Aký je LG DVX392H

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Trubiroh 3. 1. 2009 21:53

Aké máte skúsenosti s týmto LG DVX392H, u nás som ho videl v okey za rovných 2000 sk a pretože po vyše 6 rokoch chcem nahradiť Sony DVP NS705 za niečo novšie (sony budem mať len na počuvanie audio nosičov), zajíma ma či je to hoden tolko penažkov a aky ma obraz, ak by niekto vedel aký video procesor používajú LG, či mediatek alebo nejaký iný. A hlavne ma zaujímajú vaše skúsenosti.
T+ Toyota Positive
Trubiroh
Junior

Odeslat příspěvekod daso44 4. 1. 2009 14:40

DVD prehrávač LG DVX392H používa videoprocesor Mediatek 1389DE. Tento DVD prehrávač je svojím vybavením v tejto cenovej skupine špičkou na trhu, lebo okrem klasických výstupov, komponentný /YUV/, kompozitný /cinch/, scart, optický a koaxiálny digitálny audio výstup, disponuje hlavne HDMI výstupom /upscaler/ kategóre 1.1 s prevzorkovaním na 1080p a USB vstupom 1.1 na prednom panely. Okrem prehrávania bežných formátov, taktiež preháva DiVX súbory s podporou českých titulkov a OSD menu má taktiež aj v českom jazyku. Odporúčam ho pre jeho nadštandardnú kvalitu obrazu, pre priaznivú cenu, rychlú mechaniku a pre podporu mnohých počítačových formátov.
daso44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod daso44 9. 1. 2009 13:19

Čo sa týka DVD prehrávačov na našom trhu v tejto cenovej skupine, tak ešte by som odporúčal do pozornosti DVD prehrávač Philips DVP 5990, ktorý má okrem digitálneho optického audio výstupu všetky vstupy a výstupy ako uvedený DVD prehrávač LG DVX 392H. USB vstup je vo vyššej verzii 2.0 a ak vložíte do prehrávača CD-audio, je možné ho priamo previesť do formátu MP3 a zapísať na vloženú pamäť USB zasunutú do predného panelu.Taktiež má rozhranie HDMI s upscalerom do 1080p ale vo vyššej verzii 1.2 a taktiež podporuje HDMI-CEC. Tento prehrávač má veľmi pekný obraz, je na ňom pozorovateľná vysoká ostrosť a vysoké rozlíšenie. Zvuk prehrávača je tak isto na veľmi dobrej úrovni. Ďalej z kladov tohto prístroja je to podpora DiVX Ultra a reprodukcia WMV formátu. Jeho mechanika je tichá a rýchla, číslice na prednom panely sú veľké a dobre čitateľné a taktiež veľmi dobre sú rozvrhnuté tlačítka na ergonomickom diaľkovom ovládači. Prehrávač je tiež dá sa povedať, ultra tenký, ale prevedenie je na veľmi dobrej úrovni. Len škoda, že menu prístroja nie v českej, alebo slovenskej mutácii.
daso44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferdoz 12. 1. 2009 14:02

daso44: Trubiroh snáď prepáči :-) - ale chcem sa ťa opýtať na prehrávač LG DVS450H - čo Ty na tento kúsok. Oplatí sa priplatiť? Designovo je to pekný kúsok a má aj podporu Divx HD. Poraď, či si mám kúpiť ten alebo 392H. Ďakujem
ferdoz
Junior