Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marek15678 26. 4. 2010 14:04

bertino2 píše:Ja som tam dal Noiseblocker a hlučnosť spadla cca 80%. Bolo to najtichšie čo som našiel na nete ma iba 11dB. Ma sice 3pinovú koncovku ale to som prerobil. ...

Nahoď stručny návod ako prerobiť koncovku 3-pin na 2-pin, alebo existuje korekcia?
Marek15678
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnyman 26. 4. 2010 22:23

qwer4 píše:Tu sa da stiahnut v7.06.r3643 : http://www.avforums.com/forums/streamer ... ad-31.html

U titulků se mi nepodařilo změnit ani kódování, ani velikost, pozice.
Občas se stalo, že během přehrávání přístroj z ničeho nic vypl s tím, že bylo vyjmuto médium. Po restartu opět běžel bez problémů.
Jediné, co se mi líbilo, bylo posouvání videa pomocí modrých šipek.
Nakonec vráceno zpět na v7.06.r3139
johnyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Papi_Becov 28. 4. 2010 06:36

Tak já jsem s firmware v7.06.r3643 spokojenej.To jak píšeš,že se ti během přehrávání sám vypne,tak s tím se ještě nesetkal.Jestli ti náhodou moc nepřetápí hardisk při delším přehrávání.Přístroj je řešený,že ventilátor nasává teplý vzduch uvnitř a a vyfukuje ho ven,ale nasává ho odspodu,kde jsou otvory.
Bohužel přístroj leží právě celou plochou na nasávacích otvorech.Vyřešil jsem to jednoduše přiděláním gumo nožiček oboustranou lepící páskou a hard disk už tak netopí ;-)
Naposledy upravil Papi_Becov dne 28. 4. 2010 18:46, celkově upraveno 1
Papi_Becov
Junior

Odeslat příspěvekod depo63 28. 4. 2010 06:45

Další prehrávač na tej istej platforme ako Evolve - http://avmania.zive.cz/Titulni-strana/s ... fault.aspx
depo63
Junior

Odeslat příspěvekod johnyman 28. 4. 2010 09:29

Papi_Becov píše:Tak já jsem s firmware v7.06.r3643 spokojenej.To jak píšeš,že se ti během přehrávání sám vypne,tak s tím se ještě nesetkal.Jestli ti náhodou moc nepřetápí hardisk při delším přehrávání.Přístroj je řešený,že ventilátor nasává teplý vzduch uvnitř a a vyfukuje ven,ale nasává ho odspodu,kde jsou otvory.
Bohužel přístroj leží právě celou plochou na nasávacích otvorech.Vyřešil jsem to jednoduše přiděláním gumo nožiček oboustranou lepící páskou a hard disk už tak netopí ;-)

S těma nožičkama výbornej nápad, určitě zkusím. Zvláštní že se ale vypínal pouze ze začátku, jak delší dobu běží, už se bát nemusím...
A funguje Ti nastavování titulků? Velikost, pozice, kódování...
johnyman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrXD 29. 4. 2010 17:01

Ja som tam dal Noiseblocker a hlučnosť spadla cca 80%. Bolo to najtichšie čo som našiel na nete ma iba 11dB. Ma sice 3pinovú koncovku ale to som prerobil. Fakt odporúčam.
http://www.vltava2000.sk/kendi/goods-$0 ... n-xm1.html

Nj - ten ma taky "jen" 2800 otacek proti zminovanemu Mini Kaze s 3500 a prutok vzduchu 2.9 CFM proti 4.11CFM... a o tom to cele je :) Ale diky za tip ;-)
PetrXD
Junior

Odeslat příspěvekod kruso 30. 4. 2010 07:38

Zdravim všetkych,som tu novy,prehravač mam asi 3 dni a nedari sa mi dostat do pc po sieti .Stale to chce nejake heslo a ja neviem co tam mam dat,ked ja ziadne hesla nemam.Viete mi niekto poradit.Vopred dik
kruso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalos2 30. 4. 2010 07:58

Cifo1 píše:
Papi_Becov píše:
qwer4 píše:Ide aj na evolve.Tu si mozes precitat blizsie info:http://www.acryan.com/forums/viewtopic.php?f=44&t=5403&sid=f33a06e2720b530c59872a988b77ee17

Dík už sem ho tam hodil ;-)

Obsahuje pár vylepšení:je svižnější,je přidán mod pro plasmu,jukebox a něco ohledně sítě,aspon co jsem stačil skouknout.Instalace bez problémů.

Ja jsem ho vcera zkousel a celej prehravac se mi sekl a neslo s nim nic delat :( :( Uz jsem myslel ze pujdu reklamovat, ale pak se mi povedlo tam nahrat FW od Evolve. Je nakej figl jak tam dostat AC Ryan? u Evolve mi chybi funkce 24p, kterou ostatni maji :( :(
michalos2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwer4 30. 4. 2010 08:18

Uplne dole mas odomknute verzie:http://www.avforums.com/forums/streamers-network-media-players/1072088-icybox-ib-mp305a-b-owners-thread-16.html
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior

Odeslat příspěvekod kruso 30. 4. 2010 11:18

Stale sa mi nedari ,stale to pita nejake heslo
kruso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slk01 30. 4. 2010 14:24

kruso píše:Stale sa mi nedari ,stale to pita nejake heslo

Zdravim. Najskor sa opytam. Aky OS pouzivas? Ako mas nastavene pristupy na vyzdielane prostriedky ?
slk01
Junior

Odeslat příspěvekod dookycz 30. 4. 2010 19:17

Ahoj uz jsem temer rozhodnuty ze tento pristroj poridim jeste mam par zasadnic dotazu doufam ze mi je nekdo zodpovite :)

1.)ohledne titulku...zajimalo by me jestli je bez problemu prehraje pokud jsou ve slozce s filmem ale hlavne jestli musi nebo nemusi mit stejny nazev s filmem (protoze prejmenovavat vsech asi 500 filmu co mam se mi opravdu nechce :D)

2.)zobrazi se mi v prehravaci normalne jednotlive slozky ve kterych mam vzdycky film a titulky?jeste jsem zadny multimedialni prehravac nemel tak nevim...

3.)prehraji v tomto prehravaci film z flashky bluray 1080p (matroska) 8gb?

4.) nekde jsem se docet ze filmy s 24fps se sekaji co je na tom pravdy?
diky :)
dookycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gandalf1121 30. 4. 2010 20:27

dookycz píše: Ahoj uz jsem temer rozhodnuty ze tento pristroj poridim jeste mam par zasadnic dotazu doufam ze mi je nekdo zodpovite :)

2.) + 3.) ...... neměl by být problém
Gandalf1121
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kruso 1. 5. 2010 08:58

slk01 píše:
kruso píše:Stale sa mi nedari ,stale to pita nejake heslo

Zdravim. Najskor sa opytam. Aky OS pouzivas? Ako mas nastavene pristupy na vyzdielane prostriedky ?

použivam windows vista home premium,zdielanie mam nastavene podla tych navodov na ktore mi dali linky.Pocitac mi v sieti najde,ale ked chcem otvorit nejaky zdielany priečinok vtedy to vypita stale heslo
kruso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dookycz 1. 5. 2010 20:01

ok dik...muzete pls teda jeste nekdo zjistit jestli musi mit film a titulky stejny nazev?
dookycz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka