Připojení sluchátek ke gramofonu

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod RIZZO77 6. 6. 2013 15:44

Prosím o radu mám v plánu koupit tento gramofon http://www.alza.cz/audio-technica-at-lp120usbc-d380179.htm?kampan=heureka.cz ale nejsem schopen zjistit zda mohu k deklarovanému vstupu pro sluchátka přímo připojit např. koss porta anebo budu potřebovat předzesilovač. Děkuji za radu.
RIZZO77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chistos 6. 6. 2013 15:53

Nemyslíš, že je vôbec škoda pripojovať KPP ku gramofonu alebo si to uviedol ako príklad? To by chcelo aj nejaké lepšie slúchadlá.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod RIZZO77 6. 6. 2013 16:32

Není to pro mne ale pro dědu, ten gramofon si vyhlédl s tím že by se v rámci důchodové zábavy pokusil i nějaký ten vinyl zdigitalizovat. Otázka stále zůstává jestli je možno kossporta k tomuto gramofonu připojit bez předzesilovače. Mé el. znalosti končí u výměny akumulátoru v autě proto děkuji a rady.
RIZZO77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chistos 6. 6. 2013 18:07

Podla toho, čo sa o tom tam píše, tak by to malo ísť aj bez predzosilňovača, ale ruku do ohňa za to nedám. Nie som si istý. Skús dať túto tému do sekcie prehrávače a audio rekordéry, tam sa pohybujú ľudia, čo sa viac vyznajú v týchto odboroch.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 7. 6. 2013 13:36

v odkazu se píše:".... S dalšími zvukovými komponenty lze gramofon snadno připojit díky integrovanému předzesilovači...."
To znamená že LINE neregulovanej výstup už ten gramec má = další předzešilovač netřeba, ale aby se na něj daly napojit sluchátka, tak by to chtělo ještě nějakej aspoň minimální sluchátkovej zešilovač s regulací aspoň hlasitosti.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ThalesX 8. 6. 2013 15:31

Hlavně bych se bál kvality toho gramofonu :o/
ThalesX
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod blackis100 8. 6. 2013 21:35

pokud by to chtěl děda tak bych mu vybral (sluchátka) s lepším přednesem (hlavně mám ted namysli spodní pásmo) a pokud je to ke gramofonu tak do těch sluchátek i více investovat
blackis100
Junior

Odeslat příspěvekod RIZZO77 9. 6. 2013 13:15

Díky všem za odpovědi zařídím se podle toho.
RIZZO77
Kolemjdoucí