Zidoo Z9S

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod viking81 18. 3. 2020 07:45

Neumi, ale Zidoo za to nemoze. Toslink nedokaze kvoli datovemu toku preniest DTS HD alebo DD True HD...

Unlike HDMI, TOSLINK does not have the bandwidth to carry the lossless versions of Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, or more than two channels of PCM audio.
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 19. 3. 2020 06:02

Ok, a co lze tedy přes optiku pustit? Pouze stereo?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 19. 3. 2020 06:50

optika zvládne i multikanál, a to až do formátu DTS
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stani 19. 3. 2020 06:54

DTS včetně?
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
stani
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod viking81 19. 3. 2020 06:57

Tak tak...zvladne nekomprimovane stereo, DD, DD EX, DTS a DTS ES. Na vsetko ostatne potrebujes HDMI.
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiPir 11. 4. 2020 09:52

Ahoj, zvládne prosím tento přehrávač přehrát zvukovou stopu v Dolby Atmos z kontejneru mkv? Koupil jsem si k TV zvukový projektor Sony HT-XF9000 a zatím jsem u všech Blu-ray přehrávačů narazil na to, že tento formát je z nějakého důvodu omezen jen na disk Blu-ray.
MiPir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hydrrra 17. 4. 2020 08:39

Takže nikdo neporadil, pomohl jsem si sám. Neumí roztáhnout obraz na celou obrazovku. Vráceno ve 14denní lhůtě. Je to krumpl.
Hydrrra
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Davidek70 25. 8. 2020 12:58

Zdravím, chci poděkovat za tuto diskuzi, zvláště pak "stanimu". Pomalu ale jistě mně opouští Xtreamer a evidentně s tím už nic nevymyslím. Byl to dělník, ať si někdo říká co chce. Za ty peníze a tolik let, škoda že na tom už nikdo nemaká. Dost nostalgie, Zidoo Z9S se mi zdá jako slušný nástupce a audio výbava vypadá také dobře. Mám také AVR Onkyo (TX-NR686) a dané informace mi přijdou vhod. Zdá se mi že zvuková výbava se u nových mutimed. center moc neřeší. Ten ovladač V9? Má to výhodu asi jen díky klávesnici že?
Má někdo jinou alternativu v táto cenové třídě, bez stovek dalších a dalších instalací?
Zajímavé je taky Evolveo C4 ale Zidoo je zřejmě větší borec.
Ještě dotaz na Zidoo, v recenzi z YouTube kritizovali přehřívání. Je fakt že Xtreamer se hřál také a i ze snížením otáček na minimum, kvůli hlučnosti, vydržel roky.
Davidek70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod borin7 27. 8. 2020 12:21

Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod stani 28. 8. 2020 10:16

Davidek70: jasně, jdi do toho nového, co sem postnul borin7.
Holt vývoj jde samozřejmě dopředu, novější čip, a lepší funkce oproti Z9S (hlavně HDR10+, Dolby vision).

Jinak o přehřívání Z9S (je fanless) nic nevím, ale je pravda, že jsem ho měl v běhu nanejvýše asi 4h v kuse.
stani
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davidek70 20. 9. 2020 17:59

Díky za reakce. Už jsem psal přímo na téma Zidoo Z9X. Mám ho už doma a zatím spokojenost.
Davidek70
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod huhina 31. 1. 2021 12:08

Ahoj všem, prosím pěkně, povedlo se někomu rozchodit HBO GO ? Mám poslední aktualizaci FW, stáhl jsem APK z webu apkpure_tečka_com, instalace proběhne, aplikace je vidět, ale jakmile ji spustím, vyskočí chybová hláška "Bez internetového připojení - restartovat aplikaci" Připojení tam přirozeně mám přes UTP, vše ostatní mi chodí, včetně YouTube i Netflix. Povedlo se to někomu rozchodit, nebo tím marně trávím čas? Moc díky za radu!
huhina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stani 4. 12. 2021 12:53

Zidoo - nejnovější firmware, vše už je v češtině.

-- 4. 12. 2021 13:23 --

Jo, když už jsem tady, neví někdo jak dostat do Zidoo …. odstraněn odkaz, který na tomto fóru nemá co dělat. MgX - administrátor

---------------
Editace: Jo, když už jsem tady, neví někdo jak dostat do Zidoo KODI?
Naposledy upravil MgX dne 4. 12. 2021 20:48, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn závadný LINK.
stani
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků