Spuštění rekordéru po zapnutí televize - vše PANASONIC

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ovi 18. 11. 2008 21:29

Vážení, bezmála všechny spotřebiče v mé domácnosti nesou značku PANASONIC a jsem s nimi nadmíru spokojen.
Přednedávnem jsem si k televizi TH-42PX80E pořídil DVD rekordér DMR-EX78.Typ přístroje jsem dle rady prodavače a návodu k použití navzájem propojil kabelem HDMI. Teď se vždy po zapnutí televize spustí i DVD rekordér. Na displeji se nic neobjeví, ale je slyšet charakteristické vrnění běžícího " HARDDISKU ".
Je to v pořádku, nebo jsem někde udělal v zapojení chybu.
Jinak oba přístroje naprosto k mé spokojenosti.

Budu moc vděčen za odpověď
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 18. 11. 2008 22:37

To je v pořádku,to je ovládání CEC po kabelu HDMI.Pokud nechceš aby se zapnul,tak v menu TV,v nastavení HDMI je volba HDMI-aut.zap. nebo vyp.ext.zařízení.Sony to tak má.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod ovi 18. 11. 2008 22:46

Pokud bude v menu jmenovaná volba, měl bych po starosti. Ovlivní prosím vypnutí tohoto automatického spuštění nějak programování s následným nahránám pořadu v době nečinnosti rekordéru? Myslím tím, že vypnu automatické zapnutí po zapnutí televize, ale budu chtít nahrávat zvolený požad třeba v době mé nepřítomnosti?

Moc děkuji za odpověď.
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vanDave 19. 11. 2008 14:15

Pokud budeš nahrávat z tunerů v rekordéru, tak by to nemělo mít vliv.
->>> Seznam hifiprodejen: http://forum.avmania.e15.cz/viewtopic.php?f=1724&t=767373 <<<-
Gangsta asesoríz: Hlavní je řetěz. Skorozlaté řetězy se dají sehnat v metráži v železářství. Koupíme asi tak 5 metrů. :D
Olympus E-PM1 + 14-42mm
vanDave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ovi 19. 11. 2008 17:15

Děkuji, funkce v menu nalezena, vše vyřešeno.
Děkuji :tleskani

LOCK
Samsung Galaxy S9+
ovi
Kolemjdoucí