Denon dcd 800 ne reklamace???

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod brodus 18. 10. 2020 16:52

Zdravím,koupil jsem si do ložnice náhradu za cd od Kenwoodu tento Denon a po roce mi cirka 2měsic hapruje USB port.Teď jsem více doma , po cirka 10-15min poslechu to hodí flešku na začátek nebo ukáže not device. A teď už se mi 2x stalo že po vyndani usb ještě denon začal znovu hrát pár sekund poslední aktuální skladbu:-((.Zvukově je výborný,ale průšvih je že 80% poslech USB,..flac,mp3 či audioknihy,zbytek cd:-(.V obýváku mám streamer od Yamahy np303 a tam flešky a stejné soubory bez zavahaní. Nesetkal jste se někdo s podobnou zavadou? Asi mně čeká reklamace co?Diky za jiné poznatky či zkušenosti....
brodus
Junior

Odeslat příspěvekod viking81 18. 10. 2020 17:22

Skúsil by som ešte inú flashku, prípadne tuto preformatovat a tak skúsiť, aby si pred reklamáciou vylucil na 100% túto možnosť
Stereo: Wharfedale Diamond 11.4/Yamaha A-S701/Yamaha CD-S700
Headphones/Amp/DAC: Sennheiser HD650/Schiit Vali 2/Cambridge Audio DacMagic Plus
DAP/Headphones: Shanling M2X/iBasso IT01s
TV/BD: Samsung UE55KU6472/Xbox One X
viking81
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 18. 10. 2020 18:22

To viking:Flešky můžeme vyloučit ,točim 3 druhy s kapacitou 32gb a dělají to všechny,na yamaze ani jedna!!!Ale jednu vyzkoušet mohu..pro klid duše;-).Mohu to pouštět i přes Bluetooth adaptér,ale z Denonu je muzika úplně jiný level!
brodus
Junior