Multimediální centrum - náhrada za A.C.Ryan

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Farkpoint 17. 7. 2020 16:31

Ahoj.
Dovolim si pozadat o radu ohledne MMC. Jsem trochu konzerva takze mam urcite parametry ktere potrebuji aby melo. Drive jsem mel https://www.mall.cz/multimedialni-centra-dvb-t/acryan-playon-dvr-hd-acr-pv76120?tab=discussion ktere mi velice vyhovovalo pac umelo vse prehrat, melo displej, cestinu, lan, ale uz bohuzel doslouzilo a tak se snazim najit nahradu.
Pozadavky: 1.)podpora prehravani formatu avi, mkv, mpeg, mpg, vob, ts. Mam totiz tisice video souboru se stazenymi serialy a filmy z netu a jsou i 15let stare.
2.) ma sitovou kartu(LAN) a umi prehravat z NAS Synology
3.) Ma displej na kterem vidim cas prehravani videa(abych videl kolikata minuta videa aktualne bezi)
4.) ma ceske menu
5.) podporuje Anynet+ (HDMI-CEC)
6.) aspon dva usb porty
7.) kdyz ho vypnu tak se vypne i usb disk coz DUNE HD PRO 4K nedela.

Uz jsem jich nekolik vyzkousel ale zadny nevyhovoval.
Multimediální centrum Tesla MediaBox X900 Pro - 8K HDR černý = nemel displej a mel problem s prehravanim nekterych starych souboru.

DUNE HD PRO 4K - tento se mi zatim libil nejvice az na to ze nebylo v cestine ale ceskoslovenstine coz je hrozne.... jsem xenofob

Zidoo Z10 Ultra-HD 4K HD - jedine co se mi na nem libi je super displej ktery ukazuje i vteriny a dokaze se pripojit i ke sdilenym slozkam v pc

Ano vim ze jsem hodne narocny ale nenapadlo by me jak je v teto moderni dobe neco takoveho tezke sehnat. Za Ryana jsem daval tenkrat vcetne 1,5TB hdd kolem 5.000,-CZK. Nepotrebuji pres to hrat hry, serfovat po netu, youtube atd.... Dulezite je prehravani abych nemusel vse hledat a stahovat znovu novejsi verzi svych souboru.

Za vsechny rady diky.
Farkpoint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 17. 7. 2020 18:32

Ono takřka vše co hledáš umí nové TV už v základu. Duálni tuner mají tedy jen některé.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Farkpoint 17. 7. 2020 18:44

To je mozne ale potrebuji centrum protoze je prenosne. Kdyz pojedu na dovolenou nebo na chatu tak tv s sebou brat nebudu a proto potrebuji nejake centrum ktere splni me naroky.
Farkpoint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xlwokqures 29. 8. 2020 05:52

So, check here the Bristol Seafood Grill Survey Requirements and other information related to Bristol Seafood Grill Satisfaction Survey on Surveys.

https://surveyexpert.info/bristol-seafood-grill-survey/
Xlwokqures
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tonsil 29. 8. 2020 11:40

DUNE HD PRO 4K mám a spokojený.
tonsil
Junior

Odeslat příspěvekod Farkpoint 18. 1. 2021 16:51

To jsem měl ale po 14 dnech odešel pixel na displeji, nechal jsem ho vyměnit a po měsící stejný problém. Neřešil jsem to a nechal si ho a o vánocích přestal přehrávat většinu souborů. Tak jsem ho reklamoval, pořídil si
Dune Hd pro 4K II a kromě toho že se příšerně seká DO tak mi dělá totéž. Zkusil jsem si nainstalovat do něj VLC a ten to přehraje ale vadí mi že na displeji mi místo pozice filmu ukazuje jen aktuální čas. Pozici to ukazuje jen když to hraje v přehrávači Dune a ten mi odmítá přehrávat to co dříve. I některé stažené z netu mu dělají problém. Takže této značce už nevěřím a jsem bezradný :-(
Farkpoint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cova 19. 1. 2021 12:07

martas38 píše:Ono takřka vše co hledáš umí nové TV už v základu. Duálni tuner mají tedy jen některé.


A dá se obecně v TV nastavit, aby byl HDD vypnutý i při zapnuté TV, aby zbytečně neběžel, pokud z něj netahám data? Už jsem tak dva disky po nějaké době odpálil, protože TV jede jako kulisa prakticky pořád. A pokaždé vytahovat USB se mi fakt nechce.
Cova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cujou2 19. 1. 2021 12:41

Taky jsem se trápil pořád s přenosným HDD, nyní mám NAS 3TB a pohoda....
cujou2
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků