Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod fergi 22. 4. 2011 09:38

ahoj
s mým blade 2 mám akorát samé problémy
pořídil sem si disk 2TB a tak trochu mi to blbne a to sice 2 věci:
1. hdd někdy vůbec nenaběhne takže musím (někdy i 5x resetovat) a pak se teprve načte...
mým druhým problémem je NAS server, který mě štve teda mocně, jelikož máme doma několik počítačů tak veškerou hudbu skladuju právě v Blade jenže téměř pokaždé když blade zapnu tak ho v síti nevidím a tak musím zase restartovat NAS což je velmi nepohodlné jo a taky občas ten NAS prostě vypadne třeba když tam něco nahrávám....
už nevím co s tím mám dělat prosím poraďte někdo.... =)?
verze mého fw je 7.3.41.r4673 ten nejnověší 7.5 sem sice zkoušel ale to byla pohroma, ten blade to prostě rychlostně nezvládá....
díky moc za každou radu.... ;)
fergi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kulovy 24. 4. 2011 14:10

potreboval bych dostat na zacatek logo EVOLVE misto Iconbitu... jak na to prosim?
kulovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nena22 25. 4. 2011 14:24

Prosím o radu mám evolve miniblade a poslední dobou mi u mkv nejede obraz jen zvuk hledám nový fw ale nevím kde ho najít pomuže mi někdo??
Nena22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas-x 25. 4. 2011 16:01

tady je ke stažení oficiální firmware evolve:
http://www.evolve.cz/ftp/HMC/HMC-75FHD/
Tomas-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nena22 25. 4. 2011 19:40

děkuji jiný není?? asi ne že tenhle tam mám asi 3 měsíce zkusil jsem i tovární nastavebí zpátky a nic u některých filmu mi jede prostě jen zvuk bez obrazu klidně bych zkusil i jiný firmware na jiný přístroj kdyby někdo poradil jde mi jen o filmy nepoužívám na net atd. Děkuji předem.
Nena22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pohosat 26. 4. 2011 17:43

to fergi
Zkuste tenhle firmware , je ješte založen na starém SDK 3
http://forum.iconbit.ru/0fw/fw_HDS6L_v7.3.41.r5059.zip
pohosat
Junior

Odeslat příspěvekod Cifo1 27. 4. 2011 17:30

kulovy píše:potreboval bych dostat na zacatek logo EVOLVE misto Iconbitu... jak na to prosim?

Už si našiel ako vrátiť logo EVOLVE späť? Aj ja by som to potreboval. Dik.
Cifo1
Junior

Odeslat příspěvekod kulovy 1. 5. 2011 14:58

bohuzel ne

Hergot, přestaňte se tady vícenásobně citovat, nebo zase vytáhnu demižón s kyselinou!
Ekkar-Čistič
kulovy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod demonicus 16. 5. 2011 06:28

Zdravím, mám Evolve Blade a při přehrávání MKV mám problémy, protože se mi seká obraz, cca každou vteřinu obraz cukne :( Stává se vám to taky někomu ?
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Papi_Becov 16. 5. 2011 21:09

To: demonicus : Nejspíš je špatně udělaná audio stopa.Většinou to dělá,když upravíš audio stopu v programu MkvMerge (stretch a delay) Potom se to cuká,přesně jak popisuješ.V počítači ti to pojede,ale v Evolve Blade aj. Multimediální centra to neskousnou.
Papi_Becov
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 16. 5. 2011 21:31

Nejsem si jist, ale mám za to, že na původním firmwaru to fungovalo ok :( Nemáte někdo původní? Že bych to testnul? :)
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Papi_Becov 17. 5. 2011 07:21

Ja jedu s Evolve Blade na odblokovaný Firmware 4318 od PlayonHD a maká perfektně.Přehrávání bez problémů.Pro Evolve Blade orig.Firmware najdeš zde: http://www.evolve.cz/ftp/HMC/HMC-80FHD/
Papi_Becov
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas-x 17. 5. 2011 08:19

A je to už ten firmware s NASem? Mám myslím 5059 a po každém zapnutí musím NAS zapínat znova. A taky se tam neudrží metafeeds. po vypnutí a znova zapnutí se box tváří jako bych to tam nikdy neinstaloval.
Tomas-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod demonicus 17. 5. 2011 09:54

Asi jsem tu nějak přehlédl nějakou diskusi - firmware podporující NAS ? Funguje FTP ? ... úúú to chci testnou :) který máte otestovaný a funkční ?
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod 1240 17. 5. 2011 19:00

1240
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka