CD player "slim"

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kurcatovium 21. 5. 2019 21:38

Zdravím, tohle bude asi na dlouhé lokte. Dívám se tak po bazarech po nějakém obyčejném CD přehrávači do sestavy, kterých jsou všude mraky. Problém je, že jsem limitovaný místem - pro přehrávač mám prostor na výšku přesně 8 cm. Dá se vůbec něco takhle placatého sehnat? Nebo máte nějaký konkrétní tip? Nejsem žádný fajnšmekr s netopýříma ušima, takže kvalita není úplně na prvním místě. Prostě bych si jen rád sem tam pustil po staru nějaké to CDčko.
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bubak_Praha 21. 5. 2019 21:47

Treba NAD C-516. Stoji hubicku a hraje obstojne. Pisou vyska 70 mm, ale to bude nejspis bez nozicek. Ty byvaji na sroubek a nejspis by sly upravit / nahradit.

Pokud bys opravdu nebyl narocny na zvuk a byl ochotny obetovat i trochu uzivatelskeho komfortu, tak drtiva vetsina low-end DVD a BluRay prehravacu je o dost placatejsi nez 80 mm.
Bubak_Praha
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kurcatovium 21. 5. 2019 22:27

Jo, nad nějakým DVD/BD přehrávačem jsem taky přemýšlel, ale... Nevím jestli je to ta správná cesta. To už můžu to CD rovnou cpát do Xboxu. Na old school CD přehrávači mě právě láká to, že je to hloupé jednoúčelové zařízení - vložit, přehrát, pár funkčních tlačítek a žádné další štráchy okolo, sednout si a zaposlouchat se.

Na NAD jsem zrovna před chvílá taky narazil, byť to byl C521, ale u něj v manuálu taky stojí 70 mm.
kurcatovium
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků