upgrade CD prehravaca

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod liam27 24. 5. 2021 13:16

Pozdravujem panove i damy,
zakupil som si Marantz CD5000, a okrem planovanej vymeny Kondikov atd, by som rad nahradil op.zosik na analogovom vystupe elektronkou podla stylu lampizatora na webe. Mate niekto s tym skusenosti?
Chcel by som sa poradit. Dakujem za info.
liam27
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zarkow 3. 6. 2021 13:24

Chceš tu úpravu řešit sám? Pokud ne, poptej se pana Vrány z Casea
zarkow
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Yiakubou 3. 6. 2021 13:52

Tohle se prodava na bazarech za nejakych 5 tisic? Uplne si nejsem jisty, jestli by modifikace u Casea davala ekonomicky smysl.
Velky hifi: 2xNUC (Euphony Stylus/Endpoint) > Singxer SU6 > RIHA LINE-4-DAC > 2x B200 bi-amp > Mega V2 Plus Custom
Maly hifi / produkce: RME Fireface UCX II > Neumann KH120 II + 750 DSP + NDH30
Yiakubou
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 3. 6. 2021 19:34

Podle mě lepší k tomu pořídit převodník a v Marantzu využívat jen mechaniku. Pan Vrána ti to vytuní za 15-20 litrů počítám.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TigiGold 4. 6. 2021 08:48

Současná cena za kompletní implementaci Siria III do přehrávače je 14 000 Kč (pouze RCA výstup) nebo 17 000 Kč (RCA i XLR výstupy). Ceny se výrazně neliší od doby před 11 lety, kdy jsem pořizoval Siria II. Je ale otázka, jestli se to ještě vyplatí. Podle mě je dnes už lepším a universálnějším řešením pořídit si samostatný DAC. Situace na trhu převodníků a sluchátkových zesilovačů se v posledních letech výrazně změnila ve prospěch zákazníka.
Ah, padron, siam tutti morti!
TigiGold
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků