USB praskání

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod defacto 20. 4. 2021 20:46

Zdravím, nesetkal se někdo prosím vás s problémem praskání přes USB? Problém:

DAC Shiit Modi2U praská po připojení na USB 2,0 a 3,1 desky GA-B350N(ITX verze). Praskot se ozývá jen při přehrávání zvuku. Když nic nemá hrát je ticho, když jede muzika, tak to zní jak na kurevsky poškrábaný desce.
Porty 3,0 jsou zatím v pohodě.

Stalo se mi to teď po transportu bedny, ale myslím, že jsem na ní byl maximálně něžný.
Kabel jsem vyloučil, drivery přeinstaloval, na ostatních pc v domácnosti do jede v pohodě. Už nevím co bych mohl udělat. Daný USB porty s jinými přístroji než je DAC jedou normálně ( jinak bych ani nemohl psát..). Nevíte co může dělat zagorku?
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 21. 4. 2021 05:36

Co je zdroj té hudby v PC? Často tam jde zapnout funkce nazvaná exkluzivní přístup a podobně, která to praskání odstraní.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod defacto 21. 4. 2021 09:03

Hudbu z winampu, ale jde to generalizovat na jakýkoli přehrávaný zvuk, z jakéhokoli přehrávače.
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 21. 4. 2021 10:42

Podívejte se na nastavení vzorkovací frekvence u výstupního zvukového rozhraní. Je možné, že se nějak přenastavila na nepodporovanou hodnotu.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod defacto 21. 4. 2021 15:06

no jestli je to toto:
Obrázek
tak mi to nejedena na jakémkoli nastavení přes ty 2,0 a 3,1 a na 3,0 to jede na všech
defacto
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků