Špatné přehrávaní/chyby břehem přehrávaní

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kačur 4. 4. 2020 10:47

Zdravím letos jsem si koupil 4K HUD Blu-Ray přehrávač SONY model UBP-X800M2 ale nějak zloby a skoro pokaždé při přehraní 4K UHD i klasických Blu-Ray disku se stane asi tak cca ve tři čtvrtině filmu se zasekne a vetšinou ale hned pokračuje dal ale někdy to trvá díl akorát vidím jak to přeskakuje části scén a nebo celé scény někdy i celou kapitolu a když to posunu s patky na to místo kde to udělalo tak podruhé se to přehraje normálně ví co ho máte dělá vám to taky? :?: nebo jenom mně všechny disky jsou originál a přehrávač je aktualizovaný nevíte co stín mám udělat? aby se to nedělo prosím poraďte.
kačur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tapir1 4. 4. 2020 16:44

Pokud to dělají originál BR disky, tak přehrávač reklamuj ! 8-)
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE, Sony UBP-X800, Panasonic DVD-S52, Klipsch R-28F; Mobile - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron , Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + UCB-C DAC, Tv - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 11. 4. 2020 16:20

Přehrávač reklamuj a zatímco budeš čekat na opravu, douč se pravopis, to se fakt nedá číst.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod johanx 11. 4. 2020 18:01

V místě záseku nejspíš laser přechází ( přeostřuje) na další vrstvu. Párkrát jsem to taky zaznamenal.
CA 650R, CA 651BD, CA 840C,Naim Nait XS2, Naim Ovator S-400, Swans Diva C3P, Swans DivaR3P, Velodyne Micro Vee, Sony KDL-46WE5, Dune HD Duo, Vu+ UNO 4K SE, AKG K701...
johanx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 12. 4. 2020 15:34

To je ale samozřejmě chyba, přechod by měl být naprosto plynulý, navíc každý přehrávač má buffer, takže případná krátkodobá chyba čtení, např. při přechodu vrstev, by měla být kompenzována.
tombas
Pokročilý