Kvalitní tovární zpracování / hlavně mechanika, mám pochyby u typů Xoro apod./

Tak nevím, zda jsem moc náročnej - vše splňuje snad jen to Xoro 8430, u něj váhám a o jinech
typech nevím, většinou je tam absence audio 5.1 - mám starší ale skvělý Receiver Yamaha, který obsahuje pouze dekodér DD, nikoliv DTS, proto ten požadavek....
Díky za rady. lukas321 ;-)
lukas321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 14. 8. 2008 20:34

Dival ses tak o 8 dotazu nize?
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas321 14. 8. 2008 21:00

@Abox - myslíš Pioneer DV-610AV-K? Před chvíli jsem si toho všimnul... starší kousek od téhle značky mám doma, nic proti, slouží dodnes, ale případný upgrade firmware oproti jiným značkám z té doby - říše snů...nevím jak dnes. Ale jinak vypadá dobře. Díky...
lukas321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 14. 8. 2008 21:21

No ten myslim. Pionyra mam doma taky (i DVD i rekordera) a nedam na ne dopustit. A oba uz mam i ofirmvarovane ;-)

A myslim si, ze ma to, co jsi chtel. Ale treba nekdo doporuci uplne neco jineho. Jsou to tvoje penizky.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas321 14. 8. 2008 21:27

@Abox- jj, máš pravdu, u těch posledních typů už asi s upgradem není problém a jinak jsem Pionýrem taky spokojenej, dlouhá životnost :) Bohužel jsem se díval na ten DV-610AV-K všude možně na e-shopech, dostupnost zboží zatím všude neznámá :(
P.S- jinak myslím, že nic jiného dle mého nároku není. zatím díky
lukas321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojza_ 15. 8. 2008 08:00

Myslím, že Ferguson D-880HX splňuje vše, co chceš a navíc je za skvělou cenu.
No stress, keep smiling.
lojza_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 16. 8. 2008 18:12

nechci zakladat novy thread, ale zajimalo by mne zda existuje nejaky prehravac ktery splnuje nejen to co zminil lukas321, ale umoznuje take prehravat DivXy ve vysokem rozliseni ci filmy s h264 kodovanim
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas321 17. 8. 2008 10:51

@lojza: No právě že neumí, Ferguson D-880HX už nemá 5.1 audio výstupy -pouze stereo a S/PDIF (koaxiál). Má to řada před tím, tedy 780, ale to mi zase přijde jako krok zpátky no....
lukas321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojza_ 18. 8. 2008 07:37

Hmm, tak to máš potom celkem těžké :) A proč váháš s tím XORO 8430 ?
No stress, keep smiling.
lojza_
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas321 19. 8. 2008 14:18

@lojza: No protože mě odrazují "drobné" nedostatky vlastníků - převzato z diskuze ze cybex.cz

- Musím se bohužel přidat k ostatním opravdu čte špatně pálená DVD.Jeden kus jsem kvůli tomu vyreklamoval přišel jiný a ten není o moc lepší. Je dobrý pálit max 8x a některá media čte líp jiná hůř.Jinak vybava perfektní ale mechanika totální *****...

- Mam obdobnou zkusenost, po cca. 3 mesicich uzivani mechanika nenacita zadna media. Ze zacatku cetla bezproblemu vsechno. Uz je na reklamaci, tak uvidim jak dlouho vydrzi.

- Tak pod to se ti podepisu, reklamoval jsem 8430 2x, poprve nnovy kus, podruhe to zkurvili v servisnim stredisku. Reklamoval jsem ho vzdy na zaseknuti filmu cca po 1hodine. Jekehokoliv, jak divx, tak DVD. Po prvni reklamaci mi prisel novy kus a delal uplne to same. Proste srackoidni netvor, akorat me stal nervy a postovny tam a zpet....

Tak si asi radši přidám 2 litry na toho Pioneera až bude někde na krámě :(o)
lukas321
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků