clasic DVD HD přehrávač

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod HoHo33 12. 3. 2020 22:41

Ahoj všem
Potřebují nějaký do 1500,-Kč HD DVD přehrávač,který bude umět Kontejnery AVI všech formátu zvuku a obrazu.
Prosím vás o pomoc,radu/y a případné recenze,když DVD bude m,aličko dražší,nevadí,hlavně aby bylo o to víc spolehlivěší co se životnosti týče.
Jelikož DVD,které nepoužíváte moc často,by mělo vydržet o to déle,a když máte DVD HD přehrtávač a jedete na něm filmy na DVD v kontejneru AVI ,které je ve větší kvalitě obrazu i zvuku,tak aby neselhalo po záruce. Nejlepší by bylo koupit jej TSBohemia,ALZA,jelikož mám s nimi dobré zkušenosti a chci kvalitní přehrávač za rozumnou cenu.
HoHo33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 13. 3. 2020 09:07

Zadny nebude umet kontejnery AVI vsech formatu zvuku a obrazu.
Proboha, je to spotrebka, ne nejaky pristroj do konce zivota.
Abox
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HoHo33 13. 3. 2020 21:16

Já jsem to trochu nafouknul s tou životností,jelikož jsem chtěl,aby mě někdo vyslyšel a dal zde link na stránky/u toho či onoho prodejce s recenzemi,jelikož spotřební zboží je spotřební a zázraky se dějí a proto je lepší na ně věřit a ne se šťourat v nose,člověk však neví,kdy ten zázrak potká jehi či jí,jelikož život samotný je zázrak a protože se skládá ze střípku mozaiky,tak je třeba vzít příležitost za pačesy a prožít život moudře a produktivně tím,že bude stále pracovat,ne dřít do úmoru,ale tam dělat to,jít jinde a tam přiložit ruku k dílu. Myslím si,že zde se najde mnoho potenciálně nadaných a věřím tomu,že rozumíte nejen elektronice.
Když však jeden nahodí udičku,druhý lapá po návnadě,že?
Doufám,že vám došlo,co tím mínim a že se to týká i koupě nového HD DVD vám snad nemusím vysvětlovat.
HoHo33
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 13. 3. 2020 21:52

Stále netuším,co je to HD u DVD přehrávače.....
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod brrouk 13. 3. 2020 23:02

Zřejmě to bude HD ready- 720 p.
A pro tazatele, v DVD se už moc neorientuji, ale v cenovce 1500 Kč a požadavek skoro na furt se toho moc nenajde, nebál bych se říct, že nic. Jen tak zkusmo jsem kouknul na zelenýho zmr.. a moc důvěry to ve mě nebudí.
Spíš bych kouknul na nějaký starší bazarový kousek (kvalitní), samozřejmě je to riziko (ale jsou i bazary, kde dají i rok záruku), nebo se úplně vybodnout na placky a jít cestou multimediálního přehrávače a HDD.
Toť můj názor, možná někdo ti poradí lépe.
brrouk
Junior