dvd přehrávač nebo ipad

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mlaskac 7. 7. 2011 19:03

řeším dilema jestli dvd přehrávač do auta.


ipad máme k dispozici jak 1 tak 2 gen, přemýšlím kolik do 32gb verze reálně dostanu pohádek tak aby to bylo ještě koukatelné. zkusil jsem si pár výstupů z dvd a to bych se ulaboroval.

preferoval bych dvd přehrávač s HDD ale nemůžu žádnej najít. takže ještě platí varianta s USB. nějakej tip 1 vobrazovkovej tak do 10k, dvouobrazovkovej do 12,5k?

Díky za každou radu, v různej datartech to ani neumějí pustit. ideálně abych vložil flesku a prostě někde v menu vybral (jako u lidí) ne přes fotky nebo media lézt pokaždé jak pako pořád na usb kvůli puštění fimu.
mlaskac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod mlaskac 7. 7. 2011 21:14

Balení obsahuje níže uvedené součásti. Jedna věc mně v něm však citelně chybí – popruhy pro instalaci v autě. Když si vezmu, že někdo honem před dovolenou začne vybírat takovýto stroj, bude chtít, aby obdržel veškeré nutné součásti v příslušenství. Zde dostane tašku pro přenášení, ale popruhy pro bezpečné umístění přehrávače v autě nikoliv.


jsem zapoměl dodat (ono to sice vyplývá z ipad-like stylu). Mělo by to jako panasonic tj jen monitor a dvd za ním (zvlᚍ když pofrčím z flashky) tj v provozním režimu poloviční proto tomu philipsu (panasonicy se otvírají dozadu).

A taky držák musí existovat nějaký tovární na opěrku s popruhama se akorát tak zblázním nebo mi někdo kvůli tomu rozmlátí auto protože to tam budu nechávat. tj cvak cvak. bmw dělá něco za 15tisíc zhruba ale nemůžu to najít.
mlaskac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků