Přehrávač hlavně na DivX - BEZ DVD

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fatman 28. 1. 2009 16:28

Mám Panasonic HDD/DVD rekorder (DMR-EX87) který bohužel nepřehrává DivX z přepisovatelných médií (vyjma CD-RW). Takže stojím před dilematem, jestli k tomu nekoupit nějaký obyčejný přehrávač, který by to přehrál z SD karty nebo USB (ideálně i z ext. HDD), ale zas mi tam přijde zbytečná DVD mechanika, nedělá se něco bez ní, co by šlo postavit na výšku?
DVD-R dneska stojí pár korun, ale přijde mi blbé na něj vypálit 5 filmů, zkouknout je a zahodit, když se mi na přenosném HDD válí dat...
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior

Odeslat příspěvekod audis 28. 1. 2009 16:52

jestli se dělá krabice s usb portem nevím, ale pokud nepochodíš, doporučuju koupit dvdplayer Ferguson 880. Mnoho spokojených majitelů vč. mě tu vyjádřilo spokojenost nad přehrávání mpeg4 s titulky a kvalitou výrobku celkově. cena okolo 2000 kč myslím. má i usb port, podporuje FAT32, hdmi, co já vím je toho moc. na usb port mi sežere i moje pda přepnuté do režimu flashdisk a připojené kabelem:-DDD
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 1. 2009 19:29

Niečo take sa robi, ale iba s vlastnym HDD. http://www.alza.cz/multimedia/diskove-prehravace/18849629.htm O ničom bez hdd neviem.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod minio 29. 1. 2009 02:14

Bez interniho HDD asi jedine
http://www.alza.cz/wd-tv-hd-media-player-d107578.htm
ale zkusenosti s tim nemam.

Edit: Ted koukam ze o kousek niz je o nem vlakno
minio
Junior

Odeslat příspěvekod fatman 29. 1. 2009 14:40

Díky, na ten jsem taky pokukoval.
No, kdybych zkousl to DVD, v cenové kategorii do 3 tisíc něco s LAN, kde bych mohl namapovat disk v PC jako síťový a přehrávat z něj, to je asi blbost, že? :-)
"Věřím v reinkarnaci, jakožto nutnou likvidaci materialisace lidské idealisace, bez vyloučení sensace!"
(J. Váchal, Krvavý román)
fatman
Junior