Rada s multimediálním centrem - NETFLIX

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod prema84 5. 2. 2021 16:50

Zdravím, NEVÍM jestli to patří zrovna sem...ale koupil jsem multimediální centrum Media Player Android TV box s tím, že jsem někde "vyčetl", že není problém na něm provozovat NETFLIX aplikaci ( jelikož mám starší hloupou TV ) - kvůli tomu jsem to kupoval....bohužel při instalaci z obchod play mi aplikace nahlásí, že není kompatibilní s touto verzí … youtube a další aplikace nainstalovat lze.... poradíte mi jestli je nějaká možnost tam NETFLIX dostat? ( napadlo mě stáhnout starší instalační soubor APK se starší verzí NETFLIXU ) a dostat to tam přes USB - jenže jsem nedokázal "připojit" USB tak, aby se dalo procházet - jelikož USB lze na dané krabičce asi jen "namoutit" jako přídavný disk....
popř. budu rád za radu které zařízení bude fungovat s NETFLIXEM...co jsem tak brouzdal včera tak je to docela problém asi... ( anebo není zrovna nikde k sehnání - XIAOMI TV BOX např.. )
děkuji moc :-]
prema84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 5. 2. 2021 16:58

to je nějaký divný, hlavně to usb - na všech MMC co jsem tady měl, z něho šlo normálně přehrávat.
nyní mám Beelink GT King a Netflix v pohodě.
napiš co přesně máš a jaký tam je Android
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod prema84 5. 2. 2021 17:01

nevím jestli sem mohu hodit přímo odkaz.... ale to co jsem vypsal stojí na faktuře a na obalu je SledovaniTV - set-top box powered by androidtv ( chromecast built-in ), systém Amlogic S905X Quad Core Cortex-A53 1,5GHz, 2GB DDR3 RAM..... Android TV 8.0..mozna jsem jen neprisel na to jak tam pripojit USB aby to cetlo - totiž ten manual co k tomu byl je uplne k....
prema84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 5. 2. 2021 17:16

no tak to z toho nejsem moudřejší.
set top box?
dej sem odkaz, kdes to koupil
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 5. 2. 2021 17:55

Setopbox od Sledovánícz. Pokud tam běží google tak na webových stránkách zadat Netflix. Nebo jestliže je v tom Chromecast tak Netflix spouštět pres něj z telefonu.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prema84 5. 2. 2021 17:59

promin, ze se ptam tak hloupe...ale co je chromecast a kde to najdu?

-- 5. 2. 2021 19:00 --

leroj píše:no tak to z toho nejsem moudřejší.
set top box?
dej sem odkaz, kdes to koupil


https://www.czc.cz/android-tv-box-pro-s ... 17/produkt
prema84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 5. 2. 2021 18:07

aha, tak do toho nevidím. nicméně kdybys koupil klasické MMC, tak na něm sledování tv normálně běží a usb fungují. navíc tam můžeš dát KODI a tím získat další možnosti - jestli to jde do tohoto netuším
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 5. 2. 2021 18:19

Tady jde KODI taky.

Chromecast by mel být na hlavni obrazovce spolu s hlavními ikonami.

Je důležité mít aktualizováno ,správne by měl byt Android 9. Bude větší výběr v Google Play aplikacích.
polda
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuko61 5. 2. 2021 22:07

Ak nevies priamo na ten box nainstalovat netflix app, ale ma built-in chromecast, vies na nom prehravat z Netflix aplikacie na telefone. Pridaj si chromecast z Boxu v aplikacii Google Home na telefone, aby si mal istotu, ze ho mas spravne nakonfigurovany na tvojej wifi sieti - aj box aj telefon musia byt pripojene k rovnakej wifi.
Potom na telefone v aplikacii Netflix stlac ikonku streamovania, v ponuke zariadeni na streamovanie by sa ti mal zobrazit aj tvoj box. Box s built in chromecastom je najuniverzalnejsie riesenie, pretoze ked je Box nekompatibilny s nejakou aplikaciou na streamovanie, alebo nema certifikat od Netflixu, da sa cezen streamovat pomocou chromecastu. Predpokladam, ze pri tomto boxe neriesili nejaku kompatibilitu s inymi aplikaciami okrem aplikacie SledovaniCZ, pre ktoru je urceny.

Chromecast nie je na tom boxe ziadny program, ten nehladaj, bezi len v pozadi a pomocou neho si vies spustit streamovanie na boxe z telefonu, alebo z PC prehliadaca...
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prema84 5. 2. 2021 22:28

kuko61 - dekuji za super popis - myslím, že do budoucna to stejně nepolíbeným jedincům jako jsem já hodně pomůže :-D -> vše jsem provedl...nakonfiguroval...spustil....dokonce se opravdu asi na vteřinku netflix objevil na obrazovce TV ( předtím jsem zkusil zrcadlit mobil a bylo to OK! ) což jsem zajásal... ale bohužel po vteřině "NETFLIX" spadne a na TV to nahlásí tu samou hlášku - že zařízení není kompatibilní s touto verzí... zkusit stáhnout přes APK jinačí verzi NETFLIXU??
prema84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuko61 5. 2. 2021 22:54

Fuu, tak to je divne, toto by s chromecastom nemalo mat nic spolocne. Zeby vyuzival aplikaciu nainstalovanu na Boxe?
Je mozne, ze existuje nejaka verzia Netflix apk pre nekompatibilne Android boxy, ja som mal taku na starom telefone, ktora sa sice neaktualizovala, ale isla.
Skus pozriet sem, mozno to pomoze - https://help.netflix.com/en/node/57688

Alebo vratit tento box a ak ma byt streamovanie na boxe najvyuzivanejsie, a este k tomu cez Netflix, kupit nieco, kde je komaptibilita zarucena - Chromecast od Googlu, ci uz klasicky - verziu podla pozadovaneho rozlisenia (FullHD, 4K), alebo ak chces s Android prostredim, tak Chromecast with Google TV. Alebo Xiaomi Mi Box S.
Tu je zoznam kompatibilnych zariadeni s Netflix.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N ... le_devices
Nvidia Shield tam nie je, ale s Netflixom by nemal byt tiez problem. Ale zase vraj nepodporuje ine aplikacie - HBO Go, O2TV, archiv CT...
Ja mam Mi Box S a co sa tyka streamovania, velka spokojnost. Ale mam to prepojene cez USB - ethernet adapter a ethernet kabel, rychlost streamovania je u mna stabilnejsia, ako bola cez Wifi, aj ked ma Mi Box len 100 Mbit ethernet.
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prema84 5. 2. 2021 23:04

Díky vyzkouším a když nepomůže půjdu do toho Xiaomi Mi Boxu... chtěl jsem jej hned koupit jenže všude píšou, že je momentálně nedostupný.... ještě jednou díky
prema84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuko61 5. 2. 2021 23:37

Este nejake apk, ale fungujuce asi len v nizkom rozliseni...
https://androidpctv.com/guide-fix-netfl ... orted-app/
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hifionania 6. 2. 2021 07:43

prema84 píše:Díky vyzkouším a když nepomůže půjdu do toho Xiaomi Mi Boxu... chtěl jsem jej hned koupit jenže všude píšou, že je momentálně nedostupný.... ještě jednou díky

Xiaomi Mi Box S môžem len odporučiť.
Je certifikovaný pre Netflix a funguje spoľahlivo.
Pozor nekupuj Mi tv stick. To je čistá tragédia.
Ja som Mi Box S kúpil na DHgate za super 39€ s kupónom a dorucenie z eú skladu bez ďalších poplatkov.
Stál ma iba o 10€ viac ako tv stick, ale funkčnosťou je neporovnateľny.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Abox 6. 2. 2021 08:48

"..Pozor nekupuj Mi tv stick. To je čistá tragédia..."
Jako proč..? Mám ho a nejsem jediný. V čem je ta tragédie..?
Že nema USB, ale to mě netrápí. Něco dalšího..?
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků