Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Cifo1 31. 8. 2011 06:30

Ale mne by vadilo na tom Google TV box že nemá šachtu na interný HDD a nemá optický a ani digitálny výstup na zvuk. Má ale zabudované wi-fi, čo je zase +.
Cifo1
Junior

Odeslat příspěvekod indiana_jones 1. 9. 2011 15:20

Stalo se vám, že při přehrávání videa Blue-Ray na Evolve vypadává zvuk? Zjistil jsem, že stačí film pozastavit a znovu spustit a zvuk běží dál. Nejedná se tedy o absenci zvuku v té části videa, ale opravdu o výpadek. Máte řešení, nebo vysvětlení tohoto jevu?
FW Playon!HD v7.3.4.r4824
Bootloader: 000.0202.1026L
Board: 1073DD C+
Naposledy upravil indiana_jones dne 1. 9. 2011 16:23, celkově upraveno 1
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod pohosat 1. 9. 2011 16:01

to indiana_jones :
Co tahle nám sdělit jaký firmware máte v přehravači ?
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod Marek15678 1. 9. 2011 20:00

Problém s Sieťou,
mám problém s nastavením siete, lepšie povedané mám podozrenie, že mi v BLADE odišla sieťová karta, vôbec sa nehlási aj router sa tvári ako keby v ňom nebolo nič zapojené, dúfal som že je to možno vo FW, ale skúsil som asi tri a výsledok rovnaký, stále nič, nevie niekto či sa to dá nejako spraviť? Mám BLADE I a FW v podstate ani netuším aký som tam ponechal, ale chcem dať späť PV73100_v7.4.4.r4585
Marek15678
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pohosat 2. 9. 2011 12:34

To Marek15678:
Zkusil bych vyměnit síťový kabel mezi Bladem a routerem , (to spíš pro kontrolu) jinak nahrát origo firmware a poslat prodejci na reklamaci. Síťová karta je na základní desce takže je špatně opravitelná .
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod Marek15678 2. 9. 2011 15:54

Kábel som samozrejme skúšal, ale ten je v poriadku... takže reklamácia....
Marek15678
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VildaT 4. 9. 2011 15:12

Zdravím, mám dotaz. Nepovedlo se upgradovat FW do Evolve Solaris a teď nenaběhne. Existuje nějaká možnost opětovného nahrání FW z USB abych nemusel do servisu? Mám namysli něco jako u Evolve Blade, kdy stačilo přidržet vypínač při zapojení do el. sítě, nějaký "trojhmat" atd.
Solaris nemá vypínač.
Díky za radu
VildaT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cifo1 4. 9. 2011 21:52

Počuj "VildaT" môžeš napísať Tvoje skúsenosti s tým Solarisom kým Ti to ešte šlapalo. Mám to objednané a chcem vedieť plusy popr. mínusy. Skús napísať takú Tvoju recenziu na tento prehrávač. Aby som sa vedel zorientovať či to má zmysel alebo sa obhliadnuť po niečom inom.

Pozeral som aj iconBIT TOUCAN W ale neviem kde sa to dá objednať. Ak niekto viete skúste to hodiť na sklo. Vďaka.
Cifo1
Junior

Odeslat příspěvekod pohosat 5. 9. 2011 15:30

to cifo1: pokud chceš iconBit TOUCAN W
tak jej koupiš u fy:
CE-Trends UG
Dulkener Str. 73-75
D-41844 Wegberg
Germany
Tel.: +49 (0)174 1515 626
CET@gmx.eu

Jinak se jeví jako dobrý :
http://www.hutermann.com/eshop/001/prod ... -prehravac

Podle firmy je na skladě , čeká se na nový firmware v prodeji 12.9.2011
doporučení dokoupit bezdrátovou klávesnici.
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod VildaT 5. 9. 2011 15:41

to Cifo1:

Tak Evolve solaris..Vráceno po 5. dnech.Fungovalo 1.den do doby než se stáhla aktualizace androidu a od té doby nejde. Takže zkušenosti žádné... a po druhé já osobně už nekoupím .
VildaT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod darien_fawk 5. 9. 2011 17:07

Presne ako som hovoril... Evolve nekupovať. FW od Evolve som v Evolve Blade 2 mal asi dva dni. Odvtedy už len ACRyan soft, tak prečo ich nepodporiť a nekúpiť aj železo od nich? Určite budú mať o chvíľu aj oni niečo s Droidom...
darien_fawk
Junior

Odeslat příspěvekod Cifo1 5. 9. 2011 19:14

pohosat píše:to cifo1: pokud chceš iconBit TOUCAN W
tak jej koupiš u fy:
CE-Trends UG
Dulkener Str. 73-75
D-41844 Wegberg
Germany
Tel.: +49 (0)174 1515 626
CET@gmx.eu

Jinak se jeví jako dobrý :
http://www.hutermann.com/eshop/001/prod ... -prehravac

Podle firmy je na skladě , čeká se na nový firmware v prodeji 12.9.2011
doporučení dokoupit bezdrátovou klávesnici.


"Pohosat" napísal som im ohľadne toho iconBITu, uvidím čo mi odpíšu. Inak predtým som mal Evolve I a vcelku išiel v pohode. Firmware samozrejme ACRyan. Ten internet TV box tiež nevyzerá zle.
Cifo1
Junior

Odeslat příspěvekod pohosat 6. 9. 2011 17:27

darien_fawk píše:Presne ako som hovoril... Evolve nekupovať. FW od Evolve som v Evolve Blade 2 mal asi dva dni. Odvtedy už len ACRyan soft, tak prečo ich nepodporiť a nekúpiť aj železo od nich? Určite budú mať o chvíľu aj oni niečo s Droidom...


Zatim mají trochu jinou krabičku , recenze je tady :
http://www.cnews.cz/acryan-fluxx-dokona ... vym-atomem
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod zekon666 7. 9. 2011 08:52

darien_fawk píše:Presne ako som hovoril... Evolve nekupovať. FW od Evolve som v Evolve Blade 2 mal asi dva dni. Odvtedy už len ACRyan soft, tak prečo ich nepodporiť a nekúpiť aj železo od nich? Určite budú mať o chvíľu aj oni niečo s Droidom...


Přesně tak. Evolve sice funguje, i když mám výhrady, ale ta podpora je otřesná, resp. nijaká. Po pár měsících ukončí produkt a i za celou dobu FW takřka žádný. Problémů tam bylo dost a řešit to cizím FW je opravdu výsměch zákazníkům. Nebrat, najít lepší značku.
zekon666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwer4 7. 9. 2011 18:31

Ja som im uz davnejsie napisal toto: Typ dotazu: Obchodný dotaz : jiné
Popis: Už nikdy nekupim vyrobok EVOLVE skrz je ho softwarovu podporu!!! Banujem ze som si nekupil PLAYON HD !!!

A oni odpisali: Dobry den,

To jste snad prvni clovek co si stezuje na SW podporu. Co presne tim mame rozumet? FW je pomerne aktualni (z lonskeho roku). Podpora formatu souboru je jedna z nejlepsich na trhu a ve spotrebe elektricke energie je miniBlade nejlepsi na trhu (ma nejnizsi spotrebu ve standby rezimu).
Jinak celkem nemam na co odpovidat, Vase zprava vlastne neobsahuje zadny dotaz. Nezbyva nez Vam doporucit vraceni miniBlade prodejci (pokud jste jej nakoupil pres e-shop a jeste neuplynuly dva tydny od prodeje) nebo jej zkuste prodat pres inzerat a koupit si ten PlayOn HD, pokud mate pocit, ze jde o lepsi pristroj. Jinak v priloze pripojuji recenzi z nedavneho vydani ceskeho magazinu Stereo-Video kde testuji multimedialni centra. Treba Vam pomuze s vyberem neceho lepsiho nez je Evolve miniBlade, protoze na trhu je spousta pristroju, nejen PlayOn HD.

S pozdravem,

Martin Hurtik
technicka podpora

A ja : Som rad ze ste reagoval na moju spravu.Evolve je to iste ako ten playon-hd.Pozrite sa na ich stranku čo ten ich prehravač už dokaže.A Vy ako keby ste zaspali dobu.


A oni
: My jsme dobu nezaspali. Zatim co spolecnost AC Ryan ma stale jen par modelu prehravacun, ze kterych se pokousi vymacknout ladenim FW i nemozne, my postupujeme s vyvojem stale vpred a prinasime nove modely, ktere maji o generaci lepsi funkcnost. Jen toto leto prijdou dva, pricemz na ten prvni je jiz upoutavka na nasem webu:
http://www.evolve.cz/d-evolve-solaris-i ... evizi.html
Na rozdil od konkurence, ktera umi jen multimedialni prehravace, my mame portfolio daleko sirsi a pres 300 produktu Evolve v sortimentu. Nicmene rozhodnuti je samozrejme na Vas.

S pozdravem,

Martin Hurtik
technicka podpora
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků