přehrávač pro FLAC 192/24 přes USB

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod araner 15. 3. 2013 12:21

Může někdo doporučit nějaký stolní přehrávač (BD/DVD(CD/SACD), který umí (a je to ověřené, ne jen ve specifikacích) přehrávat FLAC z externího HD připojeného přes USB?
araner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armaman 15. 3. 2013 12:38

OPPO ?
http://www.oppodigital.com/blu-ray-bdp- ... tures.aspx

Ale asi mimo rozpocet? CI? ;)

Additional Disc & Media Formats - Additional disc and file formats, such as DVD, audio CD, HDCD, Kodak Picture CD, AVCHD, MP4, AVI, MKV and other audio/video/picture files on recorded discs or USB drives can be played back on the BDP-103. The BDP-103 fully supports high-resolution lossless WAV and FLAC audio formats.7
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod araner 15. 3. 2013 12:47

Oppo jsem měl vyhlídnuté, cenově bych se vešel, má skvělé parametry i reference. Ale nedávno mě od něj jeden letitý prodejce zradil (a taky ho vyřadil ze své nabídky) - po cca 2 letech prý některým přístrojům odcházejí zdroje a servis je nic moc.

Podobnou specifikaci má i řada jiných přehrávačů, ale v recenzích se toto zapojení obvykle netestuje. Přitom některé přístroje podle toho co jsem se dočetl deklarují podporu FLAC, umí je hrát z CD/DVD, ale neumí je hrát přes USB i když ho mají... proto taky ten můj dotaz výše
araner
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robelles 16. 3. 2013 16:04

Ja mám pioneer bdp 150 a ten to prehrá úplne bez problémov.
robelles
Junior

Odeslat příspěvekod jito 16. 3. 2013 18:20

Všechny starší modely Dune bez problémů.
Jak jsou na tom nové-netuším.
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod araner 19. 3. 2013 07:05

jito: Pokud bych se rozhodl jít touto cestou, tak Dune by byla moje volba. Umí to i nové verze.
araner
Kolemjdoucí