Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod PetrXD 8. 12. 2011 15:07

Zdravím, mám Blade I a chtěl jsem vyzkoušte ten FW - FANTEC_MM-FHDL_20110930-v7.3.23_r5416_modd_v1, ale nejde mi to :/ Nejde ani PlayOn!X r4824 rev5.1. Píše mi to, že aktualizace nebyla nalezena :/ Aktuálně mám FW v7.4.4.r3966 Playon a bootloader 0000.0202.1026L. Poradí někdo? Thx.
PetrXD
Junior

Odeslat příspěvekod Papi_Becov 11. 12. 2011 12:57

Koukni na stránku 87 na příspěvek uživatele pohosat 28. 8. 2011 19:08
Tam to máš vysvětlené tzv, Po lopatě ;-)
Papi_Becov
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas-x 12. 12. 2011 12:40

PetrXD píše:Zdravím, mám Blade I a chtěl jsem vyzkoušte ten FW - FANTEC...

Zkoušel někdo tenhle fw na miniBlade? Zatím jsem se do pokusů nepustil, tak se ptám, abych se v tom zbytečně nevrtal.

Pokud cituješ, dělej to jen v co nejnutnější míře, aby bylo jasné na co reaguješ.
Přebytečná citace smazána.
Ekkar
Tomas-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrXD 13. 12. 2011 10:07

Papi_Becov píše:Koukni na stránku 87...

No to jsem dávno udělal, jinak bych tam neměl bootloader 0000.0202.1026L a nedostal tam ofic FW v7.4.4.r3966 ( v prispevku je novejsi 5440, kterej ale blbě načítá titulky, tak jsem nahodil ten starsi ). darien_fawk psal, že to jde nahodit na ACRyan bootloader, což mě právě nejde :-\

Pokud cituješ, dělej to jen v co nejnutnější míře, aby bylo jasné na co reaguješ.
Přebytečná citace smazána.
Ekkar
PetrXD
Junior

Odeslat příspěvekod chudaspo 13. 12. 2011 12:05

Ahoj, nemá niekto náhodou FW pre blade 7.0.9.r3240? Môžete mi ho niekde uložiť? Ďakujem

-- 13. 12. 2011 13:23 --

Chcem sa opýtať, má niekto skúsenosti s používaním Samby? Neviem sa dopracovať k chodivému stavu.

Problém: neviem nakopírovať súbor 1,5GB z NB na USB disk pripojený k Blade. Asi po 2 min padne, že zariadenie nie je dostupné.

Konektivita:
NoteBook->Router->Evolve Blade->USB disk 500GB (rj-45, nie wifi)

Popis: Prešiel som si už asi všetkým, remount disku /tmp/usb.../sda1 do rw, nastavenie Samby (smb.conf), samba v chodivom stave podľa "samba status", aj podľa ps -ef |grep samba procesy bežia, fyzická konektivita na blade je, vídím obsah disku, adresáre a súbory, viem:
- z neho skopírovať súbor
- na ňom vytvoriť adresár
- nakopírovať malý súbor (500MB)

ALE veľký súbor nie!!!!!

smiešne je, že ten istý súbor nakopírovaný z NB na disk cez USB viem cez Sambu nakopírovať späť do NB, poradíte?

Je nejaký limit pri práci s USB diskom?
chudaspo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrXD 15. 12. 2011 18:02

Tak konečně úspěch :) Nahodil jsem starsi FW ( strarsi GUI ) a ten Fantec se podaril nainstalovat :)
PetrXD
Junior

Odeslat příspěvekod indiana_jones 19. 12. 2011 19:12

Zdravím vás,
odešel mi HDD v přehrávači Evolve (byl zakoupen jako komplet). Zítra budu volat prodejci, zda k reklamaci potřebuje nezbytně i přehrávač. Kdyby ano, rád bych věděl, zda je k mání soubor k přeinstalaci bootloaderu zpět na originální Evolve a kde bych jej popř. mohl stáhnout, protože jsem ten původní přeinstaloval na PlayON.
Díky za případné odpovědi.

Dodatek:
Volal jsem na reklamační odd. a řekli mi, že pokud byl výrobek dodán jako komplet (přehrávač s HDD) je potřeba jej donést kompletní. Máte někdo zkušnosti, že by mi mohli dělat problémy, protože mám jiný bootloader a fw od PlayON?
Samozřejmě, pokud byste někdo měl možnost mi přihrát originální bootloader od Evolve, budu velmi rád.
indiana_jones
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas-x 30. 12. 2011 18:16

u firmwaru FANTEC_MM-FHDL_20110930-v7.3.23_r5416_modd_v1 se mi nedaří nainstalovat HDD links, po kliknutí na položku mi jen problikne wifina ale nic se nestane. je na to nějaký speciální postup? mám to na evolve miniblade, přes usb připojený externí 80GB disk. jinak do internetu mi na tom funguje, videa třeba přes youtube jedou.
Tomas-x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod demonicus 30. 12. 2011 22:17

robelles píše:Trocha som sa hral s thumbgen a toto z toho vyšlo. Tie kecy okolo firmware mi už trochu vadia, nebavíte sa už vôbec o inom. Tak trochu zmeny.

Mohl bys mi napsat nějaký návod, jak to udělat, abych měl v Juboxu v Evolve informace z CSFD v tom podání, jako máš ten screen ?
Googlil jsem, zkoušel všechno možný i nemožný, ale nedokázal jsem to rozběhat, někde je chyba :(

když spustím Jukebox na Evolve, vyhodí to chybovou hlášku "no such html file" nebo tak něco
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 31. 12. 2011 07:55

Na Jukebox sa používa program YAMJ ten ti vygeneruje aj html file súbor. Na ten cvakneš a spustí sa ti jukebox.
A ten obrázok, ktorý si videl sa robí v programe thumbgen a nemá s jukeboxom nič spoločné. Takéto obrázky používam na rozprávkach pre deti, aby si vedeli vybrať rozprávku.Je to jednoduché. S programom si vyberieš súbory, na ktorých chceš mať obrázky. Príkazom generuj ti ich program sám vyrobí a priradí k filmu. Pozor každý film musí mať vlastný priečinok inak to zblbne. Keď to máš hotové pustíš mmc ,nabehneš na súbor,kde máš uložené filmy a tlačítkom na DO so znakom šípka to spustíš a kurzormi hore a dole to ovládaš. Tlačítkom OK púšťaš film. Asi tak v krátkosti.
robelles
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 31. 12. 2011 13:26

Jo už rozumím, v podstatě jde jen o jednotlivé soubory (obrázky) ke každému videu zvlášť. Škoda, čekal jsem větší parádu :(
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 31. 12. 2011 16:54

V tom prípade použi jukebox. Ja používam aj ten na filmy. Tam je presne to čo potrebuješ.
robelles
Junior

Odeslat příspěvekod demonicus 1. 1. 2012 03:00

A jaký používáš firmware? Díky za tip.

Jde zprovoznit jukebox nějak, abych nemusel vytahovat hdd z přehrávače a připojovat do pc ?
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod robelles 1. 1. 2012 08:15

Nie nejde, pre prvé nastavenie potrebuješ comp. Hdd sa nevyťahuje, len sa prepojí cez usb vstup. Firmware používam ac ryan 3966.
robelles
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka