Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Charon11 19. 2. 2010 12:43

zekon666 píše:
Bunuel píše:Wow, dik za tip, o tomhle jsem nevedel, ten DVB-T tuner a displej vypadaji dobre :tleskani
V cem je ale problem, co u toho nefunguje?


Já jej měl týden doma. Z mého pohledu co mi vadilo:
- DVBT měl hrozný obraz, nevím proč ale jakoby sestřelil sílu signálu
- seřazení programů nemožné
- nemá volbu barvy titulků a title jsou dost tenké s velmi tenkým okrajem černým takže na bílém čitelnost slabší
- displej sice hezká věc ale neumí česky :)
- po těch pár dnech šel dokytek chladič a začal vibrovat

Prý ale zásadní problém je že umí zmizet disk a musí se vypojit a zapojit. Umax nekomunikuje a FW moc často nedělá.


Ano, díky, teď si mi připomněl, proč jsem šel hledat něco dalšího. Viděl jsem snímky těch titulků z obrazovky a byla to hrůza. Na světlém podkladě prakticky nečitelné!
Charon11
Junior

Odeslat příspěvekod Bunuel 19. 2. 2010 13:35

Ale tyhle problemy jiz s upgradem firmware prece nemusi platit...
Bunuel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod acczech 19. 2. 2010 13:43

Rád bych upozornil na maličkost, že nově jsou firmware pro Playon!HD uzamčeny a možnost updatovat budou moci jen malitelé skutečných Playonů ... bohužel/bohudík ?!

David
acczech
Junior

Odeslat příspěvekod pinot 19. 2. 2010 14:02

Tak jsem dnes konečně našel na netu fotky Evolve Blade s příslušenstvím a hned jsem si objednal orig. Playon!HD. Stačil mi pohled na přiložený zdroj.
CD CA 340+Casea Sirius II, zes. TAC K-35, Aurum Cantus V3M, Krautwire Guru S, Vincent Power Premium, Viablue Biwire
pinot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zekon666 19. 2. 2010 14:11

No nevím co se ti nelíbí na zdroji, ale pro mě je zásadní že má Evolve USB z boku. Takže když chci připojit ext.disk nemám problém ;-) Zdroj je za nábytkem takže je mě ukradený vzhled.
A FW bych se nebál, to může zablokovat výrobce ale dají to k dispozici lidi a zatím teda nic blokované není ;-)
zekon666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Charon11 19. 2. 2010 14:23

pinot píše:Tak jsem dnes konečně našel na netu fotky Evolve Blade s příslušenstvím a hned jsem si objednal orig. Playon!HD. Stačil mi pohled na přiložený zdroj.

Trošku jsem obhlídl e-shopy a že by se nějak hodně ten Playon!HD prodával, to jsem nenašel. Ty největší e-shopy ho ani nemají v nabídce. Jeho popis v těch menších shopech je dost bídný a jak tu píše kolega to jak vypadá zdroj v mém případě je rozhodně nepodstatné. U těch menších shopů bych se trošku obával i uplatnění reklamace. Takové jako Alza, Czechcomputer, Megaobchod,....mají k reklamacím celkem slušný přístup. Tvůj argument neberu.
Charon11
Junior

Odeslat příspěvekod pinot 19. 2. 2010 14:55

Charon11 píše:
pinot píše:Tak jsem dnes konečně našel na netu fotky Evolve Blade s příslušenstvím a hned jsem si objednal orig. Playon!HD. Stačil mi pohled na přiložený zdroj.

Trošku jsem obhlídl e-shopy a že by se nějak hodně ten Playon!HD prodával, to jsem nenašel. Ty největší e-shopy ho ani nemají v nabídce. Jeho popis v těch menších shopech je dost bídný a jak tu píše kolega to jak vypadá zdroj v mém případě je rozhodně nepodstatné. U těch menších shopů bych se trošku obával i uplatnění reklamace. Takové jako Alza, Czechcomputer, Megaobchod,....mají k reklamacím celkem slušný přístup. Tvůj argument neberu.

V tom máš možná svým způsobem pravdu, ale orig. se slušnou tech. podporou mi za příplatek 743,-Kč stojí.
CD CA 340+Casea Sirius II, zes. TAC K-35, Aurum Cantus V3M, Krautwire Guru S, Vincent Power Premium, Viablue Biwire
pinot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod acczech 19. 2. 2010 15:00

No, Playon!HD prozatím v prodeji není ... ono je to dáno i tím, že zde nebyl žádný distributor. Právě proto byla založena dceřinná společnost AC Ryan.

Tak trochu si troufnu tvrdit, že během jednoho měsícu už k vidění v obchodech i na webu bude ... a docela slušně :)

Opravdu ale prosím odlišujte, co je uvnitř ... čipová sada Realtek je v Playon!HD vyvíjena přímo na potřeby Playonu, ostatní mají čipovku "standardní". Nové GUI bude naprosto odlišné než je to aktuální. Vývojová sada je v Playon!HD použita již SDK3, kdežto ostatní mají zatím jen 2ku.

A hlavně už jen samotný fakt, že firmware přebírají uživatelé od Playon je taky o něčem vypovídající.

Jasně, nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci, ale v tomhle případě ... :)
acczech
Junior

Odeslat příspěvekod acczech 19. 2. 2010 15:06

Zapomněl jsem :)

Vzhledem k tomu, že v březnu přijde na trh úplně nový výrobek (rekordér) s unikátním nastavením/ovládáním, potom už o Playon! bude vědět každý trochu více méně zasvěcený :)
acczech
Junior

Odeslat příspěvekod Charon11 19. 2. 2010 17:42

acczech píše:Zapomněl jsem :)

Vzhledem k tomu, že v březnu přijde na trh úplně nový výrobek (rekordér) s unikátním nastavením/ovládáním, potom už o Playon! bude vědět každý trochu více méně zasvěcený :)

Vzhledem k "jménu" předpokládám, že jste ze společnosti, která Playon prodává. Možná by bylo dobré, poskytnout těm pár e-shopům lepší info o přehrávači. Nikde jsem se nedočetl jak je to tam s HD (hard diskem). Co tam můžu dát nebo tam je? Možná vydržím do března, ale pak bude záležet na ceně. A bohužel první kusy sérií, většinou trpí mnoha "nedokonalostmi"

S HD 1,5 TB je o cca 1 tis. dražší než Evolve (cena z HDprehravace). Když bude všude k prodeji sníží se cena? Pokud ne není pro "normálního" uživatele velkou výhodou oproti Evolve.
Charon11
Junior

Odeslat příspěvekod zekon666 19. 2. 2010 18:31

acczech píše:Rád bych upozornil na maličkost, že nově jsou firmware pro Playon!HD uzamčeny a možnost updatovat budou moci jen malitelé skutečných Playonů ... bohužel/bohudík ?!

David


Tak přece jen je to pravda. Poslední FW PlayON už na Evolve nelze dostat. Ach jo :-(
zekon666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod acczech 19. 2. 2010 18:41

Jak se to vezme ... práce velkého týmu lidí na zdokonalování značky, maximální podpora a hlavně iniciativa by měla být oceněním těch, kteří prokáží v Playon!HD důvěru a pořídí si jej.

Pro někoho možná velká škoda, ale zkuste se na to podívat z opačné strany ... celý den sedíte v práci a Vaši výplatu potom dostane nebo využije někdo jiný :)

David
acczech
Junior

Odeslat příspěvekod acczech 19. 2. 2010 18:53

Přijde mi hloupé diskutovat o jiném přehrávači na tomto tématu ... Vaši odpověď jsem proto napsal přímo do téma: Playon!HD vs. Evolve

Link: viewtopic.php?f=1707&t=1102636

David
acczech
Junior

Odeslat příspěvekod qwer4 19. 2. 2010 19:17

zekon666 píše:
acczech píše:Rád bych upozornil na maličkost, že nově jsou firmware pro Playon!HD uzamčeny a možnost updatovat budou moci jen malitelé skutečných Playonů ... bohužel/bohudík ?!

David


Tak přece jen je to pravda. Poslední FW PlayON už na Evolve nelze dostat. Ach jo :-(

Jaky?"Playon!HD _PV73100_v7.06.r2901_European"tento?
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zekon666 19. 2. 2010 22:03

qwer4 píše:Jaky?"Playon!HD _PV73100_v7.06.r2901_European"tento?


Jo přesně ten. Nahlásí že je určen pouze pro PlayON.
zekon666
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků