Evolve Blade - 1.5TB Media Player SH

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kruso 2. 5. 2010 10:42

kruso píše:
slk01 píše:
kruso píše:Stale sa mi nedari ,stale to pita nejake heslo

Zdravim. Najskor sa opytam. Aky OS pouzivas? Ako mas nastavene pristupy na vyzdielane prostriedky ?

použivam windows vista home premium,zdielanie mam nastavene podla tych navodov na ktore mi dali linky.Pocitac mi v sieti najde,ale ked chcem otvorit nejaky zdielany priečinok vtedy to vypita stale heslo

Už mi to ide,chybička se vloudila :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
kruso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrXD 2. 5. 2010 12:06

dookycz píše:ok dik...muzete pls teda jeste nekdo zjistit jestli musi mit film a titulky stejny nazev?

Ano - vcetne malych a velkych pismen atd... Taky pozor na format titulku. Ja mel stazene titulky ve formatu SRT, ale meli priponu SUB ( a obracene )- nekdo udelal chybu... no a prehravac to nevzal. Staci prepsat na SRT ( SUB ), ale prohlizej ty kvanta titulku ze... :grr:
PetrXD
Junior

Odeslat příspěvekod depo63 2. 5. 2010 12:23

funguje vám táto verzia firmwaru ACRyan na EVOLVE - v7.06.r3643 (with YAMJ) Download (unlocked version)

-- 2. 5. 2010 12:25 --

je tam funkčné YAMJ ?
depo63
Junior

Odeslat příspěvekod PetrXD 2. 5. 2010 12:26

Odpojujete disk, kdyz aktualizujete firmware? Na webu pisou, ze by se odpojit mel. Kdyz jsem to delal hned po koupeni, tak byl disk prazdnej a neresil jsem to... Jinak bych o data prijit nechtel :)
A jak pri firmware od PlayOn? Rad bych ho testnul...
PetrXD
Junior

Odeslat příspěvekod depo63 2. 5. 2010 12:34

PetrXD píše:Odpojujete disk, kdyz aktualizujete firmware? Na webu pisou, ze by se odpojit mel. Kdyz jsem to delal hned po koupeni, tak byl disk prazdnej a neresil jsem to... Jinak bych o data prijit nechtel :)

Tak to by veľmi zaujímalo aj mňa !

-- 2. 5. 2010 12:36 --

a má zmysel prejsť na firmware od PlayOn?
depo63
Junior

Odeslat příspěvekod qwer4 2. 5. 2010 12:36

Nic neodpojujem.
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior

Odeslat příspěvekod michalos2 3. 5. 2010 10:51

depo63 píše:
PetrXD píše:Odpojujete disk, kdyz aktualizujete firmware? Na webu pisou, ze by se odpojit mel. Kdyz jsem to delal hned po koupeni, tak byl disk prazdnej a neresil jsem to... Jinak bych o data prijit nechtel :)

Tak to by veľmi zaujímalo aj mňa !

-- 2. 5. 2010 12:36 --

a má zmysel prejsť na firmware od PlayOn?

Ja jsem na nej o vikendu presel( ACRyan na EVOLVE - v7.06.r3643 (with YAMJ) ) . HDD jsem neodpojoval. Je to lepsi FW. Vystup 24p, mod pro Plasmu, YAMJ, je hezci (menu). Je mozna i o malilicko rychlejsi. Zkousel jsem i to YAMJ a funguje to. Zatim mam nakych 60 filmů v FullHD a 98% to našlo bez problému se všemi informacemi.

-- 3. 5. 2010 10:57 --

dookycz píše:Ahoj uz jsem temer rozhodnuty ze tento pristroj poridim jeste mam par zasadnic dotazu doufam ze mi je nekdo zodpovite :)

1.)ohledne titulku...zajimalo by me jestli je bez problemu prehraje pokud jsou ve slozce s filmem ale hlavne jestli musi nebo nemusi mit stejny nazev s filmem (protoze prejmenovavat vsech asi 500 filmu co mam se mi opravdu nechce :D)

2.)zobrazi se mi v prehravaci normalne jednotlive slozky ve kterych mam vzdycky film a titulky?jeste jsem zadny multimedialni prehravac nemel tak nevim...

3.)prehraji v tomto prehravaci film z flashky bluray 1080p (matroska) 8gb?

4.) nekde jsem se docet ze filmy s 24fps se sekaji co je na tom pravdy?
diky :)

od vikendu mam FW od ACRyan na EVOLVE - v7.06.r3643
1. vzalo mi to titulky i bez stejneho nazvu
2. vsechny filmy mam ve slozkach a zobrazi se film - titulky ne-e, ale pri filmu jdou :)
3. zkousel jsem EXT HDD a prehraje to ( transformers 2 - 21gb)
4. FW od Evolve nema funkci 24p, FW od AC Ryanu ho ma :) Takze frcim na 1080p/ 24p a netrha se to. TV mam Panasonic TX-P50G20 a funguje bez problemu i 24p smooth film ( funkce TV)
michalos2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dookycz 3. 5. 2010 14:40

A jak do tohodle prehravace dostanu ten fw acryan?..staci z http://www.playonhd.com/en/#support stahnout to - Playon!HD ACR-PV73100 - dat to na flashku a pak to nejak nainstaluju? :?:
dookycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalos2 3. 5. 2010 15:14

dookycz píše:A jak do tohodle prehravace dostanu ten fw acryan?..staci z http://www.playonhd.com/en/#support stahnout to - Playon!HD ACR-PV73100 - dat to na flashku a pak to nejak nainstaluju? :?:

musis stahnout FW, ktery mi poradil qwer4: Uplne dole mas odomknute verzie: http://www.avforums.com/forums/streamer ... ad-16.html
pak to rozbalis. soubor install.img nakopirujes na PRAZDNOU Flashku, nebo na SD kartu. pak Menu- ruzne, nebo system ( ted nevim nejsem doma :) ) - aktualizace systemu - aktualizace systemu. cca 1-2 minuty to bude instalvoat a je to :) navod jak rozchodit YAMJ je u oficialniho FW od ACR v pdf.
michalos2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwer4 3. 5. 2010 15:55

Ten- YAMJ som nerozchodil.Potrebujem navod pre blbca.Nemate ho niekto? (sk,cz)
INTEL Core i7-2600K @4.8 GHz, MB:GIGABYTE G1.Sniper2 , MSI nVidia GeForce GTX560 Ti 2GB-SLI
, Kingston 8 Gb 1600MHz, 2X SAMSUNG 160GB RAID 0, Thermaltake ARMOR black, Corsair AX750

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior

Odeslat příspěvekod michalos2 3. 5. 2010 16:13

qwer4 píše:Ten- YAMJ som nerozchodil.Potrebujem navod pre blbca.Nemate ho niekto? (sk,cz)

Zkousel jsi ten navod v AJ, co je prilozeny v oficialnim FW od ACR? Ja to o vikendu zkousel a funguje to :) Popripade ti muzu poslat to, co uz jsem doma zprovoznil. Pak jen vyberes slozku, kde mas na Evolve filmy a pak das aktualizaci filmu a uz se to taha z netu do Jukeboxu:)
michalos2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwer4 3. 5. 2010 17:07

michalos2 píše:
qwer4 píše:Ten- YAMJ som nerozchodil.Potrebujem navod pre blbca.Nemate ho niekto? (sk,cz)

Zkousel jsi ten navod v AJ, co je prilozeny v oficialnim FW od ACR? Ja to o vikendu zkousel a funguje to :) Popripade ti muzu poslat to, co uz jsem doma zprovoznil. Pak jen vyberes slozku, kde mas na Evolve filmy a pak das aktualizaci filmu a uz se to taha z netu do Jukeboxu:)

OK.Poslal som ti SZ.

TV- Sony Bravia 65XE9005
qwer4
Junior

Odeslat příspěvekod Papi_Becov 4. 5. 2010 11:10

depo63 píše:funguje vám táto verzia firmwaru ACRyan na EVOLVE - v7.06.r3643 (with YAMJ) Download (unlocked version)

-- 2. 5. 2010 12:25 --

je tam funkčné YAMJ ?

Jo funguje,je tam přidaný mod pro plasmu,jukebox atd.
Papi_Becov
Junior

Odeslat příspěvekod ep71 4. 5. 2010 21:32

Zdravím kolegové,

pořídil jsem si Evolve Blade a byljsem překvapen, že oproti papírovým parametrům mi nepřehrával AVI, MOV nebo MP4. Provedl jsem aktualizaci oficiálního firmwaru a částečně to pomohlo. MP4 soubory přehrává. AVI nebo MOV však stále ne.

A teď jsem si nepřehrál ani TRP soubor. Napíše to hlášku Chyba bitstreamu.

Co dělám prosím špatně?

Děkuji za odpověď.
ep71
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PetrXD 5. 5. 2010 16:21

Tak se mi Blade stale sam od sebe zapina - uz me to docela vytaci... asi zkusim nahodit ten fw na Playon!
PetrXD
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka