Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bunuel 18. 1. 2010 11:24

Nechysta se verze Evolve Blade s DVB-T a moznosti zaznamu na HDD? To by bylo jeste vychytanejsi.
Bunuel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MatusCo 18. 1. 2010 14:40

Chcem sa spytat:

1. Akym sposobom je zobrazovana adresarova struktura pri prechadzani disku? Podporuje prehravac obrazok priecinka (folder.jpg)? Je mozne menit sposoby zobrazovania/struktury priecinkov?

2. Aky je rozdiel medzi Evolve Blade FullHD a Evolve MediaCorder? Zaklad je ten, ze MediaCorder ma naviac Analog a Digital TV + nahravanie, ale co sa tyka prehravania a ostatnych funkcii? Je MediaCorder ochudobneny o cosi oproti Blade FullHD?

3. Je mozne pridat (resp. editovat) vlastne internetove radio?

Vdaka za odpovede.
MatusCo
Junior

Odeslat příspěvekod Bunuel 18. 1. 2010 15:43

MediaCorder je urcite horsi, protoze to je starsi generace prehravace. Mj. neumi 1080p, coz je naprosto zasadni nedostatek! Proto jsem se o prispevek drive ptal, jestli se nechysta nova verze Blade s moznosti prehravani/nahravani DVB-T.
Bunuel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MatusCo 18. 1. 2010 16:35

Bunuel píše:MediaCorder je urcite horsi, protoze to je starsi generace prehravace. Mj. neumi 1080p, coz je naprosto zasadni nedostatek! Proto jsem se o prispevek drive ptal, jestli se nechysta nova verze Blade s moznosti prehravani/nahravani DVB-T.


Vdaka za odpoved. To mi vysvetluje aj to, preco je niekde MediaCorder lacnejsi ako Blade FullHD.

Prosim majitelov Blade FullHD prehravaca este o odpoved na moju otazku c.1 a 3.


1. Akym sposobom je zobrazovana adresarova struktura pri prechadzani disku? Podporuje prehravac obrazok priecinka (folder.jpg)? Je mozne menit sposoby zobrazovania/struktury priecinkov?

3. Je mozne pridat (resp. editovat) vlastne internetove radio?


Vdaka.
MatusCo
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 18. 1. 2010 18:10

1. Akym sposobom je zobrazovana adresarova struktura pri prechadzani disku? Podporuje prehravac obrazok priecinka (folder.jpg)? Je mozne menit sposoby zobrazovania/struktury priecinkov?
Doporučuji mrknout na tohle video - jde to pěkně vidět http://www.youtube.com/watch?v=ins91eVF ... r_embedded jak vypadá procházení adresářů. Nikde v nastavení jsem neviděl, že by bylo možno změnit zobrazení.

3. Je mozne pridat (resp. editovat) vlastne internetove radio?
Ne, možnost přidání není, jen nabízený "stažený" seznam, procházel jsem znova teď menu a tu volbu jsem tam nenašel. (podotýkám, že mám nový firmware uvedený na předchozí stránce)

Vdaka.
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Raspy 18. 1. 2010 20:20

sledujete nekdo diskuzi k YAMJ? vypada to dobre a zda se, ze brzy bude pro PlayOnHD, coz je vlastne Evolve s jinym jmenem (doufam ze nejsou vyraznejsi odlisnosti ve firmware a bude funkcni i na Blade).

uvital bych alternativni firmware, tak jako tomu bylo kdysi u MP3 prehravacu, kam se nechal nahrat RockBox a na starickem iRiveru H340 pak behal i Doom :-))
Raspy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MatusCo 18. 1. 2010 21:14

demonicus píše:1. Akym sposobom je zobrazovana adresarova struktura pri prechadzani disku? Podporuje prehravac obrazok priecinka (folder.jpg)? Je mozne menit sposoby zobrazovania/struktury priecinkov?
Doporučuji mrknout na tohle video - jde to pěkně vidět http://www.youtube.com/watch?v=ins91eVF ... r_embedded jak vypadá procházení adresářů. Nikde v nastavení jsem neviděl, že by bylo možno změnit zobrazení.


Mam na mysli to, ze ked do adresara, ktory obsahuje MM obsah (video, hudba) nakopirujem obrazok nazvany FOLDER.jpg, tak mi MM prehravac zobrazi pri prezerani obsahu disku namiesto nejakej defaultnej ikony adresara prave tento obrazok.
Uvedene video na Youtube ukazuje vsetko mozne, len nie to, ako prezeram adresare s filmami, alebo hudbou. ukazuje prehrabavanie sa v adresari s MP3 subormi, ale nie nahlady samotnych adresarov.
Mozno sa to niekomu zda zbytocne, ale pre deti je to neocenitelna vec. Teraz sa prehrabuju v DVD a rozpravku vyberaju podla obalu, nie podla toho, co tam pise... To iste chcem docielit aj v prehravaci. Viem, ze niektore ine to podporuju, tak sa pytam aj na tento.

Na uvedenom videu som si tiez vsimol, ze je mozne nastavit volbu "Nahled filmu" s moznostami: Vyp, Had, Slozka, Zap, Zap
Co to znamena?
MatusCo
Junior

Odeslat příspěvekod adisbenji 19. 1. 2010 10:31

Raspy píše:sledujete nekdo diskuzi k YAMJ? vypada to dobre a zda se, ze brzy bude pro PlayOnHD, coz je vlastne Evolve s jinym jmenem (doufam ze nejsou vyraznejsi odlisnosti ve firmware a bude funkcni i na Blade).

uvital bych alternativni firmware, tak jako tomu bylo kdysi u MP3 prehravacu, kam se nechal nahrat RockBox a na starickem iRiveru H340 pak behal i Doom :-))



mozno by si to mohol viac priblizit.... asi nikto nesledu diskusiu na fore ktore ty spominas...
o co by mal byt firmware lepsi???
adisbenji
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raspy 19. 1. 2010 19:31

adisbenji píše:
Raspy píše:sledujete nekdo diskuzi k YAMJ? vypada to dobre a zda se, ze brzy bude pro PlayOnHD, coz je vlastne Evolve s jinym jmenem (doufam ze nejsou vyraznejsi odlisnosti ve firmware a bude funkcni i na Blade).

uvital bych alternativni firmware, tak jako tomu bylo kdysi u MP3 prehravacu, kam se nechal nahrat RockBox a na starickem iRiveru H340 pak behal i Doom :-))



mozno by si to mohol viac priblizit.... asi nikto nesledu diskusiu na fore ktore ty spominas...
o co by mal byt firmware lepsi???



Ahoj, YAMJ je presne to, co zde nekteri chteji - tj. zobrazovani obrazku filmu (neni nutno mit nejakou extra ikonu v adresari s filmem) vcetne detailniho popisu filmu, obsahu, hercu atd. necha se tim pak listovat a je to prehlednejsi. na Bladu me prave prekvapila ta strohost ... YAMJ ale funguje asi jinak, neni to novy firmware, rozhrani ci neco podobneho. spis na PC vygenerujes seznam toho, co mas na prehravaci, stahnes popisy, program udela xml (ci html) soubory a ty se prehraji do prehravace, ktery je pak zobrazuje a mas pocit, ze obsluhujes extra program ... cekal jsem ze Blade bude umet stahovat popisy z internetu, pokrocile filtrovat v hudbe a filmech, vyhledavat dle kriterii ... ale to bych toho za tu cenu chtel moc. proto by me zajimal i neoficialni firmware, pokud by nejaky byl ...
Raspy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olegs 20. 1. 2010 08:53

Pokud někoho zajímá, mam v Evolve posledni firmware od PlayOn!HD, funguje v pohodě, a i 50 mbps mkv z HD bez problém. Ma a i Medialibrary na sqlite. Dve vady na krase: 100 megabitova siť a horši bitorrent klient.
olegs
Junior

Odeslat příspěvekod adisbenji 20. 1. 2010 11:38

co to zanema ten bittorrent klient????
je to ako v pc.... ?
mozes aj v evolve priamo stahovat s torrentov na disk?
adisbenji
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olegs 20. 1. 2010 11:58

Ano, jak v PC, Prakticky je to PC pod Linuxem
olegs
Junior

Odeslat příspěvekod Raspy 20. 1. 2010 19:01

olegs píše:Pokud někoho zajímá, mam v Evolve posledni firmware od PlayOn!HD, funguje v pohodě, a i 50 mbps mkv z HD bez problém. Ma a i Medialibrary na sqlite. Dve vady na krase: 100 megabitova siť a horši bitorrent klient.


ahoj, to nas velmi zajima (aspon me :-)
jak vypada ta MediaLibrary? mas nejake odkazy (youtube mebo tak)? co oproti klasickemu firmwaru od Evolve tenhle nabizi?
horsi BT klient me ani tolik nevadi, stahuju na NB, ktery "nezere" ani 20 watu a 100mbitova sit uz vubec neva ...
Raspy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod olegs 21. 1. 2010 08:55

Změn je hodně, plny seznam je tady
http://www.acryan.com/downloads/Readme_v7.0.6_r2901.txt
Co se tyká Media Library, neměl jsem na ni čas. Ale vizuálně vypadá tak:
Horní menu - tří kategorie Video, Foto, Music, tak potom uvnitř každá seřazena podle žánru, roku,
autora. Cele to zapsáno do souboru z názvem Media.db v kořeni HD. Rozhodne ten FW od PlayOn!HD o třídu lepši než od Evolve, například slibuj v dalším třeba podporu USB DVD.
olegs
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 21. 1. 2010 15:02

olegs píše:Pokud někoho zajímá, mam v Evolve posledni firmware od PlayOn!HD, funguje v pohodě, a i 50 mbps mkv z HD bez problém. Ma a i Medialibrary na sqlite. Dve vady na krase: 100 megabitova siť a horši bitorrent klient.


Instalaci jsi prováděl "standartně" ? Můžeš hodit link? Zkusím stáhnout :)
Neměl bys screen menu? Chtěl bych vidět přímo zpracování menu, než to nahraji
děkuji
G165
demonicus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků