Podpora 4TB disku a označování seriálů

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod tapdancer 14. 12. 2013 13:44

Dobrý den,
Poradíte mi, který z multimediálních přehrávačů podporuje 4TB disk?
Moje TV (Samsung) už mi ho nevezme - umí rozchodit max. 2TB disk.

Dále bych se rád zeptal na jednu funkci, u TV když jsem si např. přehrál 3 díly seriálu, tak se mi samy označily jako shlédnuté (zabarvily se) a ostatní ve složce byly zašedlé, jako neshlédnuté.
Umí některý z Vašich přehávačů takto zobrazit (popř. mohu ručně označit shlédnuté díly a pamatovat si je do příštího spuštění přehrávače?)
Je to pro mne dost důležitá funkce (většinou totiž na přehrávačích vidím jen seznamy (např. seriálů) a nevím, které mám již shlédnuté a které nikoli).
Děkuji.
tapdancer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tapdancer 29. 12. 2013 22:57

Nikdo žádný nápad?
tapdancer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 30. 12. 2013 00:51

Něco možná - na mým starším PC je mámoprkno ASUS M2N-E, má 10 portů SATA 2 - a umí na nich komunikovat s HDD s velikostí až 1TByte. Když jsem k ní připojil disk s 2TByte, musel jsem ho nejdřív naformátovat na 2 particie á 1TByte, pak ho teprve prkno bylo schopný zaregistrovat - do tý doby ho jako 2TB nebralo "na vědomí"... Nový mámoprkno ASUS H87Plus i když má SATA portů menší počet, tak s 2TBytovýma HDD žádný problémy nemá. Podle člověka co mi prodává komponenty je to starším ovladačem a chipsetem v ovládání SATA portů.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod p79avt 30. 12. 2013 08:23

tapdancer píše:Dobrý den,
Poradíte mi, který z multimediálních přehrávačů podporuje 4TB disk?
Moje TV (Samsung) už mi ho nevezme - umí rozchodit max. 2TB disk.

Dále bych se rád zeptal na jednu funkci, u TV když jsem si např. přehrál 3 díly seriálu, tak se mi samy označily jako shlédnuté (zabarvily se) a ostatní ve složce byly zašedlé, jako neshlédnuté.
Umí některý z Vašich přehávačů takto zobrazit (popř. mohu ručně označit shlédnuté díly a pamatovat si je do příštího spuštění přehrávače?)
Je to pro mne dost důležitá funkce (většinou totiž na přehrávačích vidím jen seznamy (např. seriálů) a nevím, které mám již shlédnuté a které nikoli).
Děkuji.

tak je to tím že adresovat v 32bit umí jak PC tak zařízení jen 2TB, pokud víc, což je musí přejít na 64bit a naformátovat v PC jako GTP disk, ale je otázka zda-li to TV podporuje, většina zařízení to nepodporuje, většinou se to připojí a vidítě jen prázdné složky, chce se to podívat spíš po multimediálním přehrávači, který by to uměl.
RIHA audio
p79avt
Junior

Odeslat příspěvekod killeriq 7. 2. 2014 16:30

nasiel si nejaky android player co zoberie 4tb? tiez to riesim , alebo kupit NAS (len stoji viac ako androidpc)
killeriq
Kolemjdoucí