Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slk01 10. 1. 2010 13:27

Nolwendil :
Prosím ještě o test těch ukázek přes normální 100Mb, (nebo 1Gb) síť.
-skusane na 100Mb sieti - pozeratelne je to do 24MBps, potom to uz miestami trha obraz

Dál se chci zeptat, jestli jsi viděl nějaký kvalitativní rozdíl mezi tím 20Mbps a 50Mbps videem, tedy jestli to má cenu stahovat, a nebo stačí ty ripy s nižším datovým tokem...
- moj subjektivny nazor je, ze nevidim nijaky podstany rozdiel pri prehravani 20MBps a 50MBps suboru. (pozerane na plazme Panasonic) :-)
slk01
Junior

Odeslat příspěvekod slk01 10. 1. 2010 13:32

brot1cz
- umí BD iso BD menu
- přehraje třeba BD iso 1:1 velké velikosti souboru 50GB a víc

vcera som skusal ISO BD a vysledok je ze Evolve nema problem s ISO BD a ani nakopirovanou adresarovou strukturou BD. :tleskani :-)
slk01
Junior

Odeslat příspěvekod brot1cz 10. 1. 2010 18:14

slk01 píše:
brot1cz
- umí BD iso BD menu
- přehraje třeba BD iso 1:1 velké velikosti souboru 50GB a víc

vcera som skusal ISO BD a vysledok je ze Evolve nema problem s ISO BD a ani nakopirovanou adresarovou strukturou BD. :tleskani :-)

dík to vypadá dobře :-D
brot1cz
Junior

Odeslat příspěvekod adisbenji 10. 1. 2010 18:39

Nolwendil píše:Prosím ještě o test těch ukázek přes normální 100Mb, (nebo 1Gb) síť. (nevím kdo si myslí, že přes WiFi bude přehrávat FullHD film, to už je opravdu lepší ho z toho notebooku zkopírovat na USB flash disk či USB HDD. Ano, moderní 802.11n sice má specifikaci 150, nebo i 300Mbps, ale je tam velká režie, která zpomaluje přenos a zatěžuje procesor)
Mám doma NAS, takže by pro mě připadal v úvahu jen takový přehrávač, který to zvládne dobře přehrát ze sítě, ať nemusím nic nahrávat na vnitřní disk, nebo připojovat USB disk...

Dál se chci zeptat, jestli jsi viděl nějaký kvalitativní rozdíl mezi tím 20Mbps a 50Mbps videem, tedy jestli to má cenu stahovat, a nebo stačí ty ripy s nižším datovým tokem...

Jinak tento set scén s ptáky bych zavedl jako testovací set pro jakékoliv recenze HD přehrávačů, jelikož je to opravdu asi tak ta nejnáročnější scéna, se kterou se kdy setkáte...

Pytal som sa na WiFi kvoli tomu aby som nemusel stale prenasat prehravac a napajat ho na pc ak budem chciet ulozit dalsie filmy na disk..... spojit evolve s pc len na prenos suborov - nie na pozeranie.... hadam to uz je lepsie....
adisbenji
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adisbenji 10. 1. 2010 18:40

mimochodom... mi padol predaj an kupu HTPC .... tak idem do evolve.. hadam nerobim chybu.. ale usetrenie 150 evri je .. predsa len aj tak asi dost...
adisbenji
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod testing 11. 1. 2010 00:24

Dobrý den,
jen bych chtěl upozornit, že tento přehrávač Evolve (vlastně celá jejich řada) je pouhou kopií přehrávačů Playon!HD od společnosti AC Ryan (http://www.playonhd.com). Vlastním tento přehrávač doma a jsem s ním maximálně spokojen.

Proto mě dost překvapilo, když jsem zahlédl tento Evolve ... jeho dokonalou kopii :)

Vzhledem k uživatelskému fóru na Playon!HD stránkách, k průběžnému uveřejňování firmwarů a novinek jsem vlastně rád, že mám ten svůj ...

Můžu jen doporučit.
David
testing
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod demonicus 11. 1. 2010 13:33

Takže už mi dorazil - tentokrát s diskem.
Disk je to HD154UI
Tady nějaké info o něm:
info_hdd.JPG

Tady "živý" obrázek toho, co mi dorazil v přehrávači.
IMAG0093.jpg

Jdu otestovat rychlosti a hodím to sem.
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod Nolwendil 11. 1. 2010 16:23

slk01:arrow: Díky ;-) Takže z toho vyplývá, že nejlépe filmy přehrává z interního HDD, pak z USB HDD, a síť je na tom nejhůř. To je škoda, protože já bych chtěl přehrávat jen ze sítě... Ale jinak to vypadá jako zajímavá krabička. Zvlášť pokud tam tedy opravdu není vidět rozdíl... Ale já stejně tíhnu spíš k HTPC...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod demonicus 11. 1. 2010 17:09

Rychlost při připojení přes USB
Obrázek

Samotný disk připojený do PC by měl mít tyto hodnoty (není mé měření)
Obrázek
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod olegs 14. 1. 2010 13:53

olegs
Junior

Odeslat příspěvekod olegs 14. 1. 2010 14:06

Jinak, je to asi stejný strojek jak Playon!HD ACR-PV73100. Vzhled a user manual 1:1. Proto vřele doporučuji jich support
http://www.playonhd.com/en/#support
olegs
Junior

Odeslat příspěvekod Raspy 17. 1. 2010 09:35

Ahoj. tak uz je take doma. zatim nebylo moc casu testovat, ale zda se ze vse funguje tak jak ma ... pripravim brzy kratkou mini-recenzi, jen co mi to prace dovoli ... kazdopadne koupi tehle masinky asi nikdo neprohloupi, podpora formatu skvela a pomer cena/vykon jeste lepsi ...
Raspy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adisbenji 17. 1. 2010 16:46

este stale spokojenost s tymto prehravacom?? teda narazili ste uz na nieco co Vam vadi , chyba v tomto prehravaci????

nejaky film co neprehra???? ( vacsinou maju ostatne problemy s prehravanim transformerov 2 le o aku kvalitu presne ide to neviem)
adisbenji
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod demonicus 18. 1. 2010 08:25

U mě vše 100% ok, zatím stále testuji. Trans 2 v MKV přehraje bez problémů, DTS zvuk i DD. Jediné co nepřehrává jsou soubory MKV s větším biratem než 50Mbps, jak už bylo uvedeno výše.
G165
demonicus
Junior

Odeslat příspěvekod adisbenji 18. 1. 2010 09:47

a ako casto sa vyskytuju filmy s tym vacsim 50Mbps????
Nebudu v buducnosti ( o pol roka, o rok) prevladat len tieto filmy?????
adisbenji
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka